گزارشی از دفتر سید علی خامنه ای در روزهای اخیر

ف. م. سخن
در دفتر، اوضاع قاراشمیشی حاکم است. از ۵۰ نفری که در سالن اصلی نشسته اند، هیچکس ساکت نیست و هر کس دارد با بغل دستی خودش حرف می زند. یک نفر هم به بهانه ی کشیدن سیگار به بالکن رفته، ولی دارد قایمکی با دکتر نوری زاده صحبت می کند و آخرین خبرهای بیت را به او می رساند.
 
-حالا با این جریان نماینده ی سراوان چیکار کنیم؟ به «آقا» بگیم یا نگیم؟! می ترسم اعصاب اش ناراحت بشه، سکته ای چیزی بزنه! دفعه پیش سر ما نعره زد که یعنی چه؟ من ولی امر مسلمین هستم، اون وقت شما وقت منو با خبر مسخره ی درست تلفظ نکردن کلمه ی «لوور» می گیرین! پس مسوولان چه غلطی دارن می کنن؟! وقتی هم بهشون با ترس و لرز گفتم که «آقا»! خودِ مسوولان هستن که این حرفا رو می زنن، ایشون همچی به لرزه افتاد که گفتم ملک الموت را جلو رووش دیده!
 
-خب نمیگیم بهش! حالا یه نماینده ای به یه کارمندی گفته گ.ه. خوردی! آخه حضرت آقا در سطحی ه که بخواد مساله ی گ.ه خوردن یا نخوردنِ کارمنده رو حل کنه؟! بیخود نیست عصبانی میشه! من الان یه گزارش تهیه می کنم و در اون از زد و خورد فلسیطینیا با اسراییلیا می نویسم و این که وسط نیویورک، بی خانمان های سیاه پوست از اسلام و تشیع حمایت کردن! ایشون قطعا خوشحال میشه! ایشون اصولا دوست داره مسائل بین المللی رو حل کنه!
 
-باشه! ولی این که حاج آقا جنتی گفته که نماینده های مجلس کم سواد هستن رو چیکار کنیم؟ اینم بهشون نگیم؟!
 
-نه، نگیم بهتره! حتما بر می گردن بهش میگن موقعی که داشتین تایید صلاحیت شون می کردین کور بودین ندیدین که اینا بی سوادن؟! نکنه من باید به نماینده ها دیکته بگم و بزنم توو سرشون که صد بار بدون رج زدن بنویسن قانون اساسی جمهوری اسلامی! باید بهشون انشا بدم و بگم در باره ی خواص ولی فقیه بنویسید! بهشون یاد بدم که موزه ی لوووووور، موزه ی لوووووور ه نه موزه ی لور!
 
-بنده ی خدا راست ام میگه. فقط مونده که ایشون بره مشکل مسوولان با خانوم شون رو حل کنه! فقط یه خاک دیگه ای هم داره سرمون میشه! این یارو ترامپ، پاش رو کرده توو یه کفش که نیروهای امریکایی رو از سوریه و افغانستان خارج کنه! اگه خارج کنه، ما چه خاکی باس توو سرمون بریزیم و چه جوری از ترامپ و امریکا بد بگیم؟ حاج آقا توو سخنرانیاش به چه بهانه ای به «دژمن» بد و بیراه بگه؟
 
-ای بابا! مصیبت که یکی دو تا نیست! لامصبا نکردن دو تا بمب بندازن تو یکی از این زاغه های وسط بیابون، ما یه چهل سال دیگه، موندمون قطعی بشه! لاکردارا دارن همون کارایی رو می کنن که ما میگیم بکنن! انگاری لج کردن باهامون! یا امام زمان خودت ظهور کن و به دادِ ما برس!
 
-حرف از امام زمان نزن که اونم اوضاع اش خیط ه! یه ویدئو داره توو فضای مجازی دست به دست می گرده که یکی از روحانیون میگه، برای حفظ جمهوری اسلامی لازم باشه، امام زمان رو هم فدا می کنیم! می ترسم آقا این ویدئو رو ببینه، درد پروستات اش عود کنه! پاشو پاشو! آقا اومد! یا اللللللللللله! سلام علیییییکم!
+143
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  آزاذه - تهران، ایران

  تو باید زنده بمانی و مجازات بشی
  20
  114
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  دو کلمه حرف درست - قم، ایران

  . بسیجی بیچاره فرار کن. آخوند ها تا چند ماه دیگه نابود خواهند شد
  193
  117
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  قلم نویسنده توانا باد که فکاهه ی بسیار قشنگی نوشته است
  125
  66
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  samak - پاریس، فرانسه

  جناب آقای ف.م. سخن. بنده این را درک میکنم که معظم اله، جویای نامیست در کرانهای نا کرانمند ادب پارسی. نمایشنامه شما در یک پرده اندکک خنک است، به ممارست بیشتر نیاز دارید، جواهر.
  38
  99
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا
  چه عکس خوبی چه صورت های نورانی چه محاسن پیامبر گونه ای چه لبخند مملو از آرامش و محبتی. پشت این صورتهای بزک مذهبی کشیده چه موجودات جنایتکار و خونریزی هست که به نام دین به کام خود همه کار میکنند. ازشکنجه و کشتن مردم خود تا کودکان سوری .رزیلت های اخلاقی بزرگی مثل دروغ و غارت ذخایر ملی و فریب و تزویر و توطئه وتجاوز به کودکان کلاسهای قرآن در حوزه اینها مسائل جزئی حساب میشن . از کودکی در ذهن هر انسانی رخنه میکنند با همه چیز از تلویزیون و اینترنت و کتاب و مهد کودک و جشن های من در آوردی( غدیر) و عزاداری های من در آوردی تر(عاشورا) تا بقلبولانند که حضرت آقا ولی فقیه (جانشین جانشین خدا بر زمین ) هست در نتیجه هر چه او میکند آسمانی است و هر چه میگوید ملکوتی.
  2
  1
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.