اخه این چه کادویی هست که برای روز معلم دادین بچه ببره مدرسه

+87
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  این احتمالا هدیه باباى بچه به معلم هست نه خود بچه!! میخواسته در لفافه پیغام بفرسته براى خانم معلم که اگه اهلشى! چقدر باید آدم بى شخصیت باشه که از سر معلم متأهل بچه خودش هم نگذره!! بابا به لطف رژیم از هر سن و سال و اندام و ترکیب فاحشه پیدا میشه برین یه خاکى تو سر خودتون بکنین دست از سر معلم بچه تون بردارین بذارین کارشو بکنه! معلمه باید بگرده ببینه باباى کدوم یکى از شاگرداش آخونده و بدون مقدمه جلوى بچه اش، گل و شورت رو فرو کنه تو حلقش. فقط از یه آخوند همچین کارى بر میاد
  23
  171
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  این چیز نامش تانگ است و گویا چلاغعلی در عملیات نرمش پروستات آنرا به تن حریف کرده با هم کارهایی میکنند !
  226
  115
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۴
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  کار قشنگی بوده چرا که نه
  37
  119
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  جنتی گفته یکی هم من میخوام برای عیال جدیدم بخرم یکی آدرس بده به بیت ایشون
  25
  59
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
  ۳۰
  boysboys - مونیخ، آلمان
  از لحن و صدا و دستاهاش معلومه از نقاط محروم و عقب افتاده فرهنگی کشوره،و اینجور چیزها رو توهین میدونه،لابد انتظار داشته جانماز و چادر سیاه براش ببرن.
  49
  31
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  ۴۲
  setayeshz565 - وین، اتریش
  میخاسته پایه های زندگی مشترکتون رو مستحکم تر کنه،تو ایران زندگی زناشویی فقط یه پایه داره،اون هم در راستای همین کادوی قرررررمزززز رنگه،نمیدونی بدون 😂😂😂
  16
  10
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اینقدر یک طرفه فکر نکنید. خانم معلم که تنها زن منطقه نبوده که پدر دانش اموز رنگ زن را ندیده باشد این کادو را برای این تنها زن شهر بفرستد. یک مقدار عادلانه تر فکر کنید .مسلم خانم معلم هم علاوه بر چراغ قرمز چندین چراغ سبز هم همراه داشته و دارد و الا پدر ان دانش اموز که اینقدر خوش سلیقه است کمبود دیدار زن را ندارد. خانم معلم نازنین که شخصا دارای صدای ملکوتی هم میباشد مطالب اصلی قضیه را در پست ارسالی خودش بیان نکرده . بهر حال پدر دانش اموز ادم خوش سلیقه ای است
  84
  33
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  این منطق نیاز به منفی دادن ندارد تا کامنت را محو کنی . بیا بالا حرفت را بزن . ادم ضعیف.ظرف نیم ساعت 36 منفی فقز برای محو شدن کامنت عجب عقده ای هستی تو
  31
  11
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۷
  ۶۱
  mehdi sadigh-Germany - دوسلدورف، آلمان
  خب چه عیبی داره؟؟ هدیه است دیگه و کسی هم که هدیه داده احتمالا دختر بوده پس میخواستی قابلمه هدیه بده؟ احتمالا این معلم را از فیضه قم آورده باشند
  3
  3
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۲
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. [::mehdi sadigh-Germany - دوسلدورف، آلمان::]. همه حرفاتون قبول! ولى اگه قصدش این بوده چرا مستقیم از طرف خودش هدیه نداده و بچه رو واسطه کرده؟؟؟ از سر و صدا هاى توى فیلم معلومه که خانم متأهله و بچه کوچیک داره! اینجا به این کارها میگن unwanted attention یا توجه ناخواسته و باهاش برخورد میکنن. کارى نداریم که خانم از قم اومده یا جمکران! یه مثال ساده میزنم امیدوارم بهتون بر نخورده، فرض کنید شما جاى اون معلمه هستین و روز معلم از طرف یکى از شاگرداتون هدیه اى میگیرین بعد که بازش میکنین، میبینین که یه دیلدو! (آلت تناسلى مصنوعى) هدیه گرفتین!!! چه احساسى بهتون دست میده؟؟؟ بازم از کارى که پدر این بچه انجام داده حمایت میکنین؟ اون موقع تو ذهن شما چى میگذره؟ شما که اینکاره نیستید، پس چرا پدر! این بچه اینطور درمورد شما فکر کرده؟ از نشون دادن هدیه اینچنینى، به شریک زندگیتون خجالت نمیکشید؟ نسبت به اون بچه، و محیط خانوادش احساس بدى پیدا نمیکنید؟ یه سوزن بخود و یه جوالدوز بمردم
  1
  3
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۶
  ۱۰۳
  +Hunter - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. دوست عزیز، از کجا اینقدر مطمئنی بابای بچه هدیه را فرستاده؟ ;) راستش را بگو! ;) معمولا(نه همیشه) هدیه "خانم معلم" را مخصوصا در دوران دبستان مادر بچه می‌فرسته. شاید مادر بچه خودش از این لباس(!) خوشش میامده و فرستاده یا برعکس از معلمه بدش میامده خواسته به خیال خودش بهش زهری بریزه. البته من فکر می‌کنم این احتمال قوی‌تر باشه که ایشان دبیر باشند(مثلا دبیر دینی، قران و امثالهم) و بچه‌های کلاسش خواستند کرم بریزند و بخندند. دوران مدرسه ما هم از این بیماریها داشتیم. ;) :) آخر هم درمون نشد. :) :) البته هر چی بزرگتر بگه من می‌گم چشم. ;) :)
  5
  3
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. باز رو حرف بزرگتر از خودت حرف زدى؟؟
  0
  2
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. این هدیه کاملا مردونه اس، اگه یه جفت جوراب(هدیه ثابت خانم ها) بود حق با تو بود، رز قرمز و شورت همرنگ و این همه سلیقه در تزیین فقط از عهده آقایون بر میاد که مستقیم میرن سر أصل مطلب. حتى بفرض محال اگه خانوم بود محال ممکنه کرستش رو هم باهاش ست نمیکرد! و رسیدش رو هم میذاشت که اولا نشون بده چند خرج کرده و بظاهر اگه طرف خوشش نیومد بره عوضش کنه!! دو تا پیرهن بیشتر از تو کهنه کردم عزیز یه چیزى میدونم. قانع شدى؟؟ ;) :)
  0
  4
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
  ۳۹
  رقص پرواز - پراگ، چک
  دوستان گرامی؛ لباس زیر قرمز که به شکل گل رز، درست شده به فروش میرسد و هنر پدر دانش آموز نیست. احتمالا این دانش آموز اشتباهی این هدیه را خریداری کرده یا از فرم کادوشده آن خوشش آمده و برای معلم خریده یا بقول دوستمون شیطونی های دوران مدرسه هست، خانم معلم هم زیادی سخت گرفته. ولی در هرصورت هدیه دادن لباس زیر برای معلم در همه جای دنیا نه فقط ایران، جزو هدایای نامناسب میباشد. همین لباس زیر که به شکل گل درست شده در اینترنت هم وجود دارد که در لیست هدایای نامناسب برای معلم نوشته شده که اگر این جمله را گوگل کنید متوجه میشوید. A rose that was actually a red lace thong (Students mistakenly buy this gift for teachers a lot.)
  1
  5
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
  ۱۰۳
  +Hunter - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. فروشگاه‌هایی که اینطور چیزا را در ایران می‌فروشند جلوی درشون پرده زده شده و آقایون را راه نمی‌دهند. اون رز و گیره‌اش هم بسته‌بندی لباس بود که فروشگاه یا حتی خود تولیدی انجام می‌ده. البته منم مثل شما شاکی شدم از اینکه کرستش را نشون نداد ببینیم چقدر زشته! ;) اصلا این هدیه معلوم نبود قشنگه یا زشته باید به تنش نشون می‌داد. ;) ضمنا شما خیلی خارجی شدید، توی ایران اصلا رسید گذاشتن و عوض کردن هدیه کار خوبی نیست و زشت‌تر از خود چنین هدیه‌ای است مگر اینکه طرف دوست یا فامیل بسیار نزدیک باشه. اگر هم یک خانم برای معلم بچه‌ش چنین هدیه‌ای را بفرسته به احتمال زیاد قصد توهین داشته پس رسید نمی‌فرسته. البته اگر زودتر گفته بودید که در دادن اینجور هدیه‌ها تجربه دارید و در این راه پیرهن کهنه کردید همون اول چشم بسته نظرتون راقبول می‌کردم. ;) هرچند هنوز هم فکر می‌کنم بچه‌های کلاس خواستند اذیت کنند ولی هرچی شما بفرمائید، چشم! ;) :) فعلا 6 روز دیگه صبر می‌کنم از اول ماه بعد که دیگه هر دو 101 ساله بودیم بحث می‌کنم. ;) :)
  2
  4
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
  ۱۰۳
  +Hunter - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. بفرمائید. این دوستمان (رقص پرواز - پراگ، چک) ثابت کرد شما اون دوتا پیرهنت از اول کهنه بوده پس حساب نیست. ;) :) :)
  2
  5
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
  ۳۹
  رقص پرواز - پراگ، چک
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. درست میفرمائید بسته بندی اینها به همین شکله و جزو هدایای پرطرفدار روز ولنتاین هست که به رنگ های مختلف و حتی ست لباس زیر به همین شکل گل به فروش میرسه! البته به شخصه فکر نمیکردم 100-101 ساله ها هم توی فاز این هدایا باشند ولی به هر حال چرا که نه (شوخی کردم)! هم شما هم دوست عزیز ایرانفردا امیدوارم همیشه دلتون جوان باشه و عاشقی کنید! ایام بکام!
  1
  4
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  ایرانفردا . لندن. اولا شما چرا همیشه فکر میکنید یک چنین هدیه ای حتما از طرف یک مرد برای این خانم معلم فرستاده شده. ایا ممکن نیست یک زن هم چنین احساس عاطفی نسبت بخانم معلم داشته باشد. دوم اینکه در یک ملاس مگر چقدر دانش اموز هست که انقدر کادو های مختلف بیاورند و این خانم معلم اورنده انرا گم کند یا فراموش کند. سوم اینکه اگر یک کسی چنین کادوئی داده باشد که البته من بعید میدانم از ارسال چنین کادوئی توسط پدر یک دانش اموز .چون کادوئی که بچه برای معلم میبرد مادر کودک صد در دصد در جریان قرار میگیرد. در چنین شرایطی طرف باید جگر شمر داشته باشد که اقدام بچنین کاری بکند.پنجم هر کودکی از پدر و یا مادر خود سئوال میکند که چه کادوئی برای خانم معلم خریده ای ؟؟ امکان ندارد و در پایان اگر این کار از نظر یک معلم قبیح بوده پس این خانم معلم اخلاق چرا انرا رسانه ای کرده.و مهمتر انکه ایا امکان ندارد خانم یا معلمی شوهر داشته باشد و ضمنا سروگوشش بجنبد. این مطالب همه حدسیات است ولی باید فکر کرد و دید چرا این خانم این عمل را رسانه ای کرده . در حالیکه تعداد کادو های دریافتی ان هم مسلما محدود است
  1
  8
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
  ۱۰۳
  +Hunter - تهران، ایران
  [::رقص پرواز - پراگ، چک::]. این دوستمان (ایرانفردا) اولش سربه‌راه بود. از وقتی 101 ساله شده، شیطون شده! تازه می‌گه: [::«این هدیه کاملا مردونه اس»!!!::] :o ;) :) من نمیدونم ایشان توی انگلستان چی می‌پوشند ولی تا جایی که من خبر دارم مردا توی ایران از اینا نمی‌پوشند! ;) :) ممنون از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشتید. سلامت باشید.
  1
  3
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. تولد شیش روز دیگه تون مبارک. اکنون که درآستانه مشرف شدن به قرن تازه اى از زندگى پربار خود هستید، از طرف همه دوستان فسیل شده، تولد یکصد و یکسالگى شما را تبریک و آرزو میکنیم که قرنى سرشار از سلامت و موفقیت پیش رو داشته باشید.
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۱
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. [::رقص پرواز - پراگ، چک::]. کاملا منطقى! فکر میکردم ایران شده اسپانیا!! نمیدونستم براى خریدن شورت هم قباله ازدواج و إذن ولى لازمه!! یعنى تو ایران یه مرد نمیتونه لباس زیر زنونه بخره؟؟؟ ممنون از کامنت هاتون فکر میکنم با استاندارد هاى اینور آب نظرم رو دادم.
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۸
  ۱۰۳
  +Hunter - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. ممنون ولی تولدم نیست، سال که بشه 2019 یکی یک سال به همه اضافه می‌شه بجز 101 ساله‌ها (فکر کنم اینطوری باشه). به نظر من که مردا لباس نمی‌تونن برای خانم‌ها بخرند، کاری به ایران و غیر ایران نداره. اینجا لباس زیر هم اگر بتونی برای خانمی بخری یک ساعت راجع به شکل و اندازه و رنگش باید غرغر بشنوی یا لب‌ولوچه کج شده را نگاه کنی. من که از خدامه که نشه خرید، حداقل یک بهانه وجود داره!
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. وقتى ما مردها، تونستیم فرق بین قرمز جیگرى و قرمزگل قالى و قرمزخونى وقرمز شرابى وقرمز لاک ناخونى هزاران قرمز دیگه اى که چشم خانم ها میبینه و از هم تشخیص میده رو فقط قرمز نبینیم!!! شاید امیدى باشه وگرنه تا روزى که قرمز و آبى رو فقط قرمز و آبى هستن چشمم آب نمیخوره تحولى بشه!! چه بایگانى پیچیده اى داره مغز این خانم ها. برعکسش، یه بار سال ها پیش که جوون بودم!!ماشین جدید خریده بودم و با هیجان با دوست دخترم در مورد قدرت موتور و ظرفیت موتور و اینجور چیزها حرف میزدم دیدم مات و مبهوت داره نگام میکنه! همین که گفتم آبیه! گفت آآ، آبى چى؟ آسمونى؟ تیره؟ روشن؟ فیروزه اى؟
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۳
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. اونموقع که مجرد بودم، لباس زیر قرمز معمولا جواب میداد و آمار خوبى هم داره و احتمالا این ویدیو هم نشون میده که طرف در مورد خریدن این هدیه، وقت گذاشته، تحقیق کرده ولى احتمالا این مادر خانم معلمه که عصبانى شده و افشاگرى میکنه! وگرنه شاید خریدار این هدیه! منظور خودش رو رسونده و به موفقیت هایى هم رسیده باشه! کسى چى میدونه؟!! از شوخى که بگذریم، هدیه هاى از این قبیل رو معمولا به کسانى میدن که از قبل رابطه اى بین اون و گیرنده هدیه باشه و این هدیه همونطور که شما گفتین، یا شیطنت شاگرد هاست، یا همونطور که من گفتم، شیطنت باباى بچه و مرد ایرانى اگه بخواد لباس زیر اینچنینى بخره و نشون بده که مایل به شروع رابطه با این خانمه، هیچى نمیتونه مانعش بشه!! زیر سنگ هم باشه راهشو پیدا میکنه!!
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.