حمله تند عربشاهی به رهبری‌فرد: کوچکتر از آنی که درباره پروین حرف بزنی!

بازیکن پیشین پرسپولیس به صحبت‌های اخیر بهروز رهبری‌فرد علیه علی پروین و شرکت پیشکسوتان پرسپولیس واکنش نشان داد.

ضیا عربشاهی در گفت‌وگو با ایسنا، به صحبت‌های انتقادی بهروز رهبری‌فرد علیه علی‌پروین مبنی بر “جمع کردن بازیکنان پیشکسوت پرسپولیس دور هم با وعده پرداخت یک میلیون تومان به طور ماهانه” گفت: بهروز رهبری‌فرد بچه محل من است. من او را بزرگ کردم. من با علی‌پروین صحبت کردم که بهروز را به پرسپولیس بیاورد. بهروز کوچک‌تر از آن است که درباره علی پروین صحبت کند.
 
این پیشکسوت پرسپولیس به انتقاد از بهروز رهبری‌فرد پرداخت و افزود: او فکر می‌کند فوتبالیست بوده اما دنبال خیمه شب بازی است. آقای رهبری‌فرد! کوچک‌تر از این هستی که درباره پروین، درخشان و پنجعلی صحبت کنی. پروین یک اسطوره است و ما هیچ وقت پشت سر او حرف نمی‌زنیم.
 
عربشاهی درباره این که رهبری‌فرد گفته بازیکنان پرسپولیس به خاطر یک میلیون تومان روی نیمکت این تیم می‌نشینند، تاکید کرد: اگر بازیکن دهه ۴۰ و ۵۰ روی نیمکت می‌نشینند به خاطر حقوق نیست بلکه این موضوع نشان از درایت و مدیریت علی پروین دارد که همه را دور هم جمع کرده و به عنوان رفیق بالای سر ماست.
 
او یادآور شد: تا قبل از این فقط موقع مرگ و درگذشت پیشکسوتان دور هم جمع می‌شدیم و هم‌بازی قدیمی خودمان را در شیرودی تشییع می‌کردیم و حتی به بهشت زهرا (س) هم نمی‌رفتیم اما علی پروین کاری کرد که بازیکنان دهه ۴۰، ۵۰، ۶۰ و ۷۰ دور هم هستند. کسی پشت سر پروین صحبت نمی‌کند.
 
عربشاهی همچنین با انتقاد از صحبت رهبری‌فرد مبنی بر این که “پروین برای تنبیه هاشمی‌نسب، یک فرد قلچماق را سر تمرین استقلال فرستاده بود،” گفت: پروین هیچ‌وقت این کار را نمی‌کند. ما چیزی از او ندیدم. هاشمی‌نسب یک پسر خوب و آقاست. پروین بارها گفته هاشمی نسب پسر خوب و از بهترین‌هاست. رهبری‌فرد مغلطه می‌کند که سر زبان‌ها باشد.
+9
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  توی این مملکت کسی انگار اجازه نداره نظرش را چه به غلط چه به درست بیان بکنه آقای عربشاهی آزادی بیان یعنی هرکسی اجازه دارد نظرش را در مورد هر چیزی وهر کسی عنوان بکنه هیچ چیزی مقدس نیست حتی خدا ودین ومذهب مردم باید در مورد هر چیزی نظر خودشون را بیان کنند
  1
  36
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  ۵۱
  ernakola - تهران، ایران
  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. حسین جان ...اینجا زندگی نمی کنی و نمی دونی خیلی از این اظهار نظرها یک نوع تهاجم برای جلب توجه هست!!....فکرت رو درگیر نکن و میتونی بری یه کافه نزدیک لبرکاس با آبجو محلی میل کنی !!
  1
  3
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۷
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  [::ernakola - تهران، ایران::]. اتفاقا داشتم همین کار رو میکردم شما خودشو ناراحت نکن
  0
  1
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.