نتانیاهو: بدون آمریکا شاید بیشتر به مواضع ایران در سوریه حمله کنیم

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در واکنش به تصمیم آمریکا مبنی بر خروج ۲ هزارنیروی نظامی این کشور از سوریه گفت: «ما همچنان به اقدام علیه ایران ادامه خواهیم داد.»
 
آقای نتانیاهو روز یکشنبه و در جریان نشست کابینه اسرائیل تاکید کرد که همکاری‌های میان دو کشور اسرائیل و آمریکا با تمام توان دو طرف ادامه خواهد یافت.
 
نخست وزیر اسرائیل در واکنش به برخی اظهارنظرها در خصوص تضعیف روابط دو کشور اسرائیل و آمریکا اظهار داشت که همکاری‌های دو کشور در ابعاد عملیاتی، اطلاعاتی و بسیاری از ابعاد امنیتی ادامه خواهد داشت.
 
آقای نتانیاهو همچنین اعلام کرد که نیروهای نظامی کشورش به اقدام علیه ایران که به گفته او در تلاش برای ایجاد پایگاه نظامی در سوریه است، ادامه خواهند داد.
 
او تاکید کرد که حتی در پی خروج آمریکا از سوریه، در صورت لزوم ارتش اسرائیل عملیات خود علیه نیروهای ایرانی فعال در سوریه را افزایش خواهد داد.
 
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که شکست داعش تنها دلیل حضور نیروهای نظامی این کشور در سوریه بوده و با تحقق این هدف ۲ هزارنیروی آمریکایی حاضر در سوریه باید از این کشور خارج شوند.
+21
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خفه اخوند اسرائیلی
  5
  73
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.