نماینده جنجالی سراوان از استاد دانشگاهی در آلمان سرقت علمی کرده است

در حالی که چندی پیش درگیری لفظی نماینده سراوان در گمرک موجب واکنش‌هایی از سوی کاربران در فضای مجازی جنجال‌‌آفرینی کرده بود، حالا یک استاد آلمانی گفته که "درازهی" از او سرقت علمی کرده است.
 
به گزارش تسنیم ، شامگاه دوشنبه - 26 آذر امسال، فیلمی از "محمدباسط درازهی" نماینده مردم سراوان در مجلس، میان کاربران فضای مجازی دست به دست شد که نشان می‌داد این نماینده با یکی از کارمندان گمرک درگیری لفظی داشته است.
 چند روز پس از این اتفاق، محمد جواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در خبری به تسنیم گفت که پرونده نماینده سراوان پس از بررسی در این هیئت مختومه شده است، این اظهارات نیز با مخالفت کاربران فضای مجازی و محافل رسانه‌ای مواجهه شد. با این حال تعدادی از نمایندگان مجلس از او به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت کرده‌اند. 
حالا، خبر دیگری در فضای مجازی میان کاربران دست به دست می‌شود که نماینده مردم سراوان را به سرقت علمی متهم می‌کند.
 
"ولفرام بوگارد" استاد علوم کامپیوتر دانشگاه فرایبورگ آلمان در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی اعلام کرده که محمدباسط دُرازهی نماینده مردم سراوان مقاله، او را سرقت کرده است.
+58
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  یارو هم بدقیافه است، هم بددهن، هم کار چاق کن و هم سارق مقالات علمی! این است نتیجه سپردن کارهای بزرگ به آدمهای کوچک! :o
  2
  146
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  حکومت ملاها انواع و اقسام دزدیها را میکنن این هم یه مدل دزدی حیثیتی و علمی.
  117
  91
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  بابا دمش گرم سرقت علمیش با کلاس بوده و از فرنگ بوده. الان ملت انقدر اسکلن که از جفنگیات داخلی هم سرقت علمی میکنن. یعنی خود طرف از خارجیها مطلب دزدیده اونوقت یه عده کسیری هم میان از این میدزدن. مقاله نویسی هم شده مسخره بازی. میرن 10تا مقاله رو میخونن و از لاش مطلب درمیارن ارقام رو میریزن تو نرم افزار 4تا نتیجه جدید میگیرن میفرستن ای اس آی هم متوجه نمیشه اونوقت طرف مدعی صاحب مقالات آی اس آی میشه. مقاله باید نوآوری مرقون به صرفه و قابل عملیاتی شدن داشته باشه. اینکه بری یه روش ارائه بدی که نتایج خوبی داره اما مخارج بالا داره یا امکان پیاده سازی نداره چه فایده!
  101
  1
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.