اردوغان خطاب به نتانیاهو: نتانیاهو تو صدای ظالمان هستی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه امروز یکشنبه با حضور در مراسم افتتاح چندین پروژه عمرانی در استان استانبول تصریح کرد: نتانیاهو؛ این بار به بیراهه زدی. تو صدای ظالمان هستی.
 
رئیس جمهوری ترکیه در این باره گفت: تا زمانی که اسرائیل به خاطر جنایت علیه بشریت و ویرانگری مؤاخذه نشده است، حق ندارد کسی را متهم به ارتکاب جرم بکند.
 
به گزارش مهر، روز گذشته سران ترکیه و رژیم صهیونیستی انتقادات تندی را علیه یکدیگر انجام دادند و «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهوری ترکیه گفت: یهودیان در اسرائیل به مردمی که روی زمین افتاده‌اند، حمله می‌کنند و آنها را هدف ضرب و شتم قرار می‌دهند. در حقیقت یهودیان فقط مردان را نمی‌زنند، بلکه زنان و کودکانی هم که زمین می‌افتند مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند. اما اگر آنها جرات کنند با ما طرف شوند، ما به عنوان مسلمانان با این مردم (یهودیان) مقابله می‌کنیم و درسی به آنها خواهیم داد.
 
این سخنرانی اردوغان با واکنش تل‌آویو همراه شد و نتانیاهو گفت: اردوغان، اشغالگر قبرس شمالی که ارتشش زنان و کودکان را در روستاهای کردنشین در داخل و خارج ترکیه قتل‌عام می‌کند، نمی‌تواند به اسرائیل درس اخلاق بدهد.
+35
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  universe123 - لندن، انگلستان

  به عنوان یک کرد این دو تا رو یکی میدونم...هر دو تا شون قاتل هستند. ....دوغان نژاد پرست کثیف کردها را قتل وعام میکنه و بنیامین نژاد پرست هم فلستینیها رو...
  26
  62
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  نتانیاهو گویا از انچه بر سر خانواده دکتر Nihat llhan آمد بیخبر است.
  174
  6
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اسرائیلیان اگر وا بدهند ،و با این اراذل و اوباش که بر اساس مذهبشان مثل اخوند و حماس خواهان نابودی ان ها هستند، دمار از روزگارشان در آورده، و لاجرم ان ها را از صفحه ی روزگار محو کنند ادمیان خوبی تلقی میشوند! پس چرا اسرائیل با مصر و اردن مشکل ندارد؟ پس چرا اسرائیل با اروپائان مشکل ندارد. چه کسی با دشمنان قشری و بنیادگرایش بر سر یک سفره می نشیند!
  264
  206
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  نتانیاهو بهتر است برای «صدور قباله مالکیت بر استراتژیک ترین آبراههای تجارت جهانی» برود هندوانه زیر بغل «نژاد برتر پاک آریایی از تبار کوروش هستند!» و داستان موهوم(رها کننده قوم یهود) وداستان« کردها از تبار دانیال نبی!» هستند، بگذارد.
  264
  13
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  [::universe123 - لندن، انگلستان. دوست پرامی هردو نژاد پرستند درسته , ولی هر دو با ملتهای که با خودشان زندگی میکنن مثل کوردها با ترکها و عربهای فلسطین با اسرائیلیها مشکل سر خاک و زبان و فرهنگ دارند و در این میان جنگ هست در بین طرفین و هرکس بتواند بیشتر افراد ان یکی دیگر را بهلاکت میرساند.هر چند اسرائیلیها و ترکها چون حکومت دارند قدرت انها بیشتر است امیدوارام در اینده نزدیک هم کوردها و هم عربهای فلسطینی به حق خودشان برساند .
  106
  20
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ordak - بن، آلمان

  و تو عرعر مظلومان هستی؟ مردک یک نگاهی به این چند سالی بینداز که شد کدخدای اون خراب شده،جز دزدی و قتل و غارت به شیوه اسلاف مغولت هیچی برای منطقه نداشتی. متحد شدن با داعش.برا سلاخی زن و بچه های سوری پیش چشم تو اسمش چی است؟واقعا بیسعور تر از تو فقط خودتی و یا اون همدستت چمشلو یا بزداغ وزیرت یا خر تگری بابات
  295
  210
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  فرموده اید پس چرا اسرائیل با اروپائیان مشکل ندارد؟!‌ اروپا مشکلش را با این طایفه تاجر پیشه بطور ریشه ای حل کرد. ادامه ..
  232
  6
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  فاخته آنچه بزبان انگلیسی Common cuckoo خوانده می شود، پرنده ای است که در لانه پرندگان دیگر تخم می گذارد. اما زمان هچری(بیرون آمدن از تخم) را دقیقا طوری زمانبندی می کند جوجه اش دقیقا یکروز قبل از اینکه جوجه های دیگر تخم را بشکند و بیرون بیاید. با اینکار جوجه فاخته بمحض هچ بقیه تخمها را از لانه بیرون می اندازد و بدین ترتیب شاحب بلامنازع لانه و غذای آشیان می شود. بدین ترتیب مادر درمانده از همه جا بیخبر صاحب فرزند خوانده ناخواسته ای می شود که نه تنها همه جوجه هایش را بقتل رسانیده ، بلکه لانه را هم بتصرف خود در آورده و مادر که باید شب و روز بدود تا شکم این جوجه فاخته که گاهی ده برابر بزرگتر از مرغ مادر است را پر کند. برخلاف آنچه که در تاریخ علوم طبیعی آمده است این ادوارد جنر(که بنادرست کاشف واکسن هم نامیده می شود) نبود که این پدیده را کشف کرد. کاشفان واکس «شیردوشان آناتولی» بودند، و کاشفان «پدیده فاخته» یهودیان تاجر پیشه ! این را داشته باشید تا ادامه اش را برایتان بنویسم ..
  191
  5
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  یهودیان تاجر پیشه اولین تخم خود(موسی) را درون سبدی گذاشته داخل نیل انداختند. خانمی که کمیآنطرفتر در پائین رود نشسته بود از قضای روزگار همسر فرعون بود. آنهم فرعونی که فرزندی نداشت. این داستانبافی مطلقا واقعیت تاریخی ندارد، ولی برای شکافتن آب و راهی کردن موسی و طایفه یهود بسرزمین موعود و مشروعیت تاریخی می افریند. روایت نویسان یهودی را می توان اولین نگارندگان تاریخ جعلی در خاورمیانه دانست. ادامه .
  186
  5
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  تو نیکی می کن و در دجله(نیل) انداز - که ایزد(یهوده - خدای تجارت) در بیابانت(ارض موعود - استراتژیکترین آبراه های دنیا) دهد باز . هیچکس نیز این سئوال را نکرد که چرا موسی و قوم یهود برای فرار از دست فرعون بسوی افریقا نروفتند؟! که بلحاظ جغراقیایی برای فرار از دست فرعون سریعتر و راحت تر بود، در عوض دست بدامان خدایشان می شوند که آب را برایشان بشکافد و آنها را برساند درست به بنادر و اسکله های بزرگترین مرکز تجارت جهانی آنزمان در دریای مدیترانه و سپس جلوی چشمان خلایق فرعون را با تمام لشکرش در آب غرق کند تا قدرت و عظمت خدای یهود را برخ دنیا بکشد. ادامه .
  164
  5
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  داستان بعدی برای مشروعیت بر سرزمینهای استراتژیک باز میگردد به قصه حضرت کوروش! باز این طایفه تاجر پیشه بعد از ازاد شدن از بابل(مرکز تجارت در مزوپوتامیا) بجای رفتن به مثلا سمت افغانستان راه می افتند یکراست می روند سمت دریای مدیترانه! کسی هم نمی پرسد خدای یهود چرا به این جماعت تاجر وعده سرزمینهای موعود را در مناطق و بنادر تجاری داده بود. چرا این جماعت نمی روند مثلا طرفهای خرم آباد و بویر احمد بیل بزنند و زمین بکارند! بجایش دائم در حال فرار بسمت بنادر تجاری هستند!
  188
  5
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  مرقوم فرموده اید چرا اروپا با اسرائیل دشمنی ندارد! کمی حوسله بخرج دهید و تاریخ را بخوانید تا بدانید: اسپانیا ی دوران فردیناند دوم آراگون و ایزابلای یکم کاستیا بود که دستور اخراج اجران یهودی را صادر کرد. اما یهودیان حق بردن طلا و سنگهای قیمتی را با خود نداشتند . این فرمان که به فرمان الحمرا Alhambra Decree مشهور است سال ۱۴۹۲ صادر شده بود تا همین دیروز یعنی تا سال ۱۹۶۸ هنوز پابرجا بود. اینبار نیر=ز یهودیان با کله بسوی استانبول روانه شدند. چرایش را از من نپرسید، به نقشه و موقعیت تجاری استانبول و تنکه بسفر و بیزانس و وعده های الهی حضرت موسی نگاه کنید.
  160
  5
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. گرامی من وکیل مدافع یهودیان نیستم هیچگونه خصومتی هم با ان ها ندارم. مسائل فلسطینی ها که اکثرا هم دشمن ایرانیان هستند به من ایرانی چه مربوط هست؟ تاکنون صدهزار زخم از اعراب خورده ایم که یکی یهودی نبوده است. حالا که 1400 سال قبل نیست که تعصبات قرانی را جلوی خودمان بگذاریم و دنیا را یهودی و مسلمان ببینیم. من عاشق ایران و منافع ان و پشیزی برای اسلام و قران که در طول تاریخ بیشترین ضربه ها را به ما زده اند ندارم. زنده باد ایران. مرگ بر دشمنان ایران و کسانیکه متجاوزین به ناموس خود را می پرستند
  181
  128
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. عزیزم. در خط خط گفتار شما بوی نفرت مذهبی می بینم که بعلت تربیت اخوندی اسلامی در زمان نوزادی در اندیشه ی شما کاشته اند. دنیا فقط مسلمان و یهودی نیست. قدری این شراره های نفرت را در خودتان بخشکانید تا دنیا را به شکل امروز ببینید. اگر کسانی در طول تاریخ با ما دشمنی کرده اند تماما مسلمان بوده اند و لاغیر و حالا اگر شما قران و مفاد ان را می پرستید دچار اشکال در سنجش هستید و حالا 1400 سال قبل نیست. کاسه از اش داغ تر که نمیشود. خود اعراب با یهودیان کنار امده و شما مدافع اعرابی هستید که اولین دشمن خودشان را ایرانیان میدانند.
  189
  135
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  دیگ به دیگ میگه روت سیاه!!! هر حکومتى که حتى یه کم ریشه مذهبى داره، همیشه تو تاریخ به ظالم ترین و بى لیاقت ترین دیکتاتورى ها تبدیل شده که با سیاست هاى غلط و گرفته شده از کتاب آسمانى کهنه و متحجر رو به جامعه امروز تحمیل کنه، فرق بین نتن یاهو و اردوغان و خامنه اى و طالبان و ترامپ فقط طرز لباس پوشیدنشونه وگرنه از لحاظ فکرى خیلى به هم نزدیک هستن ، نه اینکه همه یک سیاست رو دنبال میکنن، نه ولى بشدت مذهبى هستن، و یا بهر دلیلى، به پشتیبانى مذهبیون و کسانى که مورد اعتماد مذهبیون هستند، احتیاج دارن. اردوغان که آخوند کراواتیه و نتنیاهو هم خاخام یواشکى! بدون اجازه حزب تند رو مذهبى، آب هم نمیخوره. خامنه اى و طالبان هم که یه ک. و دوشلوارن، ترامپ هم به رأى رد نک (red neck )ها و قشر نژادپرست آمریکا که فوق العاده مذهبى هم هستن و رفتن به کلیسا و اراجیف کشیش هاى بچه باز کاتولیک جزء جدایى ناپذیر زندگیشونه و نقش حزب مخالف سرمایه دارهاى یهودى رو تو هر انتخاباتى إیفا میکنن، هیچکس رییس جمهور نمیشه مگر اینکه بتونه رضایت هر دو گروه مذهبیون و سرمایه دارهاى یهودى رو یه طورى جلب کنه.
  0
  2
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  بار چهار م هلند برای کوتاه کردن دست تجار یهودی از منابع اقتصادی دست بکار شد. قانون اخراج یهودیان از انگلستان توسط ادوارد اول، بانکداران روچیلد و قتل پرنس فردیناند و جنگ اول و سپس Kristallnacht شب بلورین قتل منشی سفارت آلمان ۱۹۳۸ و جنگ دوم را نیز بر اینها بیافزایید. بعد از شکست پروژه آریایی کردن ایران توسط هیتلر بخوانید(احیای امپراتوری آلمان) برای دستیابی به منابع نفت، روایت نژاد برتر آریایی به کوروش آریایی cyrus انجیل عهد عتیق بدل شد تا ارض موعود jfndg ævndn (زمینهای بشارت داده شده (توسط خدای تاجران یهودی) تبدیل شود و این بواقع آخرین تلاش اروپای مسیحی برای رسیدن به یک توافق برد-برد برای خلاص شدن از شر تاجران و بانکداران یهودی بود .
  104
  0
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] اگر شما می دانستید که اکثر علمای عظام و مراجع تقلید شیعی و حتی آنان که در اطاق بازرگانی همین حکومت اسلامی مشغول صادرات و واردات کالا می باشند بواقع تجار یهودی هستند، این پیرایه ها را بر من نمی بستید. من در همین جا بارها ادیان و دکانهای کسب روزی ابراهیمی(اسلام، یهودیت، مسیحیت) را فاحشه خانه های اربابان( رب ها و ربی ها - یعنی خدایان تجارت جسم و روح) نامیده ام. من بر این باور هستم اوج نبوغ تجار یهودی در اختراع دین اسلام بود. بعبارتی محمد(ص) و همسرش خدیجه از تجار یهودی حجاز بودند. بعبارتی همین دین اسلام توسط یهودیان اختراع شد که هم مشروعیتی به داستان موسی و فرعون(بخوانید ارض موعود و دسترسی به بنادرا فنیقیه) داده شود، و هم باندازه کافی گوشت دم توپ برای مقابله با مسیحیان شوالیه های معبد که مشغول غارت تمامی ثروت بیزانس بودند و معبد سلیمان(بخوانید مناطق استراتژیک دریای مدیترانه) را در تصرف داشتند فراهم شود. بروید و داستان «تاجر ونیزی» شکسپیر را بخوانید تا بیشتر بدانید. بروید و داستان «اتللو» را بخوانید.
  102
  0
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  آنهائیکه با شادی ابلهانه ای پرچم پ.ک.ک و اسرائیل را کنار هم در اروپا تکان می دهند، و بر هیزم دشمنی بر تنور خصومت با هسایگان عرب خود می گذارند، حتم داشته باشند بعد از اینکه اسرائیل نفت کرکوک را بالا کشید اولین گروهی که دخلشان را خواهد آورد و سرشان را زیر آب خواهد کرد همین گروههای تروریستی ی.پ.گ و پ.ک.ک خواهد بود. ارباب سرمایه با هیچکس سر شوخی ندارد.
  103
  0
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  من نمیدانم چرا کسانی که به این راحتی تاریخ مینویسند و افکار پریشان خودشون را برای عقانیت دادن به تاریخی که چیزی جز خزعبلاتی عده ای که با شروع عصر اینترنت انتقام قرنهاعقب ماندگی خودشون را بخاطر حماقت اجداشون را اینطور از تاریخ میخواهند بگیرند.کسانیکه ممالک کردها و ارامنه وو شهررهای یونانی ها را سالها است اشغال کرده اند ،سالهاست به نسلک کشی علیه کردها در سرزمین اشغال شده انها مشغولند، بیش از ۶ سال است دست در دست داعش وحشنتناکترین جنایت تاریخ را علیه زن و بچه های سوری و عراقی مرتکب شدند تنها برای اینکه می دانند دیر یا زود سرزمینهای اشغالی را باید خالی کنند چطور به خودشون اجازه میدهند در مورد قووم یهود اظهار فاضلاب کنند. کسانی که خزعبلاتی مثل اینکه مغولی به ......... اما حقیقت کورش دادگستر را تحریف میکنند صفرا چون کورش بزرگ از مادر کرد و پدر فارس است انچه که بشریت به ان افتخار میکند یعنی منشور کورش خلاف واقعیت است. ولی تاریخ قژ فژ تر و چس واقعیت است...
  56
  122
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. بسیاری از حرف های شما درست هست که یهودیان بسیار با هوش و در خیلی از تصمیم گیری های دنیا دخیل هستند و این هم دلیل قابلیت ان ها هست. حرف شما هم درست هست که تا 85 درصد از اسلام کپی از یهودیت هست همچنان که تمام کمونیزم را یک نفر یهودی بر اساس چیزهائی که از مزدکیان ایرانی اموخته بود کتابت کرد. یهودیان مثل هر قومی خوب و بد دارند اما خسارت یهودیان به کشور عزیز من ایران یک صد هزارم خسارتی نیست که از اعراب و مسلمین خورده ایم. لهذا بعنوان یک ناسیونالیست ایرانی متوجه نفرت قرانی اخوندها نسبت به یهودیان هستم ولی متوجه نمیشوم روشنفکران غیر مذهبی ایران چرا نباید در سیاست، مثل تمام ممالک مترقی، موج سوار باشند و روی غریزه ها و نفرت های خودشان رفتار نکنند. در جهان سیاست امریکا با ژاپن و ویتنام جنگید و حالا کنار همدیگر هستند. المان امروزه با دشمنان دیروزش اش می خورد. منافع یک مملکت را نمیتوان با مذهب و احساسات جلو برد که باعث خسران های عظیم میشود. ما از شوروی مقتدرتر نیستیم. بر اساس مذهب کمونیزم و شعار و احساست جلو رفت و شکست خورد.... چوب خطم تمام شد!
  75
  49
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  مرقوم فرموده اید پس چرا اسرائیل با مصر و اردن مشکل ندارد؟! پرسش شما نشان از این دارد که شما با قرار داد ۱۹۹۴ بیست و پنج ساله بین اردن و اسرائیل(غصب اراضی بسیار وسیعی از اردن توسط اسرائیل) در زمان کلینتون بیخبر هستید. اگر خبر داشتید این پرسش را مطرح نمی کردید. قراردادی که همین سال آینده یعنی ۲۰۱۹ اگر تمدید نشود باعث خواهد شد مردمان اردن از بی آبی و تشنگی بمیرند.
  5
  0
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  اگر شما نیک بنگرید در برنامه گام بگام اسرائیل در بچنگ اوردن تمامی منابع خاورمیانه گروههای تروریستی پ.ک.ک (که خلق کرد را بهانه کرده اند) و جمهوری اسلامی(امام رضا گرفته تا رضا پهلوی) در کنار اسرائیل ایستاده اند. شما به شعارهایشان نگاه نکنید، کمی صبر کنید نتیجه عملکرد این شعارهای«کوروش پدر ماست» و از بوسیدن مرقد رضا در مشهد تا سجده کردن در خرابه های تخت جمشید بواقع جاده صاف کن تداوم خشونت های دینی و نژادی نهادینه شده در خاورمیانه خواهد بود. فردایی که نه چندان دور نیست نشان خواهد داد این بلاهت دینی - نژادی نهادینه شده، پیش آگهی آینده خوشی را برای مردمان فلک زده خاورمیانه بارمغان نخواهد آورد .
  2
  0
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  من در بالا در پاسخ به نتانیاهو نوشتم» نتانیاهو گویا از انچه بر سر خانواده دکتر Nihat llhan آمد بیخبر است. آقای نتانیاهو! و کسانیکه فریاد« بژی بژی پیشمرگه» و آنهائیکه مرگ را می ستایید، آیا قبل از منفی باران کردن، دو ثانیه وقت صرف کردید تا نام Nihat llhan را در گوگل کپی پیست کرده به تصاویر نگاهی بیاندازید!
  2
  0
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. اینکه اردن چه نوع قراردادی با یهودیان بسته است به من و شما چه مربوط هست!!!؟ اگر اردنی هستید که هیچ اگر ایرانی هستید چرا بدنبال شهرهای ایران نیستید که روسیه خورد!؟ همین چند سال قبل حق ایران را در دریای خزر هاپولی کردند. جنابعالی نظری ندارید؟ ایا میدانید در سوریه بعلت اینکه مسلمان مسلمان را کشته بیش از 2 میلیون نفر کشته و 20 میلیون نفر بی خانمان و اواره شده اند. غرامت ایران در جنگ با عراق چه شد؟ تاکنون چین و روسیه چندهزار مسلمان را کشته اند؟ و و و و .. چطور هست که این ها شما را آزار نمیدهند و برای این ها تفسیر و تاریخ نمی نویسید و رگ گردنتان بیرون نمی زند؟ فقط جواب دو مورد هست. یا بشدت حسود و از موفقیت یهودیان رشک می برید و یا دچار باور تبعیض نژادی و خود بزرگ پنداری و نفرت شدید از یهودیان هستید. هر چقدر من تاریخ را می خوانم یهودیان همیشه کمک یار ایرانیان با جنگ با روم بوده اند و هرگز خون یک ایرانی را نریخته اند. تعصبات مذهبی و حسادت و تنفرهای بی دلیل یک نوع بیماری هستند و شما گرفتار عقده ی خود بزرگ بینی هستید
  0
  9
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  جناب گفتگوگر ، امیدوارم بهنگام خواندن این متن بتوانید آرامش خود را حفظ کنید. اگر بیاد داشته باشید شما پرسش هایی مطرح کرده بودید. اینکه چرا اروپا با اسرائیل مشکل ندارد! من تلاش کردم با مستندات تاریخی نشان دهم که از قضای روزگار و بر خلاف آنچه شما متصور هستید، اروپا یکهزارویک مشکل با اسرائیل دارد، و بلحاظ تاریخی سعی کرده از دست این مشکلات خلاصی یابد. برای پاسخ به این سئوال شما لااقل به دو افسانه در مورد قوم یهود بصورت عام ( موسی و گهواره اش - کوروش و آزادی یهودیان) و چهار واقعیت تاریخی بزرگ و سرنوشت ساز در مورد «تجار و زرسالاران یهودی» از قرن پانزدهم به اینسو (۱. اسپانیا ، ۲. هلند، ۳. انگلستان ، ۴. شب بلورین در آلمان و اتریش) و برای درک این ریشه های تاریخی اروپا بخصوص «جمهوری ونیز» با تجار یهودی دو داستان از شکسپیر (تاجر ونیزی ، اتللو) را بحضورتان معرفی کرده ام. در ادامه باز شما پرسیده اید که چرا اسرائیل با اردن مشکل ندارد؟ باز در پاسخ به این سئوال تلاش کرده ام شما را با قرارداد ۱۹۹۴ بین این دو کشور و تصرف بخشهای استراتژیک اردن توسط اسرائیل مراجعه داده ام. همین
  2
  0
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  شما ابتدا سئوال می کنید، و بعد از گرفتن معلومات، مانند یک دانش آموز تنبل و بیعرضه و بی ادب، گستاخانه فحش می دهید، آنهم به کسی که معلومات تاریخی در اختیارتان قرار می دهدو، و گستاخانه می گویید به من و شما چه مربوط است! و هنوز فحاشی اتان تمام نشده سئوالات و نادانسته ها و چرا های زیاد دیگری را مطرح می کنید! و انتظار دارید کسی وقت گذاشته برایتان جواب بنویسد! .....
  3
  0
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  نه عزیز دلم فحش ندادم و شما مخالفت با عقایدتان را فحش می بینید. ببخشید اما امثال شما نفرت غریزی از یهودیان دارید و گر نه از روز اول انقلاب فریاد مرگ بر اسرائیل سر نمیدادید. من 60 سال کتابت میکنم و روانشناس هم هستم. بروید خودتان در باره ی روان خودتان مطالعه کنید که چرا با وجود 2000 نوع طرز تفکر و هزاران حادثه که دور و بر ما در جهان رخ میدهد چرا فقط به یهودیان اینقدر حساس هستید. هزاران مسلمان توسط خودشان و یا چین و روسیه و میانمار و غیره کشته میشوند و اصلا توجهی هم نمی کنید و ان ها را طبیعی دیده و عکس العمل هم نشان نمیدهید ولی وقتی اسرائیل ازمرزهایش دفاع میکندو یا جواب تعرض ها و موشک پراکنی ها را میدهد بشدت حساس میشوید که وامصیبتا یکنفر یهودی نجس یکنفر مسلمان پاک و نمازخوان و اهل خدا را کشته و باید مادر این یهودی ها را به عزایشان نشاند که این کثافت ها جرات کرده اند در مقابل مسلمانان از محیط ومرزهای خودشان دفاع کنند. تاریخ را که بشکافید هزاران قصه از انواعی که بر شمردید وجود دارد اما من در شرایط امروز زندگی میکنم و عاشق منافع مملکتم ایران هستم که با منافع مسلمین و اعراب در یک راستا نیستند
  0
  9
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.