تیکه سنگین یک شهروند به پلیس یزد : فیلم عروسی در دوربین های خیابانها

+104
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  این دوربین ها به بهانه امنیت جاده ها ولى در واقع منبع درآمد پلیس، همه جاى دنیا هست. بعضى از این دوربین ها رو عمدا جاهایى نصب میکنن مثلا وسط سرازیرى ها که خودبخود سرعت ماشین ممکنه از حد مجاز بالاتر بره تا تعداد برگ هاى جریمه صادر شده بیشتر و درآمد پلیس هم بالاتر بره، وگرنه امنیت جاده ها کیلویى چند؟؟؟
  5
  129
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  تهران من - استکهلم، سوئد
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. های گفتی های گفتی . همین یک سه ماه قبل بود داشتم به سمت استکهلم اونم ساعت سه نصف شب رانندگی میکردم یک دفعه نور شدیدی چشمم رو زد که تا یک ساعت کور رندگی گرفته بودم بعدا که برگه جریمه آمد دیدم به جای هشتاد کیلومتر هشتاد و هشت کیلومتر رانندگی میکردم .فقط برای هشت کیلومتر اضافه سرعت مبلغ 3500کرون برابر 350یورو جریمه ام کردن و محل قرار گرفتن دوربین هم دقیقا هم وسط سرازیری و هم سر پیچ بود و از همه مهمتر که حتی یک تابلو اعلان دوربین یا تقاطع هم نبود. خلاصه اش نقره داغ شدیم.هی ...
  54
  39
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::تهران من - استکهلم، سوئد::]. حالا اینجا بدتره، پول رو که میگیرن، میگیرن، بابت هر خلاف سه تا پوینت هم رو گواهینامه میزنن و دفعه بعد که میخواى بیمه کنى سه برابر باید بپردازى براى حق بیمه!! منم سه تا پوینت گرفتم چون ساعت دو صبح بجاى ٥٠ مایل، ٥٧ مایل سرعتم بود تو اتوبانى که بغیر از ماشین من، هیچ ماشین دیگه اى نبود!!! خلوت خلوت. به قاضى همین رو گفتم چون نزدیک به کریسمس این اتفاق افتاده بود گفتم، میترسى این وقت شب، تو جاده خلوت، با ٥٦ مایل در ساعت با سورتمه بابانویل تصادف کنم!!! خندید، با جوکى که گفتم حال کرد! ٢٠٠ پوند هم به جریمه اضافه کرد بى ناموس!! بجاى ١٨٠ پوند، ٣٨٠ پوند حکم داد.
  0
  6
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.