جنجال مربیان ترک در کشتی فرنگی باشگاه های جهان

مربیان تیم ترکیه در جریان دیدار رده بندی مقابل نماینده ایران با انجام حرکات غیراخلاقی و غیر حرفه ای که در اعتراض به عملکرد تیم داوری صورت گرفت برای دقایقی برگزاری مسابقات را با وقفه روبرو کردند.
 به گزارش ایسنا، تیم های ترکیه و سینا صنعت ایذه در میان استقبال پرشور مردم کشتی دوست اردبیل برای کسب عنوان سومی به مصاف هم رفته اند.
 
در حالیکه ایران در ۲ مبارزه نخست خود صاحب برتری شده بود، کشتی در سومین مبارزه و در وزن ۶۳ کیلوگرم در جریان بود که مربیان ترک بخاطر اقدام داور در دادن یک امتیاز فنی به کشتی گیر ایران اقدام به پرتاب کردن مکعب چلنج به سمت میز داوری و داد و فریاد کردند. دو مربی ترک سپس به سمت داوران رفتند و در حالیکه به شدت عصبانی بودند از عملکرد داور انتقاد کردند و کشتی گیر خود را به نشانه اعتراض نیز از سالن بیرون بردند.
 
پس از بازبینی فیلم و صحبت نماینده اتحادیه جهانی با مربیان ترک داوران یک امتیاز از کشتی گیر ایران گرفتند و ۲ امتیاز به کشتی گیر ترک دادند و کشتی گیر ترک نیز به روی تشک آمد تا مبارزه را از سر بگیرد. دو کشتی گیر به مبارزه ادامه دادند در نهایت این مبارزه با همان نتیجه ۳ بر یک به سود حریف ترک به پایان رسید. در همین حین ملک محمد بویری سرمربی سینا صنعت به سمت مربیان ترک یورش برد و با دست به سینه یکی از آن ها زد.مربیان ترک نیز بلافاصله به سمت نماینده اتحادیه جهانی رفتند و از او توضیح خواستند.
 
جو سالن نیز بشدت در حمایت از مربیان ایرانی متشنج شد که در نهایت این غائله ختم بخیر شد و کشتی های حساس دو تیم در حال برگزاری است.
 
ترکیه از عنوان داران شاخص خود در این مسابقات بهره می برد.
+2
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  آقا جنجال چیه حق طرف را میزبان میخواسته هاپولی کنه با وساطت فدراسیون فیلا حقشو گرفت دمشون گرم مربی باید اینجوری باشه
  0
  1
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  sahandd11 - کلن، آلمان
  تیم های ورزشی ایرانی که درخارج می بازند همیشه داور بعلاوه عوامل استکبار را بهانه می کنند. وقتی هم مسابقات بین اللملی برگزار می کنند باهمه عوامل سعی در برنده شدن دارند .بخاطر این خیلی از تیم های قدر خارجی دعوت ایران را رد می کنند.در همین مسابقات ترکیه روسیه گرجستان حتی تیم درجه دوم اشان را هم نفرستادند.حالا برای این تیم درجه سه یا چهار ترکیه هم اینها دارند اعمال نفوذ می کنند
  0
  0
  دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.