قصد تعرض راننده سرویس مدرسه به دانش‌آموز ماهشهری

فرماندار ماهشهر از قصد تعرض به یک دانش‌آموز دختر ماهشهری توسط راننده سرویس مدرسه خبر داد.

محسن بیرانوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در هفته جاری راننده یکی از مدارس دخترانه دبیرستان ماهشهر به علت غیبت چند روزه، راننده دیگری را جایگزین خود کرده و راننده جایگزین در راه برگشت قصد تعرض به آخرین مسافر خود را داشته است اما با مقاومت دانش‌آموز مواجه شد.

وی با بیان این‌که هیچ گونه تجاوزی انجام نشده است، افزود: در پی این تعرض بین این فرد و دانش‌آموز درگیری ایجاد شده که دختر دانش‌آموز در مقابل تجاوز فرد مقابله کرده و از ماشین خارج شده است.

فرماندار ماهشهر با بیان اینکه خانواده‌ این دانش‌آموز شکایتی در این زمینه تنظیم کرده‌اند، گفت: از بازداشت شدن این فرد اطلاعاتی ندارم ولی پیمانکار حمل و نقل این مدرسه، قرارداد پیمانکاری‌اش لغو شده است.
+5
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران

  باین میگن مملکت بی خبران,سر عمر,فرماندار یک شهرستان بعلت بی اهمیت دادن باین ماجرا و عدم تعقیب متخلف,از هیچ چیزخبرنداره .ای خاک برست
  0
  67
  شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۵
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  اینا وجدان ندارن؟؟ به بچه هم رحم نمیکنن؟ اینارو باید جمع کرد و لخت و عور انداختشون تو یه جزیره دورافتاده، که برا خودشون زندگى کنن و هر کى قویتره به ضعیف تَر ها تجاوز کنه و مثل تورنومنت هاى ورزشى!!! فینالیست هارو هم بذارن در اختیار سعید طوسى!! تا بفهمن معنى تجاوز چیه. تجاوز بخاطر ارضاء غریضه جنسى نیست، تجاوز علت اصلیش اعمال زور روى کسیه که متجاوز فکر میکنه از خودش ضعیف تره و معمولا هم با خشونت همراهه. وگرنه ارضاء غریضه جنسى تو کشورى که در سایه حکومت اسلامى فحشا غوغا میکنه و سن روسپیگرى به ١٣ و ١٤ رسیده که کار مشکلى نیست.
  0
  77
  شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۰
  ۴۸
  hovakhshatare - تهران، ایران

  بعد جوون‌هایی که آهنگ هپی فارل ویلیامز رو خونده بودن 2 ساعت بعد از انتشار آهنگ دستگیر شدند! در مملکت اسلامی فقط مهم اینه که مردم شاد نباشند. وگرنه این که سعید طوسی چه غلطی می‌کنه و ناظم و معلم مدرسه و راننده سرویس به بچه‌های مردم تجاوز می‌کنن اهمیتی نداره.
  0
  26
  شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.