رازهای مردان از زبان زنان دنیای پورن

محقق دانشگاه هاروارد  Niobe Way و نویسنده کتاب « رفاقت پسرانه و رازهای مگو» معتقد است که از نوجوانی به بعد، مردان با وارد شدن به دنیای رابطه با زنان، می آموزند که از دوستانی که همیشه داشته اند کم کم فاصله بگیرند.
 
مردان به مرور از اواخر ۲۰ سالگی تنهاتر می شوند. مردان در ادامه بزرگسالی شان، واقعا سنگ صبور صمیمی ندارند یا اگر داشته باشند به خاطر احساس شرم، از مشکلات خصوصی شان حرفی نمی زنند.
 برای همین، یکی از محل هایی که مردان احساس راحتی می کنند تا پنهان ترین رازهای خود را در میان بگذارند با کارگران جنسی است. آنها چون وقت این زنان را می خرند به خودشان اجازه می دهند تا از مشکلات شان و بخصوص تنهایی مفرط شان بگویند. مردان راز خود را با این نوع زنان سهیم می شوند و درددل می کنند چون می دانند که به جایی درز نخواهد کرد.  
مجله « سلامت مردان» با چهار زن که در حال حاضر یا قبلا روسپیگری یا مغازله سکسی حرفه شان بوده است گفتگویی در این زمینه ها تدارک دیده است:
خانم Penny Trait کارش ساختن فیلم های پورن خصوصی برای مشتریانش است. خودش می نویسد، بازی می کند و فیلمبرداری و کارگردانی اش را نیز انجام می دهد.
 
او می گوید مشتریانم به من اعتماد می کنند چون توانایی ام در خواندن فکر آدمها زیاد است. خیالات و امیال شان را می توانم حدس بزنم به همین خاطر خیلی سریع احساس امنیت می کنند و رازهای شان را با من در میان می گذارند.
 
من مردان را در موقعیت حسی و عاطفی و جنسی قرار می دهم که رازهایی را که نمی توانند با همسرشان در میان بگذارند به من بگویند. آنها پیش من هیچ حس و نیازی را از من پنهان نمی کنند.
 
مردانی که به سراغ من می آیند همه تلاش شان، صرف زندگی بهتر همسر و بچه های شان می شود تا آنجا که هیچ فرصت و امکانی برای خواسته های بسیار شخصی شان بویژه در زمینه سکس نمی ماند. خیلی از مشتریانم اصلا قادر به گفتگو با زنان یا دوست دختران شان در باره علائق یا شیوه های رابطه جنسی شان نیستند.
 
موریا میسن قبلا برای دو سال در کلوپ لختی ها می رقصید. در حال حاضر ماساژ می دهد، نقاش است و حتی برای سخنرانی در زمینه تجربیاتش از او دعوت می شود.
 
او می گوید وقتی برای مردان لخت می شدم بیشتر از همه متوجه شدم آنها فقط برای دیدن زن لخت نیامده اند. خیلی های شان وقتی پول اضافه می دادند تا در اتاق خصوصی برای شان لخت برقصم بیشتر تشنه حرف زدن بودند.
 
مردان زیادی بودند که دوست داشتند دعوتم کنند به غذا خوردن و فرصتی برای داشتن لحظات ساده و صادقانه برای گپ زدن … بسیاری ازمردان در جامعه هستند که فرصت ایجاد صمیمیت با یک انسان دیگر برای شان محدود شده است.
زندگی پر فراز و نشیب و جسور Stacy Swimme از روسپیگری تا راه اندازی کلینیک مشاوره برای خودش یک داستان مجزا است. ولی تجربیات رو در رو با مردانی که مشتری اش بودند توانست او را به یک حقیقت کمابیش عمومی در باره مردان جلب کند.
 
او متوجه شده بود که اکثر مشتریانش از کمبود عاطفی رنج می برند و « افراد اذیت شده ایی« هستند. به قول خودش:« کار من سفر بین دو اذیت شده بود».
 
بارها شده بود که  مشتریانم به من رازهایی از جراحات روحی دوران کودکی شان را می گفتند و اعلام می کردند که من تنها فردی هستم که آن را می دانم.
 
زن روسپی سابق که در حال حاضر سرویس گفتگو و مغازله جنسی دارد معتقد است بیشترین تشخیص من در باره مردانی که مشتری من هستند این است که فق می خواهند  یکی را پیدا کنند تا آنها را همانطور که هست بپذیرند.
 
به مردان مسئولیت های بیش از اندازه داده می شود. انها با همه تلاش شان مدام فکر می کنند کافی نیستند.  مردان دوست دارند درک شوند.
 
او به خاطر شغل کنونی اش نخواسته است خودش را کاملا نشان دهد می گوید بخشی از مشتریان من مردانی بودند که اوتیسم  داشتند. مردانی که رفتار و توقعات اجتماع را از نظر خودشان مسموم و نادرست می دانستند.
 
آنها در دیدار با من از عادت ها یا افکار یا حتی سلیقه های عجیب شان حرف می زدند. من همه مردانی که مشتریم بودند را بدون هیچ قضاوتی می پذیرفتم و این برای شان آرامبخش بود.
منبع: مرد روز
+112
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  newyork333 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  آگاهی این زن روسپی از مجتهدان مملکت ما بیشتر به نظر میاد.
  75
  158
  جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  BruceLee - بروخه، بلژیک

  دلیلش اینه که با اینها ده بیست دقیقه میمونی بعد میری نه میپرسه از کجا اومدی نه میگه کجا میری سین جین نمی کنه دوست داشتی باهاش دو کلام حرف میزنی نداشتی هم زرتی کارتو میکنی میری پی کارت اونم کارش اینه درضمن واسه همه زنها ومردها بعد ازسی سالگی ونه بیستسالگی پیداکردن دوست صمیمی که سنگصبورش باشه مشکل میشه
  3
  106
  جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  hovakhshatare - تهران، ایران
  [::BruceLee - بروخه، بلژیک::]. توی پیدا کردن سنگ صبور موضوع خیلی به سن ربطی نداره. الان زمانه یه جوری شده که اگر برای یک نفر بخوای از مشکلاتت حرف بزنی، اون شخص تا به تو ثابت نکنه که از تو بدبخت‌تره ول نمی‌کنه! یه خاطره جالب درباره همین موضوع بگم. چند سال پیش من سر موضوعی که ازم کلاهبرداری شد نزدیک 100 میلیون بدهی بالا آوردم. توی همون زمان‌ها از یکی از دوستانم هم یک نفر 13 میلیون چک امانی گرفت و خرج کرد و این دوست من مجبور شد چک‌ها رو پاس کنه. یه بار من داشتم برای همین دوست تعریف می‌کردم که چطور ازم کلاهبرداری شد و الان 100 میلیون بدهی دارم. اون دوست با لحنی تحقیرآمیز جواب داد پس اگه جای من بودی چیکار می‌کردی؟ من 13 میلیون پولم رو بردند! یعنی به نظرش 13 میلیون پولی که از اون برده بودند خیلی بیشتر از 100 میلیون پولی بود که از من برده بودند! الان انگار مردم دوست دارند مشکلات‌شون رو یک کلاغ چهل کلاغ کنند و برای همه تعریف کنند. همه فقط دنبال گوش شنوا هستند کسی خودش گوش شنوای کسی نیست.
  0
  11
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.