پیشنهاد جالب طراح سایپا به فراری

هفت صبح: از مدت‌ها قبل روی خلاقیت طراحان جوان ایرانی فعال در بخش حمل و نقل تمرکز کرده‌ایم و به مدد ارتباط با خیل عظیمی از فعالان این بخش، انبوهی از ایده‌های خلاقانه را برای توسعه صنعت در همین صفحه معرفی کرده‌ایم.
حالا اما یک اتفاق جالب افتاده که توسط طراح گروه خودروسازی سایپا رقم خورده و ابعاد جالبی در فضای رسانه‌های مجازی به خود گرفته است.
حسین سلیمانی که پیشتر با مدل جدید رهام برای سایپا او را به شما معرفی کرده‌ایم، اخیرا در ادامه طرح‌های جذاب خود یک سدان ۴در فوق لوکس با نام کواتروپورته برای شرکت فراری طراحی کرده که ایده‌های جذابی درون خود دارد. این رندر دیجیتالی که به شدت حرفه‌ای، جزئی و دقیق طراحی شده، طبق ادعای سلیمانی با نگاه به استون مارتین راپید و خودروهای تازه شرکت فراری خلق شده و نمای بسیار جالبی دارد. سلیمانی که چندی پیش در طرحی ساده یک فیس‌لیفت جالب را برای خودرو دنا پیشنهاد کرده بود، در فراری کواتروپورته عمیقا سعی کرده روی گذشته این شرکت، خطوط اصیل محصولات این برند و ارائه فرمی جدید برای یک سدان فست بک سوپرلوکس در رده پورشه پانامرا تمرکز کند. موردی که باعث شده بسیاری از صفحات اینستاگرامی طراحی و برخی از طراحان مشهور خارجی او را مورد ستایش قرار دهند.
+13
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.