سردار منصوری فرمانده ارشد سپاه از پشت سر مورد اصابت تیر قرار گرفته

ایران بریفینگ / مراسم تشییع و به خاکسپاری سردار منصوری فرمانده قرارگاه ثامن الائمه سپاه پاسداران در مشهد در حالی برگزار شد که همچنان ابهامات مرگ وی قوت دارد .
 
سپاه پاسداران همچنان بر فرضیه مرگ وی هنگام پاک کردن سلاح کمری اش هست ، فرضیه ای که بشدت از چندین لحاظ مردود به نظر می رسد ، (تجربه و مهارت وی ، عدم تنظیف سلاح کمری توسط خود فرد و همچنین بر اساس مشاهدات یک منبع ایران بریفینگ متلاشی شدن گلوی منصوری که ثابت می کند تیر از پشت سر وی اصابت کرده ).
 
گفتنی است شب گذشته پیکر منصوری در حسینیه شهدای مشهد توسط چند تن از نزدیکان وی و حجت السلام ماندگاری غسل و شستشو داده شده ، یکی از افراد حاضر در مراسم به بخش فارسی ایران بریفینگ اطلاع داده شستشوی منصوری در حالی انجام گرفت که ماموران زیادی و از جمله چند تن از حفاظت اطلاعات سپاه بشدت مراسم را کنترل می کردند و از هرگونه عکس گرفتن و یا فیلمبرداری جلوگیری می کردند و ابراز داشتند :« منصوری وصیت کرده از پیکرش عکسی برجا نماند ! »
 
این منبع به ایران بریفینگ اطلاع داده بخش زیادی از گلو و گردن منصوری متلاشی شده بود که اول ثابت می کند تیر از پشت سر وارد شده و دیگر آنکه بعید به نظر می رسد سلاح کمری ولو از نزدیک چنین قدرت تخریبی ای داشته باشد.
 
گفته می شود مراسم غسل دادن منصوری  و پس از آن برگزاری زیارت عاشورا در حالی انجام گرفت که حاضران که پیکر منصوری را دیدند همگی در سکوت و بهت غسل و زیارت عاشورا را انجام و کسی حرفی نمی زد ، چرا که با توجه به ظاهر پیکر فرضیه سهل انگاری در پاک کردن سلاح بعید به نظر می رسید .
 
گفتنی است در مراسم تشییع محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه و حتی پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه (قرارگاه ثامن الائمه زیر نظر نیروی زمینی است)  که معمولا حتی برای افراد میانی کشته شده پاسدار هم حضور دارند ، حضور نداشته و تنها فرماندهان ارشد حاضر در مراسم سلامی جانشین فرماندهی سپاه به عنوان سخنران حضور داشته و همچنین مصطفی ایزدی فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا و معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح که همراهی اش در مراسم بیشتر به علت نسبت خانوادگی با ایشان بوده است ظاهرا تا حضور سازمانی .
گفتنی است سلامی جانشین فرمانده کل سپاه سخنرانی خود را در مراسم تشییع با سخنان عجیبی آغاز کرد که می تواند پیامی درون گروهی هم محسوب شود ، وی گفت  : سردار منصوری آموخته بود اگر میدان جهاد را ترک کنیم خداوند بر ما لباس ذلت خواهد پوشاند ! »
 
نماز بر پیکر منصوری را علم الهدی نماینده رهبری در مشهد اقامه کرد و همچنین رئیسی تولیت آستان رضوی نیز از دیگر حاضران این مراسم بود .
+182
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ادوینو - گوالف، کانادا

  شهیدان زنده اند کی میگه این سردار سرش رفته سردار این اقا حقشو گرفته.
  6
  140
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  خوب این خبر را همان روز اول گفتند که از پشت تیر خورده و کسی که اسلحه تمیز میکنه از پشت سرش تمیز نمیکنه و کلملا مشخص بود که حذفش کردند مثل اون واجبی خور قاتل زنجیره ای سعید امامی که یک مهره سوخته بود و این سردار قاتل هم یک مهره سوخته شده بود و باید حذف میشد .شغال ها وقتی به جان هم میافتند ;) به درک واصل شد سپاهی کمتر ایرانی خوشحالتر ;)
  47
  160
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
  ۵۳
  حاج حمید الله - وین، اتریش

  گفتنی است که به جهنم ایشان به هر طریقی کشته شده است. مهم این است سردار منصوری برای همیشه به درک واصل شده است
  34
  109
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
  ۵۱
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا

  تنها امکانی که این چهار پا از پشت به خودش شلیک کرده باشه از آ ینه استفاده کرده باشه . 😉😉 در هر صورت همین که سقط شد اونو بچسب ...
  49
  92
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۳
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  شاید با اسلحه داشته طهارت میگرفته که پشتش بوده.
  3
  102
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
  ۳۱
  مساوات - مساوات، ایتالیا

  ایشون از یک اسلحه ای استفاده میکرده به نام آفتابه و در مستراح اشتباهی پاش لیز خورده و لوله آفتابه از پشت رفته تو ماتحت ایشون و بعد از زیر گلو بیرون زده.
  3
  66
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۷
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  بالا پایین و جلو عقبش مهم نیست. مهم اینه که آغا از شرش راحت شد. برای شادی روحش بز اون دست بلنده را
  2
  25
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۱
  ۶۱
  mehdi sadigh-Germany - دوسلدورف، آلمان

  بدرک که از کدام طرف ضربت خورده هرچی از این میکروب ها نابود میشوند ندگی شیرین تر میشود
  2
  67
  جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۶
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران

  یه گلوله حرومش کردن. پول گلوله را از خانوادش گرفتن؟
  23
  60
  جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  اینکار از صدر اسلام رواج داشته. علی(ع) نیز هنگام نماز پایش لیز خورد و با سر افتاد روی قمه! البته ابن ملجم همان دور وبر نشسته بود و پسته میخورد!
  0
  14
  جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۷
  ۶۷
  جوابگو - مالمو، سوئد
  من که نفهمیدم،آخه مگه می‌شه که یک کارمندی کارشو درست انجام بده،ولی‌ محکوم بشه،والا تو جنگل هم نمیتو نی‌ این رای پیدا کنید اگه این حیوان میرفت و رئیس را ترور میکرد ،محکوم میشدند چرا جلوشو نگرفتین،این حیوانات را فقط تو ایران می‌شه پیدا کنید.من که نفهمیدم،آخه مگه می‌شه که یک کارمندی کارشو درست انجام بده،ولی‌ محکوم بشه،والا تو جنگل هم نمیتو نی‌ این رای پیدا کنید اگه این حیوان میرفت و رئیس را ترور میکرد ،محکوم میشدند چرا جلوشو نگرفتین،این حیوانات را فقط تو ایران می‌شه پیدا کنید.
  0
  6
  جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۹
  ۴۷
  Kumasi - کوماسی، غنا
  از پشت زدن که کسی متوجه نشه اگرازجلوی میزدن که سرش می افتاد گردن رهبرمعظم
  0
  7
  جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
  ۴۷
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  حالا سقط شده یا مردار یا مردار سقط شده است مردک تروریست.این سرخر از عوامل اموزش ادمخورهای داعش و القاعده سر عراق و افغانستان بوده
  1
  27
  جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۶
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  تسویه درون گروهی مافیای سپاه
  0
  5
  شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
  ۵۱
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. درود بر تو که کلی خندیدم 🙏😎🌹🍷
  0
  2
  یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.