مجله «فوربز» فهرست ثروتمندترین چهره های مشهور را منتشر کرد؛ خالق جنگ ستارگان اول شد

«جورج لوکاس» خالق مجموعه «جنگ ستارگان» با ثروتی بالای ۵ میلیارد دلار، در صدر فهرست ثروتمندترین چهره های مشهور قرار گرفت.
 
این فهرست را روز چهارشنبه نشریه معتبر فوربس منتشر کرد.
 
او در سال ۲۰۱۲ شرکت فیلم «لوکاس» را به قیمت ۴ میلیارد دلار به شرکت دیزنی فروخت.
جورج لوکاس، خالق مجموعه جنگ ستارگان نفر دوم لیست، «استیون اسپیلبرگ» کارگردان صاحب سبک است که ثروتش ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.
 
مجله «فوربز» پروژه «بازیکن شماره ۱آماده » را یکی از عوامل اصلی افزایش ثروت او عنوان کرده است.
استیون اسپیلبرگ «اپرا وینفری»، چهره مشهور تلویزیونی آمریکا با درآمد ۲ میلیارد و هشتصد میلیون دلار در رتبه سوم قرار گرفت. سرمابه گذاری او در برنامه رژیم غذایی موسوم به Weight Watchers به میزان ثروتش افزود.
اپرا وینفری رتبه چهارم را «مایکل جوردن» بازیکن مشهور بسکتبال به دست آورد. ثروت او که بیشترش را مدیون برند کفش های ورزشی و سهمش در تیم بسکتبال « شارلوت هورنتس» است، حدود ۸۰۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.
مایکل جوردن در رتبه پنجم، «کایلی جنر» قرار دارد که ثروتش ۹۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است. «کایلی» بیست و یک ساله خواهر ناتنی «کیم» ، « کلوئی» و «کورتنی» کارداشیان است.
او در سال ۲۰۱۶ با یک بسته ۲۹ دلاری ماتیک و مداد لب قدم به بازار پررونق محصولات آرایشی گذاشت. از آن زمان تاکنون، بالای ۶۳۰ میلیون دلار محصول آرایشی فروخته است.
 
این فهرست را مجله «فوربز» هر سال تهیه می کند و ورزشکاران، چهره های دنیای سرگرمی و کارآفرینان زن را در بر می گیرد.
+5
رأی دهید
-4
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟