تعریف و تمجید صدا و سیما از مواضع مجریان بی بی سی در فضای مجازی

+45
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  از همکاراشون تو شعبه برون مرزى صدا و سیما دفاع کردن خوب!!
  3
  112
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مساوات - مساوات، ایتالیا

  خب حالا که چی؟ آقای کالباسی نظر شخصیش رو نوشته و اگر تندتر از این هم بنویسه حتی اگر به بی بی سیبیل هم فحش بده کسی به کارش کاری نداره ولی شما بدبخت ها چی؟ جرات دارید جنتی یا مصباح یزدی رو مورد انتقاد قرار بدید؟ حالا خامنه ای هیچ .
  4
  50
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  egoiest - لندن، انگلستان
  تلق خاطر به وطن نیست استاد, این بی شرفی و .... که بخاطر پول هر کاری رو انجام میدن. همین .....بودن که مردم رو به سوی انگلب بردن و الان هم میخوان نگهش دارن...
  3
  18
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  این روش جدید زدن خبرنگارها هستش. یعنی طوری وانمود کنند که این خبرنگارها روابطی با عوامل امنیتی صداوسیما. مشخصه بشدت تلاش میکنند این جو رو با بهم ریختن و حتی بیرون ریختن نیروهای کاربلد بهم بریزند. البته شاهزاده هم گفته بود که صدای آمریکا و بی بی سی بطور عجیبی وابسته به رژیم هستش و کنترل میشه ولی مشخص نیست که این تفکر از فشارهای اطلاعات سپاه به خانواده این بدبختاست که باعث شده اینطوری برنامه سازی کنند یا سیستم اینها همینطوری بوده. در هرصورت تغییر واضح روشهای کاری بی بی سی در مدیریت جدید و در دوره روحانی کاملا واضح هستش و به نظر میرسه مدیر افغان بخش فارسی بی بی سی بشدت زیر نفوذ عوامل امنیتی رژیم هستش و احتمالا تغییرات مدیریتی ویژه ای در راه هستش که اینطوری صداوسیما و عوامل اطلاعاتی مثل همین مجری حالا دارند از این مطالب حرف میزنند تا قبل از سوختن مطلب مثلا اقدام به قدرتنمایی نفوذ و اطلاعاتی بکنند.
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.