وزیر آموزش‌وپرورش: با بودجه کنونی حذف بخاری از مدارس ۸ سال طول می‌کشد

محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش روز چهارشنبه اعلام کرد با بودجه کنونی حذف بخاری از مدارس هفت-هشت‌ سال طول می‌کشد.
 
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به حادثه آتش‌سوزی مدرسه اسوه زاهدان به ایلنا گفت: «سازمان برنامه و بودجه اعتباراتی را تخصیص داده و اوراقی را هم که وزارت اقتصاد اختصاص داده... ولی همه اینها کم است برای اینکه بتوانیم به مردم نوید دهیم هیچ بخاری‌ در مدرسه وجود ندارد. با این اعتبارات، روند طولانی است و حتما نیازمند کمک از سوی خیرین، دولت و مجلس است.»
 
در حادثه آتش‌سوزی دبستان دخترانه اسوه حسنه زاهدان در روز چهارشنبه سه دختربچه جان خود را از دست دادند و حال یکی دیگر از دانش‌آموزان وخیم اعلام شده است.
+2
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  ٨. سال؟؟؟ کمتر موشک و قاهر ٣١٣ بسازین و کمتر بدزدین هزینه اش فراهم میشه. وجدانتون کجاست؟؟
  1
  28
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اقای وزیر مزور بی اختیار. اگر برای تبدیل بخاری ها 8 سال طول میکشد اما بحول قلوه الهی برای مدارس سوریه و یمن و لبنان شما میتوانید فورا انجام وظیفه کنید . این مسئولیتی است که خدای تبارک و تعالی بردوش شما گذاشته است.این وظیفه را حمل کنید
  1
  35
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اقای وزیر کم اطلاع و بی اطلاع روی سخنم با شماست.شما میتوانید برای حرمی در سوریه که مدعی هستید دختر چند ساله ای بدلیل دعوای خانودگی در 1400 سال قبل در انجا مدفون شده و امروزه شما با صرف ملیونها دلار هزینه و بکشتن دادن هزاران جوان بعنوان مدافعین ان حرم که هیچکس با ان حرم کاری ندارد هزینه میکنید و برای انجام این وظیفه همه امکانات کشور را بکار میگیرید. اما هزاران نوجوان دختر و پسر بدلیل بی تعهدی شما ها در اتش میسوزند و در جلوی چشم نابینای شما مسئولین بی مسئولیت و مسئولان مسولیت ناشناس جزغاله میشوند و ابی از اب تکان نمیخورد. اقای وزیر بی تدبیر : ایا میدانید اگر چنین جنایات هولناکی در هر یک از کشور های جهان که مسئولان ان دارای مسئولیت بودند اتفاق میافتاد دولت انکشور سقوط میکرد. ایا میدانید اگر چنین جنایاتی در کشور هایی که مدیران ان صاحب صلاحیت اخلاقی و سیاسی و اجتماعی بودند اتفاق میافتاد افراد مسئولیت شناس ان دولت صاحب صلاحیت استعفا میدادند. میدانید چرا اینگونه جنایات برای شما و دولت تان یک امر ساده و پیش و پا افتاده است .دلیل ان واضع و روشن است .چون مسئولان کشوری انسانهای مسئولی نیستند.
  1
  43
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اقای وزیر شما مسئولیت نمی شناسید. شما ها با مسئولیت بیگانه اید. شما ها در وهم زندگی میکنید. شما ها برای یک دختر بچه عرب میلیونها دلار ثروت این مردم را بباد فنا دادید که از ان حرم دفاع کنید اما در جلوی چشم نابینای شما دولتمردان وظیفه ناشناس دختران و کودکان مردم در اتش بی تدبیری شما میسوزند اما شما ها هیچ احساس شرمی نمیکنید. اقای وزیر این گناه و گناهان دیگرتان را مردم نمی بخشند.لطفا اگر دارای احساس و عاطفه انسانی هستید به تصویر این کوئکان معصوم قدری نگاه کنید انگاه بمسببین این جنایت لعنت و نفرین بفرستید. مردم از بی تدبیری شما ها خسته شده اند. شما همه چیز حتی کودکان بی گناه این مردم را از انها گرفته اید. مردم شما ها را نخواهند بخشید
  1
  12
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.