مقام اطلاعاتی ایران: نتانیاهو دستور بررسی ارتباط تمام مقامات اسرائیل با ایران را داده است

یک مقام ارشد اطلاعاتی ایران به سخنان اخیر بنیامین نتانیاهو درباره «سرکشی دوره‌ای ماموران» سرویس‌های اطلاعاتی اسرائیل از ایران واکنش نشان داده و آن را «توهم» خوانده است.
 
نخست‌وزیر اسرائیل روز ۲۶ آذر گفته بود که ماموران اسرائیلی «به صورت ادواری» برای رصد برنامه هسته‌ای ایران به این کشور می‌روند.
 
حال، مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات ایران به این اظهارات واکنش نشان داده و آن را «داستان‌سرایی» آقای نتانیاهو خوانده که به گفته وی، «به خاطر لو رفتن جاسوسی وزیر اسرائیل برای جمهوری اسلامی ایران و نفوذ گسترده دستگاه‌های اطلاعاتی ایران در سرویس‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی تحت شدیدترین فشارهای داخلی و خارجی قرار دارد».
 
به گزارش خبرگزاری ایسنا، این مقام اطلاعاتی ایران همچنین مدعی شده است: «نتانیاهو اخیرا به شاباک (سرویس امنیت داخلی) دستور داده طی شش ماه کلیه مقامات سیاسی، امنیتی و اعضای کنست را از حیث ارتباط با سرویس‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران تحت بررسی‌های چندجانبه اطلاعاتی و امنیتی قراردهد و این دستور بیانگر واقعیاتی است که نیاز به توضیح ندارد».
 
آقای نتانیاهو در سخنان خود گفته بود که اسرائیل در راستای مبارزه با برنامه هسته‌ای ایران در سطح جهان تلاش می‌کند و عوامل اسرائیلی در چارچوب این مبارزه، «سرکشی‌های متناوب» از ایران دارند تا اطلاعات خود را «به روز» کنند.
+15
رأی دهید
-5

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.