منبع آگاه: نماینده سراوان با لکسوز، همراه با یک وارد کننده خودرو قصد دیدار با رئیس گمرک را داشته

یک مقام مسئول گفت: نماینده مردم سراوان بدون هماهنگی قبلی و در زمانی که رئیس کل گمرک حضور نداشت، قصد ورود به ساختمان و ملاقات با وی را داشته و کل مدت زمان معطلی وی در گمرک ۱۰ دقیقه بوده است.
 
به گزارش مهر، دو روز پیش انتشار کلیپی از درگیری یک نماینده مجلس با کارمند گمرک، حواشی زیادی در فضای مجازی و به تبع آن در مجلس بوجود آورد.
 
در این کلیپ نماینده مردم سراوان در مجلس درخواست ورود به داخل ساختمان گمرک را دارد که با ممانعت کارمند گمرک مواجه می شود و به تبع این ممانعت، درگیری لفظی بین نماینده سراوان با یکی از مراجعه کنندگان بوجود می آید و مراجعه کننده که از شهروندان عادی بوده، نماینده مجلس را از گمرک بیرون می کند.
 
یک منبع آگاه که خواست نامش در گزارش ذکر نشود، در گفت و گو با مهر در خصوص جزئیات این درگیری، گفت: آقای درازهی همراه با آقای حاجب که در حوزه واردات خودرو فعال است، سوار بر خودروی لکسوز آبی، بدون هماهنگی قبلی به درب پارکینگ ساختمان شماره ۲ گمرک مراجعه و قصد ورود به گمرک و دیدار با آقای میراشرفی، رئیس کل گمرک را داشتند.
 
وی با رد گفته های نماینده سراوان درباره معطلی طولانی، افزود: به هیچ وجه مدت زمان حضور این نماینده در گمرک ۴۵ دقیقه نبود؛ بلکه مشاهدات ما از دوربین های مدار بسته گمرک حکایت از آن دارد که از زمان رسیدن آقای درازهی به درب پارکینگ ساختمان گمرک تا زمانی که گمرک را ترک کنند، به طور کلی ۱۰ دقیقه به طول انجامیده است.
 
وی ادامه داد: آقای درازهی در حالی قصد ورود به ساختمان گمرک را داشتند که از قبل هیچ هماهنگی انجام نداده بودند و به همین دلیل بود که مامور انتظامات از ورود وی به ساختمان جلوگیری کرد.
 
وی گفت: از سویی دیگر آقای میراشرفی، رئیس کل گمرک نیز در آن ساعت در گمرک حضور نداشتند. اگر طبق گفته خود آقای درازهی، از قبل هماهنگی ای صورت گرفته بود، قطعا اطلاع داشتند که رئیس کل گمرک در آن ساعت در گمرک حضور ندارد.
 
وی اظهار داشت: این نماینده برای تمدید پرونده ضمانت نامه آقای حاجب قصد ملاقات با رئیس کل گمرک را داشته است.
+74
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  از این قرار یه دزد پر رو با یه کلاهبردار میخواسته ملاقات کنه
  0
  43
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
  ۵۱
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا

  اخه داره زحمت میکشه ، قرار داشت با رییس دزد گمرک که سوال کنه در باره مسایل گمرکی حوزه انتخوابیش ، هالا چرا یک دلال و وارد کننده ماشین از خارج ، همراش بود اتفاقی بود . اینها فقط در راه اسلام ناب محمدی کار میکنن . قبول باشه 😳😂بعد هم می‌رن نماز جماعت .. یهو ۵۰۰ ماشین قاچاقی وارد ایران میشه , بر میگرده سره دعاهایی که سر نماز کردن . باز بگین اسلام جواب دعا رو. نمیده 🤷‍♂️
  55
  30
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۱
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  یارب مباد که گدا معتبر شود! مرتیکه فکر کرده چون نماینده اصطبل رهبریه لذا میتونه همینطوری سرشو بندازه پائین و یورتمه وار به هر جائی که دلش میخواد وارد بشه. این یارو قطعا قصد پارتی بازی واسه اون وارد کننده خودرو داشته و خدا میدونه که چقدر طرف رو پیاده کرده! :o
  0
  51
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  من این نماینده مجلس را نمیشناسم ممکن است واقعا برای سو استفاده رفته باشد، ولی اداره گمرک را خوب میشناسم که از بالا تا پایینش رشوه بگیر و دزد و دروغگو هستند،من فکر میکنم اگر این آقای نماینده قصد سو استفاده داشت اولا لازم نبود به اداره برود میتواست در یک ملاقات خصوصی به مقصود خود برسد و مطمئنا اینقدر مورد بی مهری قرار نمی گرفت، تنها ارباب رجوعی که قصد کار قانونی دارند یک چنین معامله ایی با ایشان میشود!!
  7
  19
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۲
  ۴۷
  دو کلمه حرف درست - قم، ایران

  بسیجی بیچاره فرار کن. آخوند ها تا چند ماه دیگه نابود خواهند شد
  85
  37
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷
  ۴۱
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. البته اونجایی هم که می خواسته وارد بشه کم از طویله نداشته، کاه و یونجه فراوونی داشته که البته واسه ی یکی از اون هم طویله ای ها زیادی هم کرده بوده!!!
  80
  54
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۲
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  کارکنان گمرک فکر میکنن رییس جمهور بخش ورودی و خروجی ایران هستن. به همه به چشم گداگشنه نگاه میکنن. همشون پارتیهای کلفت در سپاه و حکومت دارن. حتی دربون گمرک هم پارتی کلفت داره. پس گمرکیها رو تطهیر نکنید که ترین ارگان هستن. یعنی شهرداری با اون ارازل بودنش جلوی گمرکیها لنگ میندازه. اینکه نماینده لکسوس داره دلیل نمیشه حتما قاچاقچی هست چون معمولا در شهرستانها افراد پولدار رای میخرن و نماینده میشن. به جای این متنهای خاله زنکی که شاهد و آگاه اینا توشه برید سوابق این نماینده رو در کارکرد برای مردم منطقش و در رای گیری های کشوری ببینید. اگر سوابق بدی داشت حتما این گفته ها درسته اما اگه آدم زحمتکشی بود بدونید به عنوان یک شهروند در گمرک بهش اجحاف شده. و به عنوان نماینده مجلس و به قول قدیمیش وکیل مردم بهش توهین شده. نمیخوام مخالف نظر عام باشم. اما دلم میخواد واقعیت رو بفهمم.
  50
  8
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۱
  ۳۴
  loder - شیراز، ایران

  مردک چموش فک کردی همه مثل خودت خر هستن که گفتی میخواستی درباره مسایل گمرگی حوضه انتخابی خودت سوال کنی بیشرف بی وجدان دیر یا زود پدر همتونو در میاریم حالا بتازین نوبت تاخت ما هم میرسه نماینده بیسواد مجلس گاوداری ;)
  1
  50
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۵
  ۵۸
  naderali63 - گوتمبر، سوئد

  مردم باز رای بدهید به این افراد بیشحور . خودم کردم که لعنت بر خودم باد
  66
  30
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.