دانش‌آموز متأهل مفسده دارد!

بخش جالب گزارش خبرگزاری فارس درباره تحصیل دانش آموزان متاهل در مدارس را برایتان نقل می کنیم:
خانم فیروزی که دریکی از مدارس تهران معلم ادبیات است، اخراج دانش‌آموز متأهل از مدرسه را کار درستی می‌داند و می‌گوید: «به‌هرحال ما موظف هستیم محیط مدرسه را سالم نگه‌داریم.
 
قرار گرفتن یک دانش‌آموز متأهل در کنار دختران مجرد مفسده دارد و در مدرسه ما اگر از تأهل یک دانش‌آموز خبردار بشویم محترمانه از ورود او به مدرسه جلوگیری می‌کنیم. چون همه بچه‌ها امکان ازدواج در این سن را ندارند و یک دانش‌آموز متأهل ممکن است چشم و گوش بقیه را هم باز کند.»
 
این معلم ادبیات در پاسخ به این سؤال که منع ازدواج دختر دبیرستانی با تشویق به ازدواج و تشکیل خانواده در سن پایین در تناقض نیست می‌گوید: «محیط مدرسه جای تشویق به ازدواج نیست. معلم‌ها و مسئولین مدرسه ترجیح می‌دهند بچه‌ها سرشان به درس و کتاب باشد تا موارد دیگر. ترویج ازدواج را باید جای دیگری انجام بدهد نه مدرسه!»
+49
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا

  شیعه و سنی فرق نمیکنه هر دو سرو ته یک کرباس .. دین خونخواه اسلام میگه اگر دختر در سن ۸ یا ۹ سالگی بالغ بشه میتونه ازدواج کنه حتی اگر از لحاظ جسمی و فکری اماده نباشه و در کشورهایه مسلمان هستند حیوانات ۷۰ یا ۸۰ ساله که با این کودکان ازدواج مکنن . حالا شما میگید دختران دبیرستان آمادگی ازدواج ندارن و باید از متاهل جدا باشند که چشم و گوش باز نکنن . پس گناه اون طفل ۹ ساله که تمام دنیاش اون عروسکی است که باهاش بازی میکنه ‌ چیه که باید با یک حیوان ۷۰ ساله همخوابگی کنه آیا چشم گوش اون طفل بازه . لعنت بر شما هرامزاده ها که قرآن رو هر طور که به نفع باشه معنی نکنید مشکل اون دختره متاهل نیست در جمع مجردها ، مشکل فکر کثیف و انحرافات جنسی شما ها ی کودن که از دین ملعون اسلام گرفتید ....برایه خیلی از ما که در این سایت کامنت میگذاریم لاک یا دیس لایک مهم نیست ولی مهم آینه که جوون هایه بیگناه که به دام اسلام همیشه ظالم و خونخوار و شهوت پرست افتادن رو رها کنیم ....
  80
  52
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  گل پام چال - هاسلت، بلژیک

  باید از مجردها ترسید که چشم وگوش متاهل ها را باز نکند
  1
  36
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  سالم؟؟ دانش آموزشى که تا این سن چشم و گوش بسته اس، مریضه. عقائد مادر بزرگى در قرن بیستم! ساعت عقربه اى کوکى در عهد دیجیتال! ترویج نشدن ازدواج رو نمیگم، بى اطلاعى بچه ها رو از مسایل جنسى یا بقول این معلم!! چشم گوش بسته بودن بچه ها! در تمام مدارس دنیا، آموزش مسایل جنسى اجباریة، از همون سن کم به بچه ها یاد میدن که بدن آدم چطور کار میکنه و بچه از کجا میاد! نه مثل نسل ما که فکر میکردیم کلاغ میاره میندازه تو بغل مامان ها!! بهشون یاد میدن که نباید اجازه بدن کسى بهشون دست بزنه و خیلى چیزایى دیگه رو. وقتى بزرگتر شدن در مورد داشتن یه رابطه سالم و عشق و بیماریهاى مقاربتى و و و باهاشون حرف میزنن، چشم و گوششون رو باز میکنن تا آماده زندگى و برقرارى یه رابطه سالم رو داشته باشن. تو ایران؟ با چشم و گوش بسته،،ازدواج کن!
  0
  11
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  خانم معلم گل گفتی‌. زمانِ شاه هم دانش آموزانِ متاهل را اخراج میکردند. البته اخراج به معنیه ترکِ تحصیل نبود چون اغلبِ مدارس کلاسِ شبانه داشتند و دانش آموز به تحصیلاتشان در کلاس‌های شبانه ادامه میدادند. ولی‌ از نظرِ چشم و گوش باز کردن. بله اینم راستِ ولی‌ قبل از انقلاب امروز این مشکل دیگر وجود ندارد.
  5
  26
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.