عروس باردار قربانی دخالت های فامیل شوهر

مرد جوان که به خاطر دخالت‌های بیجای پدر و مادرش در اقدامی هولناک همسر باردارش را به قتل رسانده بود با پای خود به اداره پلیس رفت.

 شامگاه بیست وسوم آذر به‌دنبال اعلام خبر مرگ مشکوک زن بارداری به نام سارا 27 ساله در بیمارستان، پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد. با شروع بررسی‌ها مشخص شد این زن بر اثر خفگی به قتل رسیده است. خیلی زود بازپرس کشیک قتل به خانه سارا در ولد آباد کرج رفت و در نخستین بازجویی‌ها مشخص شد این زن که 8 ماهه باردار بود پس از درگیری شدید با همسرش از سوی وی به قتل رسیده است. ساعتی پس از اعلام فوت زن جوان و جنین 8 ماهه‌اش، شوهر وی خودش را به پلیس معرفی کرد. مهرداد 32ساله در بازجویی‌ها ضمن اعتراف صریح به قتل همسرش گفت: من و سارا دو سال قبل ازدواج کردیم اما بیشتر اوقات با هم اختلاف داشتیم تا اینکه شب حادثه آنقدر عصبانی شدم که خون مقابل چشمانم را گرفت و با گره زدن روسری دور گردنش او را خفه کردم. به دنبال اعتراف‌های تکان دهنده مهرداد، او به اتهام قتل عمد بازداشت شد.
گفت‌و‌گو با متهم
مهرداد که بشدت از قتل همسر باردارش پشیمان است در حالی که گریه می‌کرد از ماجرای این جنایت خانوادگی گفت.
شب حادثه چه اتفاقی افتاد؟
از سر کار تازه به خانه برگشته بودم که مادرم طبق معمول شروع به بدگویی از همسرم کرد آنقدر خسته وعصبی بودم که کنترلم را ازدست دادم.دخالت خانواده‌ام باعث شد دست به این جنایت بزنم، آنها زندگی را از من گرفته بودند و تیشه به ریشه زندگی‌ام زدند.
چرا مادرت با سارا مشکل داشت؟
واقعاً نمی‌دانم همین اختلاف‌های زنانه و مشکلات عروس و مادر شوهری....من بین همسر و مادرم گیر افتاده بودم نمی دانستم به حرف‌های شریک زندگی ام گوش بدهم یا حرف های مادرم ...
چرا اجازه می دادی در زندگی ات دخالت کنند؟
نمی‌توانستم به پدرو مادرم توهین کنم و دلشان را بشکنم.
تا حالا همسرت را کتک زده بودی؟
بله چرا دروغ بگویم ولی تا حالا این‌طوری عصبی نشده بودم.
همسرت چند ماهه باردار بود؟
حدود هشت ماه یک ماه دیگر قرار بود فرزندم به دنیا بیاید.
چرا گریه می کنی؟
من سارا را خیلی دوست داشتم چون خودم او را برای زندگی مشترک انتخاب کرده بودم. کاش هیچ وقت آن شب به خانه نمی‌آمدم. او بیگناه کشته شد و قربانی تصمیم عجولانه و بی‌فکری من شد..
+11
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  حالا مادرت در بدر دنبال پول باشه تا دیعه بده
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  جالبه همشون هم بعد از کشتن پشیمون میشن و به گریه وزارى میافتن!! اونموقع که روسرى اون بیچاره رو دور گلوش فشار میداى باید پشیمون میشدى، الان یه کم دیره برا پشیمونى!! اینا همه بر اثر فرهنگ غلط رابطه زن و خانواده شوهره! از قبل از ازدواج به عروس تلقین میشه و خانواده شوهرش رو دشمن خودش میدونه، اتوماتیک، ندیده و نشناخته، حتى شنیدن حرف هایى که ممکنه بارها از مادر خودش شنیده، از زبون مادر یا خواهر شوهرش میتونه مشکل ساز بشه، از اون طرف هم خانواده مرد هم نمیتونن قبول کنن که پسرشون برا خودش خانواده داره و تو مسایل مربوط به زندگى پسرشون دائماً دخالت میکنن و نمیتونن باور کنن که بیشتر از اینکه اون مرد پسرشونه، شوهر هم هست و و و
  0
  4
  جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.