«وانگا» پیشگوی بلغاری باز هم خبر ساز شد

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نشریه «دِ سان»،پیشگوی معروف بلغاری در سال 1996 میلادی بدرود حیات گفت. اما تا کنون بسیاری به پیشگویی های او باور دارند.
 
بسیاری از پیشگویی های وانگا به حقیقت مبدل شده است: برگزیت در بریتانیا،ظهور «داعش»(سازمان تروریستی ممنوعه در روسیه)، عمل تروریستی 11 سپتامبر و غرق شدن زیردریایی روسی «کورسک» در سال 2000 میلادی.
 
وانگا پیشگویی کرده بود که دونالد ترامپ به بیماری مرموزی مبتلا خواهد شد. این سیاستمدار با ابتلا به بیماری در ناحیه گوش (وزوز در گوش ها) و حالت تهوع، شنوایی خود را از دست می دهد. دیپلمات های آمریکایی در کوبا و چین مبتلا به بیماری هایی با نشانه های مشابه شده بودند.
دونالد ترامپ
به عقیده وانگا، این بیماری میتواند حاصل آزمایش سلاح سری و یا استفاده زیاده از حد از «هدفون» باشد. یکی از خویشاوندان رئیس جمهور آمریکا دچار تصادف شدید رانندگی خواهد شد.
 
تغییرات طبیعی بخشی از آسیا را از صحنه زمین محو خواهد کرد که از نظر قدرت خود با زمین لرزه ها در اقیانوس هند در سال 2004 قابل مقایسه است. روسیه با خطر سقوط  شهاب سنگ ها روبرو خواهد شد.
نابودی آسیا
وانگا قبلا پیشگویی کرده بود که تا سال 2028 میلادی، گرسنگی جهانی ریشه کن خواهد شد. تا سال 2256  مستعمرات مریخی به عنوان ابرقدرت هسته ای ساخته خواهد شد که خواهان استقلال از زمین خواهد بود.
+18
رأی دهید
-5

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.