واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

باشگاه خبرنگاران نوشت: نماینده مردم سراوان به کلیپ انتشار یافته در فضای مجازی مبنی بر درگیری لفظی‌اش با دو کارمند واکنش نشان داد.
 
محمد باسط درازهی نماینده مردم سراوان در واکنش به انتشار کلیپ درگیری لفظی وی با یک کارمند اظهار کرد: بنده سه شنبه هفته گذشته با رییس گمرک ایران آقای میراشرفی در اداره گمرک مرکزی وقت ملاقات داشتم و قرار بود تا درباره مسائل گمرکی حوزه انتخابیه خود با وی بحث و گفتگویی داشته باشم.
 
وی افزود: ریاست محترم گمرک به دلیل نبود وقت قرار ملاقات را به امروز موکول کرد و بنده حدود ۴۰ الی ۴۵ دقیقه جلوی در معطل بودم. دو کارمندی که در آنجا حضور داشتند در واکنش به پیکیری بنده با رییس گمرک ضمن توهین، گفتند که هر چه می‌کشیم از دست امثال شماست!
 
وی ادامه داد: بحث و چالش حدود سه دقیقه به طول انجامید و افرادی که مبادرت به فیلم‌برداری کرده بودند با تدوین فیلم قسمت‌هایی که بنده را مورد توهین قرار داده بودند را حذف کرده‌اند.
 
نماینده مردم سراوان گفت: کارمندی که تصویرش در فیلم مشخص است با ادبیات بسیار سخیف، بیان دشنام، از ملاقات بنده با رئیس گمرک ممانعت کرد که در نهایت درگیری پیش آمد و بنده را با بی‌احترامی از اداره بیرون انداختند.
 
درازهی تصریح کرد: بنده با وزارت اقتصاد تماس گرفتم تا هماهنگی‌های لازم را انجام دهد و نهایتا پس از ۲ الی ۳ ساعت معطلی موفق به انجام ملاقات نشدم.
 
نماینده مردم سراوان بیان کرد: بنده فردا حتما این مسأله را در صحن علنی مجلس بیان و استیضاح وزیر اقتصاد را مطرح خواهم کرد.
 
مسؤولان وزارت اقتصاد و گمرک تا لحظه انتشار این خبر واکنشی به این موضوع نشان نداده‌اند.
+10
رأی دهید
-43

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  عکس العمل کاملا طبیعى و منطقى در پاسخگویى به نماینده مجلسى که خودش رو بالا تَر از قانون میدونه. کاش یه روز اینا رو همینطورى از کشور بندازیمشون بیرون!!!
  0
  90
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
  ۶۴
  Madjid aramesh - پاریس، فرانسه

  اینجا اداره گمرک بود یا بانک؟ اونجا بیشتر به گیشه هاى بانک شباهت داشت تا اداره گمرک تازه اگر تو با رئیس گمرک قرار داشتى به منشیش زنگ میزدى میگفتى به فلانى بگو من اینجا منتظرم نمیذارن بیام تو و اون اگر بآهات قرار داشت خودش میامد دم در دنبالت و حساب اون کارمند رو اگر تو راست میگى میرسید
  0
  79
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
  ۷۱
  Butler - سیدنی، استرالیا

  دمش گرم . فردا اژه ای میاد میگه دنبال اون کت چرمیه هستیم که به نماینده مجلس توهین کرده ....
  1
  51
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  این همون گاویه که در گاوداری مجلس نماینده شده
  0
  45
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
  ۷۱
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان

  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. دوست گرامی متاسفانه ؛ گاوها اسمشان بد در رفته گاوها غیر از خدمت رسانی به آدمهاو طبیعت چه کار غیر انسانی مرتکب میشوند ؟ در حالیکه مجلسیان دقیقا بر عکس عمل میکنند میکنند . و این آقا همچو رهبرش یک مشت عراجیف تحویل میدهد .
  0
  33
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.