علی رضایی فرزند محسن رضایی کجا مشغول کار است؟

علی رضایی فرزند محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام یکی از افرادی است که موفق شده تا پس از ادغام سه معاونت در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک معاونت ، بر کرسی آن تکیه بزند!
 
به گزارش صراط نیوز ، جالب اینجاست که تا چندی پیش داماد وی که البته خواهرش عروس محمدباقر قالیباف محسوب می شود نیز مسئولیت یکی دیگر از معاونت های مهم دبیرخانه مجمع یعنی معاونت اجرایی را بر عهده داشت.
 
ماجرا جایی جالبتر می شود که بدانیم در یک بازه زمانی، دو برادر همسر و یک باجناق محسن رضایی نیز در دبیرخانه مجمع تشخیص مشغول به کار بوده و البته فرزند باجناقش نیز در دوره ای بعنوان سرباز در دبیرخانه دوران مقدس سربازی را گذرانده است.
 
البته در برهه ای از زمان هم لیلا بروجردی مادر همسر علی رضایی نیز رئیس کمیته بانوان دبیرخانه مجمع تشخیص بوده است! علی رضایی یک بار در انتخاب برای تصدی پست شهردار کرج و بار دیگر هم برای ریاست فدراسیون گلف کاندیدا شد  شکست خورد.
+7
رأی دهید
-71

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  منظورتون اینه که کجا رو داره غارت میکنه؟ هر جا که دستش برسه، زیاد در قید و بند انتخاب و اینجور مسایل نیست!!!
  24
  114
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  سیستم آلی گارشی که میگن دقیقا یعنی همین ،همه فامیل با هم میخورند و با هم ازدواج میکنند یک دولت را قبضه میکنند ومردم را میزارن سر کار
  0
  82
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان

  این پسر رضایی چقدر شبیه محافظ رضایی خل و چل است!
  0
  119
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان

  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. خب مگر ظریف نگفت این ملت خودش خواستند ،گوساله ای که ملت زایید باد بزرگش کجنه و باس همه چیزش بسازه. من یادم سال ۵۷ بعضی خانمها هفت قلم ارایش کرده با مینیژوپ دا میزدند ازادی آزادی! این ماهیت و ظرفیت ملت ایرانه. ملت لیاقت ژنرال جهانبانی را نداشتند سرخه فیروزابادی< ابولبشکه بهشون قالب کردند ، ژنرال خسروداد رو نخواستند سرخر نقد علی عراقی را قالبشون کردند میبینید از زمانی که افسار ملت دست این تخم صیغه ها افتاده ملت مثل بره اروم شده.ناموسش جلوی چشمش مورد تجاوز قرار میگیره بابا و ننه و برادر و خواهرش را جلوی چشم ملت در انظار بالا میکشند ملت سوت براش میزنند
  1
  148
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.