سردار نقدی: گرانی‌ها نتیجه بی‌توجهی به ارزش‌های انقلاب است!

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم  سردار نقدی گفت: انقلاب ما در همه جهت‌ها یک پدیده است، در رسیدن به سن چهل‌سالگی نیز پدیده بوده است، چون اکثر انقلاب‌های تاریخ یا به 40 سالگی نرسیده‌اند و یا در 40سالگی دچار تحریف شده‌اند، اما انقلاب ما به لطف رهبری انقلاب مسیر خودش را طی کرده است.
 
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به قیام‌های ناموفق مردم ایران علیه حکومت‌های شاهنشاهی در طول تاریخ، گفت: مردم ایران مردم فرهیخته‌ای بودند که هر بار می‌خواستند قیام کنند شکست خوردند و در مقابل نظام‌های مستبد و دیکتاتوری نتوانستند کاری از پیش ببرند، اما انقلاب اسلامی با یک حرکت حکومت شاهنشاهی را پایان داد.
 
وی با اشاره به بی‌کفایتی شاه و حکومت شاهنشاهی در گذشته گفت: رضاشاه در زندگی عادی فردی فقیر بود اما بعد از به قدرت رسیدن 64 هزار ملک در کشور داشت و 7 میلیارد تومان آن روز ثروتش تخمین زده شد که به خاطر این بود که پول نفت را به حساب خودش می‌ریخت.
 
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: افرادی که به تاریخ شاهنشاهی افتخار می‌کنند باید گفت که در تاریخ 2500 ساله افرادی مثل تیمور لنگ و یونانی‌ها و یزیدها بر ایران حکومت کرده‌اند که افتخاری محسوب نمی‌شود.
 
سردار نقدی با اشاره به فسادها و اختلاس‌های صورت گرفته گفت: فسادی که یک فردی متخلف در بانک یا در موسسه‌ای انجام می‌دهد، به کلیت نظام ارتباطی ندارد، چرا که نظام اسلامی این عمل را محکوم می‌کند و از آن حمایتی انجام نمی‌دهد.
 
وی با بیان اینکه گرانی‌ها نتیجه بی‌توجهی به ارزش‌های انقلاب است، خاطرنشان کرد: ایران امروز مستقل‌ترین کشور دنیاست، انقلاب برای ما آزادی آورده است، امروز یک فرد می‌تواند آزادانه از شرایط انتقاد کند. انقلاب اسلامی اختیار کشور را به مردم داده است.
 
سردار نقدی درباره پیشرفت‌های موشکی و دفاعی ایران، تاکید کرد: امروز ما موشک‌های زیادی داریم و پهپادهای ما نیز تنوع فوق‌العاده‌ای دارند و کشورهای اندکی در دنیا هستند که می‌توانند خودشان اینها را تولید کنند.
+1
رأی دهید
-48

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اتفاقاً من فکر میکنم بخاطر توجه زیاد به پشکل های انقلاب هست که شامل خود شما هم میشه.
  3
  83
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  شما خودتان از تیموریان و یونانی ها هزار بار عقب افتاده تر هستید زیرا پیروی از وحوش 1400 سال قبل عربستان و آئین آن ها در گردش دور یک سنگ و پرستش آن و مهملات دیگر می کنید
  49
  67
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۸
  ۵۰
  آزاذه - تهران، ایران

  البته بماند که خود خرتون که خودتون راانقلابی. میدونین به هیچ ارزش انسانی یا ان قلابی خودتون پایبندنیستین
  0
  46
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۹
  ۵۰
  پهلوون مفرد - کلن، آلمان
  این ابوجُذام کله‌قُطابی دار و ندار رضاشاه فقیدرو با چنان آمار بندتنبونی از توی خشتک مُطَهر آسدعلی‌اُف سرهم‌بندی می‌کنه که خیال کرده امپراتوری ۹۵ میلیارد دلاری آسدعلی‌اُف - ۳۰۰ تا ستاد زمین متعلق به بیت رهبری برای شناسایی زمین‌های بکر و مرغوب قابل سکونت - اختصاص بین ۵ تا ۷ میلیون تومان از قیمت تعیین‌شده برای هر خودرو به حساب بیت رهبری - واریز ۱ میلیارد و ۶۰۰ ​​ میلیون یورو از درآمد هر معامله نفتی زمان احمدی‌نژاد به حساب مجتبی خامنه‌ای ووو انگار مهریه عیال نکاح موقت آسدعلی‌اُف یا والده مجتبی‌اُفسکی بوده...
  24
  11
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۳
  ۵۳
  دین وحشیگری - اونتاریو، کانادا

  آدم های بی شرم و قبیح،حرامیان روز محاکمه تک تکتون نزدیکه،البته اگه زنده بمونید،حکومت شوم و خونخوار،لعنت بر حکومت قرون وسطی جنایتکار دینی،دین یعنی حماقت،سرسپردگی،برده گی،عقب مانده گی.تنها راه نجات ،بیداری شعور است.ننگ بر حکومت دینی، تخیلی امام زمانی،فریبکارو دزد.
  50
  97
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۹
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  واقعا پررویى میخواد مقایسه خودشون با پهلوى!! این بشکه پر از فضولات هم دهن گشادش رو هر از گاهى باز میکنه و زرزر میکنه. اگه خساراتى که إسکندر و چنگیز و تیمور لنگ و قاجار به ایران زدند با هم جمع کنیم، نصف غارتگرى رژیم هم نمیشن و تو جنایت و فساد و غارت، مقام اول رو تو تاریخ ایران به جمهورى اسلامى میرسه.
  50
  60
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  ۴۷
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. اینها بدرد ملت میخورند چون ملت فقط زبان این کره صیغه های مردار پرست را حالی میشه،اون خدا بیامرز ۳۵ سا با باباش زحمت کشید مملکت را از عصر افتابه مسی به عصر کنکرد و تقذیه رایگان به مدارس رسوند ولی ملت برای یک بلیط مجانی اتوبوس به عصر جنتی و احمقی نجس برگشتندیعنی زمانیکه هنوز ابول ابشر از درخت موز پایین نیامده بود
  0
  22
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.