فرح پهلوی ادعای رسانه‌های ایران درباره بیمارستان ایرانیان دبی را رد کرد؛ آنجا متعلق به مردم است

صدای آمریکا : در پی انتشار خبرهایی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر مالکیت شهبانو فرح پهلوی بر بیمارستان ایرانیان دبی و مشکل سازی دولت امارات برای بیمارستان، آخرین ملکه ایران با انتشار پیامی موضوع مالکیت زمین این بیمارستان را رد کرد.
 
در این پیام که توسط دفتر شهبانو فرح پهلوی منتشر شده، آمده است که زمین بیمارستان جمعیت شیر و خورشید سرخ ایران(هلال احمر فعلی) متعلق به مردم ایران است.
 
طی روزهای گذشته اخباری در رسانه های دولتی ایران منتشر شد که توقف فعالیت بیمارستان و خودداری دولت امارات به خدمات دهی به بیمارستان به این دلیل است که مشخص شده زمین بیمارستان متعلق به فرح پهلوی است.
 
در پیام شهبانو فرح پهلوی ضمن رد این ادعا، با اشاره به سابقه ساخت بیمارستان ایرانیان دبی آمده است: روابط حسنه ایران با دبی موجب شد که امیر وقت دبی زمین این بیمارستان را در سال ۱۹۷۲ به جمعیت شیر و خورشید سرخ ایران اهدا کرد و درمانگاه مزبور ساخته شد.
 
شهبانو فرح پهلوی در انتهای پیام خود گفت: این بیمارستان و زمین متعلق به مردم ایران است.
+411
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران

  درود
  464
  864
  یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  با اینکه من ضد سلطنت هستم اما از لحاظ انسانیت یک موی گندیده ی پهلوی ها به سرتا پای مزوران مذهبی مثل شریعتی و خمینی و سروش و مهاجرانی و سایر این عقب افتاده های مذهبی می ارزد
  9
  511
  یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  درود مادر گرامیم خانم فرح پهلوی .
  606
  1070
  یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  این همه بلا سرشون آوردیم، هنوز سنگ ما و مردم ایران رو به سینه میزنن!!! با گفتگو گر کاملا موافقم.
  606
  1060
  یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مادر تاجدار ایرانزمین پاینده باد. سپاه سایبری با فرماندهی کاربر «شاه و شیخ» و معاونت «میرزاده» و آبدار چی«جناب دربان هاهاها»، حمله!!!!
  612
  1000
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  درود بر تو ملکه فقید ایران
  47
  428
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  من تا حالا فکر میکردم که بالاخره از این خاندان خیر و برکتی به ایرانیان خارج نشین رسیده تا نگو این هم سندش بنام نهاد" جمعیت شیر و خورشید است" اگر بنام خودشان بود که تا حالا هاپولی شده بود!! چرا ثروت به غارت برده شده خودشان را متعلق به ملت ایران نمیدانند؟؟!!
  631
  467
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  درود برشما مادر دوست داشتنی مردم ایران . بدوی شک دعای خیر مردم بدرقه راهتان است
  636
  755
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  [::آزاذه - تهران، ایران::]. دوست عزیز، ایشون هنوز زنده هستن و نباید از کلمه فقید براشون استفاده کرد!
  346
  611
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. ثروت پهلوى یک هزار ثروت بیت رهبرى هم نیست، حالا کى داره ایرن رو تاراج میکنه؟ قضاوتش بعهده شما!!
  514
  699
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. تو دزدی های خمینی و خامنه ای و مجتبی و مسئولین دزد و اختلاس گر را انگار دزدی نمیبینی :o رژیم کثیفی که غارت کرد ایران را و به خاک سیاه نشاند ملت ایران را بنام اسلام
  498
  602
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::] دوست عزیز مردم ایران همیشه از یک طرف قش میکنن و همیشه یادشون میره قبلا چه بلایی سرشون آمده گور پدر آخوند اما مردم ما یادشون رفته زمانی که اسم ساواک میامد آدمهای سیاسی خارج از ایران از ترس شلوارشان خیس میشد و چون به راحتی در خارج از ایران هم آدم میکشتند . یادشون رفته شاه هم مثل اخوند مردم رو فراموش کرده بود حلبی ابادهای اطراف شهر ها یادشون رفته بچه هایی که در کردستان از سرما میمردند را یادشون رفته در مملکتی که پر از نفت هست سیستان و بلوچستان یادشون رفته الان تمام این شهرها و روستاها وضع اسفناکی دارند حالا ببین آن موقع چه بوده . مردمی که از تاریخ خواندن فراری هستن و از گذشته خودشون که ادعاش رو هم دارند بی خبرند . همیشه از یکی بت میسازند و به دیگری تف و لعنت بعد که اون هم گند میزنه دوباره از نفر قبلی بت میسازند . یکی نیست از این ها بپرسه این همه ثروت رو از کجا آورده ؟؟ کارش چی بوده ؟ اگر شاه مردم بود پس چرا اینقدر این خاندان مثلا شریف جیبش رو پر کرد . نمونش همین بیمارستان تا گندش در نیامده بود بیمارستان مردم نبود الان که صداش در آمد شد بیمارستان مردم .
  698
  498
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. گرامی: "گر حکم شود که مست گیرند/ در شهر هر آنچه هست گیرند", بقول شخصیت "سید" در "گوزنها" که در رد مصادره انقلابی بانک میگفت "دزدی دزدیه چه یه قرون چه هزار قرون", اینکه یکی کمتر غارت کرده یکی بیشتر دلیل تطهیر کمتره نیست؟؟ اینکه قاتلی بنام خلخالی 600 نفر را به کام مرگ بفرسته و هیتلر 6 میلیون نفر را, دلیل بر تطهیر خلخالی نیست. این موضوعی است که متاسفانه شاه پرست جماعت هرگز نخواهد فهمید و اگر هم خدای ناخواسته فهمید هرگز از این حربه مغلطه برای رهانیدن خود از مخمصه دست نخواهد کشید.
  605
  500
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  و اما در خصوص حاتم بخشی خانم فرح دیبا!! باید گفت که اگر امیر وقت دوبی این تکه زمین را به یک نهاد دولتی بنام "جمعیت شیرو حورشید" بخشیده, دال بر عاشق چشم و ابروی ما ایرانیان بودن نیست که به پاس بذل و بخشش های شاه در قالب وامهای بلا عوض از کیسه مردم به بادیه نشینان بدبخت حاشیه خلیج فارس از جمله امارات بوده. حال از آنجاییکه "جمعیت شیرو خورشید" شاهی به "هلال احمر" شیخی نغییر نام داده و هنوز یک نهاد دولتی است بنابراین دوبی برای احمال تحریمها, این بیمارستان را که بخشی از اموال ملت ایران است را از خدمات تحریم کرده. حالا این وسط این خانم طوری خودنمایی کرده اند که انگار از جیب مبارک خودشان برای ملت ایران خریداری کرده اند!!! و صد البته سوژه ای برای کف زدن و سوت زدن شاهقل جماعت!!
  629
  422
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حاج حمید الله - وین، اتریش

  ملکه گرامی و دوست داشتنی. به همین زودی ها با افتخار کامل باز میگردی به خانه.
  565
  711
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  کسانیکه به مادر ایرانی منفی می دهند یا هنوز او را نشتاخته اند و یا خود دستی در کاسه این حاکمان دارند !!
  464
  608
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. وقتی آدمی مثل شما تمام روح و جسم و اندیشه اش میشود یک "شخص یا بهتر بگویم یک بت", طبیعی است که نه اجازه اندیشیدن میابد و نه پیشرفت!!. بنده یک سوال از شما و کسانی که مدام معضلات حکومت شیخی را با معضلات حکومت شاهی مقایسه میکنند دارم. اگر پاسخی منطفی و عام پسند "نه شاه پسند" دادید از این پس هرگز این خاندان پیامبر گونه اتان را به نقد نمیگیرم. سوال: (همگان میدانند که یکی از احکام مجازات اسلامی سنگسار و زدن گردن با شمشیر است. با اینکه این حکومت پتانسیل هر جنایتی از جمله کشتار فله ای دهه 60, قلع و قمع مخالفین چه در داخل و چه خارج چپاول و غارتگری و و و را داشت و هنوز هم دارد, چرا این دو احکام اسلامی فوق الذکر در ایران اسلامی هرگز نهادینه نشد و اگر هم تعداد انگشت شماری از جنایت سنگسار در اوایل انقلاب رخ داد فورا متوقف و توسط تنی چند از مراجع تقلید مجازات جایگزین برای آن در نظر گرفته شد؟؟؟!! لطفا نگویید که بخاطر فشار جامعه جهانی بوده که مرغ پخته هم میحندد.
  660
  420
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان

  پ نه پ مال باباته یا خاندان دزدت؟
  816
  526
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::] دوست عزیز قبل از اینکه برای این خانم هورا بکشی اول یک نگاهی به اسم آی دی خودت بنداز که خیلی کمدی شده اسم آی دی شما با نظر شما هیچ سنخیتی نداره .
  605
  154
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا

  شک نکنید نفوذی های رژیم هر کدام با حداقل بیست نام کاربری متفاوت به این سایت نفوذ کردند . و هر مطلبی که خوشایند رژیم نیست را منفی میدهند تا کمرنگ شود از دوستان وطن دوست تقاضا . دارم مقابله به مثل کنند لطفأ
  239
  346
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  samak - پاریس، فرانسه
  حالا ما باید از خانم دیبا تشکر کنیم؟ البته پر واضح است که در تمام این سالها، خود او و خانواده اش، با سرمایه بدست آمده از زحمت و کار د ر خیابان فوش پاریس و در سوئیس و در آمریکا و جاهای دیگر که من نمیدانم، خانه و املاک خریدهاند و سرمایه گذاری کرده اند.
  280
  285
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. با تشکرو معذرتخواهی فرح پهلوی ملکه والا مقام و دوستدار انسانیت هستند
  205
  267
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. با احترام من هم میخواستم همینو بگم
  178
  242
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. دوست نا محترم، لطفاً یک نگاهی به طرز فکر خودت بینداز. چرا ۳۹ نفر قبل از تو و نزدیک به هشتاد میلیون نفر بعدی قدردان خانواده پهلوی هستند ولی این وسط شما و سه نفر دیگر جیره خور آخوند از آب در آمدید؟
  332
  460
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  اقدامات رضاشاه و پسرش به تاریخ ، فرهنگ و ادبیات فارسی !!!کاوش علمی تخت جمشید 1310ساخت آرامگاه فردوسی 1312برگزاری هزاره فردوسی1313تأسیس فرهنگستان ایران 1314موزه حضرت معصومه 1314ساخت موزه پارس شیراز 1315 ساخت آرامگاه حافظ 1315ساخت موزه ملی ایران 1316تاسیس کتابخانه ملی ایران1316انجمن احیای آثار ملی 1323افتتاح اردوهای رامسر 1330ساخت آرامگاه سعدی 1331انجمن ملی حمایت کودکان 1331ساخت آرامگاه پورسینا 1333بنگاه ترجمه و نشر کتاب 1333برگزاری آئین هزاره پورسینا1333کانون کارآموزی کشور 1337ساخت آرامگاه عطار 1342ساخت آرامگاه خیام 1342ساخت آرامگاه کمال الملک 1342ساخت آرامگاه نادرشاه 1342ایجاد سپاه دانش 1342بنیاد فرهنگ ایران 1343مرمت تخت جمشید 1343آموزشگاه نابینایان پهلوی1343انجمن ملی روابط فرهنگی 1345ساخت آرامگاه باباطاهر 1346ساخت تالار رودکی 1346تاسیس وزارت علوم 1346ساخت تئاتر شهر تهران 1346سازمان جشن هنر شیراز 1346کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان1344جشن2500 ساله شاهنشاهی1350ساخت 2500مدرسه در کشور1350جشنواره ی فیلم جهانی تهران 1351جشنواره ی توس 1353.
  312
  477
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. اقدامات رضاشاه و پسرش به تاریخ ، فرهنگ و ادبیات فارسی !!!کاوش علمی تخت جمشید 1310ساخت آرامگاه فردوسی 1312برگزاری هزاره فردوسی1313تأسیس فرهنگستان ایران 1314موزه حضرت معصومه 1314ساخت موزه پارس شیراز 1315 ساخت آرامگاه حافظ 1315ساخت موزه ملی ایران 1316تاسیس کتابخانه ملی ایران1316انجمن احیای آثار ملی 1323افتتاح اردوهای رامسر 1330ساخت آرامگاه سعدی 1331انجمن ملی حمایت کودکان 1331ساخت آرامگاه پورسینا 1333بنگاه ترجمه و نشر کتاب 1333برگزاری آئین هزاره پورسینا1333کانون کارآموزی کشور 1337ساخت آرامگاه عطار 1342ساخت آرامگاه خیام 1342ساخت آرامگاه کمال الملک 1342ساخت آرامگاه نادرشاه 1342ایجاد سپاه دانش 1342بنیاد فرهنگ ایران 1343مرمت تخت جمشید 1343آموزشگاه نابینایان پهلوی1343انجمن ملی روابط فرهنگی 1345ساخت آرامگاه باباطاهر 1346ساخت تالار رودکی 1346تاسیس وزارت علوم 1346ساخت تئاتر شهر تهران 1346سازمان جشن هنر شیراز 1346کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان1344جشن2500 ساله شاهنشاهی1350ساخت 2500مدرسه در کشور1350جشنواره ی فیلم جهانی تهران 1351جشنواره ی توس 1353.
  310
  465
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. میشه اسم ٥ نفر رو که ساواک خارج از ایران کشته یگی.؟؟؟
  402
  476
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان::]. باز گقتن جسد تو پریدی وسط!؟
  390
  547
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  انجمن شاهنشاهی فلسفه 1353بازسازی حرم وگنبدامام رضا1353طرح تغذیه رایگان مدارس 1355ساخت موزه ی رضا عباسی 1356ساخت موزه ی فرش ایران 1356ساخت موزه ی هنرهای معاصر 1356ایجاد موزه ی مفرغ لرستان 1356موزه ی هنرهای زیبا 1356جشن هنر مردمی اصفهان 1356ساخت دانشگاه افسری 1300تاسیس پیش آهنگی 1304دانشگاه دانش سرای عالی 1307تاسیس دارالتربیه عشایر 1307دانشگاه خواجه نصیر 1307اعزام دانشجویان به اروپا 1308دانشگاه علم و صنعت 1308دانشگاه تهران 1314دانشگاه علوم اقصادی 1315دانشگاه علوم دریایی 1315دانشگاه صنعت نفت 1318دانشگاه پهلوی شیراز 1325دانشگاه تبریز 1325دانشکده ی هنرهای زیبا 1328دانشگاه جندی شاپور اهواز1334دانشگاه فردوسی مشهد 1328دانشگاه گرگان 1336دانشگاه پلی تکنیک 1337دانشگاه ملی ایران 1338دانشگاه آریامهر (شریف) 1344دانشگاه صدا و سیما 1348دانشگاه نوشیروانی بابل 1348دانشگاه صنعت آب و برق 1349دانشگاه رازی کرمانشاه 1350دانشگاه کرمان 1351دانشگاه جندی شاپور دزفول1351دانشگاه کاشان 1352دانشگاه شاهرود 1352دانشگاه زنجان 1352دانشگاه گیلان 1353دانشگاه ساری 1353
  286
  441
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. میدونی چرا وأم میداد؟ تا حالا سوال کردی؟ برای اینکه وقتی دور و بر مملکتت خرابه باشی نمیتونی اون وسط برای خودت آباد بشی. تو اسمت شاه و شیخه، ولی با یه کلمه گور پدر اخوندا شروع میکنی که بقیه حرفات رو توجیه کنی. ولی توی ١٠٠٪؜ أخیار مربوط به پهلوی کلی کامنت میدی، ولی به شیخها که میرسه به زور تو ١٠٪؜ اشون یه خط مینویسی.
  290
  426
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  دانشگاه بوعلی سینا همداندانشگاه کردستان 1353دانشگاه سیستان بلوچستان1353دانشگاه فرح پهلوی(الزهرا) 1354دانشگاه ایلام در سال 1355دانشگاه هنر اصفهان 1356دانشگاه صنعتی اصفهان 1356دانشگاه فارابی اصفهان 1356دانشگاه شهرکرد 1356دانشگاه لرستان 1356دانشگاه محقق اردبیلی 1357برگزاری کلاسهای ملی شبانهساخت صدها سینما و فرهنگ سراو صدها کار فرهنگی در کشور . .می گویند روزی یک دزد با یک نابینا 1 کاسه آلوچه خریدند. و با هم قرار گذاشتند,دو تا دو تا بخورند تا تمام بشه. وسط کار، نابینا مچ دزد رو گرفت و به او گفت:مردک، چرا تو مشت مشت می خوری؟ دزد گفت: تو که کوری از کجا متوجه شدی که من مشت مشت می خورم؟. نابینا میگه؛از آنجا که منچهار تا چهار تا می خورم و تو صدایت در نمی یاد!. حالا فهمیدید اختلاس ها چرا پیگیری نمیشه
  296
  450
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  چهل سال پیش شاه گریه کرد و رفت…مردم ریختن تو خیابون و شادمانه شیرینی و شکلات پخش میکردن...چند تا بچه داد میزدن شاه فراری شده سوار گاری شده…!یه شیرین عقل دیگه‌ای هم داد میزد مَمَد دِماغ دَر رَفت…!بدون اینکه بدانند چه چیزی را جانشینش می کنندبدون اینکه بدانند چه کسی می آید و برایشان چه نقشه هایی داردمردم جلوی ماشین‌ها رو میگرفتن و تا راننده رو پیاده نمیکردن که برقصه نمیذاشتن بره…!. عکس شاه رو از روی اسکناس‌ها رو درآورده بودن و با خوشحالی بههم نشون میدادن و نمیدونستن عکس شاه اعتبار اون کاغذ‌ها بود…!تا اون روز هر دلار هفت تا یک تومانی بود …تا اون روز هر تومان کلی ریال با ارزش…!تا اون روز ایران ما قدرت پنجم نظامی جهان بودتا اون روزحجاب آزاد و حق مادرامون با ما یکی بودتا اون روز سپاه دانش بود تا اون روز پیش آهنگی داشتیمتا اون روز تغذیه رایگان بود !تا اون روز برای ادامه تحصیل بورسیه از طرف دولت بهت داده میشد!تا اون روز ورود ما به همه جای کره خاکی آزاد و بدون دردسر بود!تا اون روز مسلمان در مسجد و عرق خور در میخانه بود!تا اون روز مادری در انتظار بازگشت فرزندش از جنگ نبود!.
  307
  447
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  تا اون روز پدری بر سر مزار پسر شهیدش نبودتا اون روز خیابانها رنگی بود !تا اون روز خواهرامون تو خیابانها امنیت داشتند!تا اون روز ورزشکارامون مجبور نبودن آبمیوه بفروشن!تا اون روز روی کسی اسید نپاشیده بودنتا اون روز به دختری قبل از اعدام تجاوز نکرده بودن!تا اون روز بچه ۱۷ ساله اعدام نکرده بودن!تا اون روز پول نفت خرج لبنان و فلسطین و سوریه و عراق نکرده بودن!تا اون روز ایرانی اعتبار و احترام و اقتدار داشت!و سالها گذشت از اون روز….دیگه مردم از شاه بعنوان شاه خائن یاد نمیکننبلکه آه میکشن و میگن خدا بیامرزدش…!نور به قبرش بباره ایشالله…!دیگه جان بی‌ارزش شد!پولها بی‌ارزش شد…!دلار افسار بریدبرکت هم رفت…!آب و برقی مجانی نشد!معنویاتمان هم بر باد رفت…!رقصیدن جُرم شد…!زیبایی جُرم شد…!گردش جُرم شد…!تفریح جُرم شد…!لباس جُرم شد…!آرایش جُرم شد…!مهمانی جُرم شد…!خوردن جُرم شد…!نوشیدن جُرم شد…!نگاه کرد جُرم شد…!عشق جُرم شد…!اعتراض جُرم شد…!ورزش جُرم شد…!خنده جُرم شد…سر در گریبونیم ما خود کرده‌های بی تدبیر..۹٠٠٠ پزشک بیکار
  297
  461
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  ۹٠٠٠ پزشک بیکار ،٧ میلیون جوان بیکار ، ۸ میلیون آواره دنیا. ازهر١٠ ازدواج ٦طلاق ،٦ میلیون معتاد. ٦٨% افسردگی ،رسیدن سن فحشا به ١۳ سالگی ، فروش سالانه ١٣ هزار کلیه ،٤٢% زیر خط فقر
  278
  443
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  [::samak - پاریس، فرانسه::]. شاه و ملکه یک مملکت باید توانایی داشتن زندگی را داشته باشن. البته که از مال ملت هم خوردند شکی نیست ملی نه به اندازه این آخوندهای حرامی . خاندان پهلوی اقدامات مهمی در پیشرفت ایران و ایرانیان انجام دادند و ایران دوست بودند نه مثل آخوندها ی عرب دشمن ایران که حتی به آب آشامیدنی مردم هم رحم نمی کنند . مردم ما باید سیستم بازرسی داشته باشن که بتونن دارایی مسئولان مملکت را کنترل کنند. دارایی تمام مسئولین باید هر سال منتشر ودر اختیار مردم قرار داده بشه و از طرف یک سازمان مستقل کنترل بشه
  67
  268
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  [::آزاذه - تهران، ایران::]. کسانی که منفی میدن لطف کنن نظراتشون را بدند ما هم بهره مند بشیم
  93
  172
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. شما درک که چه عرض کنم, اگر سواد خواندن داشته باشی همین کامنتم خطاب به "شنبلیله خانم " از رو میبرتت. البته بلانسبت سنگ پا قزوین. شما بیچارگانید که همچون شیخ ,تنها یک حربه برای دفاع دارید. شیخ هر مخالفی را "دشمن" مینامد و شما مخالفانتان را "مزدور رژیم". شما اینقدر به لحاظ فکری بدبختید که حتی به ذهنتان هم خطور نمیکند که اگر کسی مزدور رژیم باشد 10% که خوبه نیم درصد هم باج نخواهد داد. نمونه اش "تفکر اسلامی" و "باور" بود که با شما هیچ فرقی ندارد فقط در پوشش متفاوتید.
  258
  144
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۶
  غریبه - تهران، ایران

  یک آشنایی داشتیم که در یک روزنامه در ایران کار می‌کرد می گفت هر وقت که می دیدیم در فاصله های زمانی کوتاه کلی خبر از یکی از سیاسیون مفلوک و متعفن و غیره رژیم آخوندی (باید فحش بدیم تا پیاممون حذف نشه) هر روز برای چاپ می آمد می فهمیدیم رپرتاژ آگهیه.
  3
  45
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۶
  غریبه - تهران، ایران
  یا نکنه کلا اگر اسم رپرتاژ آگهی بیاد پیام حذف می شه؟
  4
  17
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  [::آزاذه - تهران، ایران::]. "ملکه فقید"!!!؟؟ بابا ایول!! به لحاظ دانش و نبوغ تو دیگه روی همه کاسه لیسان حماریونی را سفید کردی!!. بهتر نیست اسم کاربریت را بزاری "ملکه فقید"؟؟ شک ندارم با این آمار و ارقامی که کپی پیست کردی همون بی بی اسمارتی که شاهد کودتای 28 مرداد بوده و هنوز 36 سالشه!! چون نبوغ فکری کامنت هاتون یکی هست!!
  65
  149
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. زن ستیزی از حرفهات پیداست عرب بی خاصیت سوسمار خورمسلمون. یادت رفته از کجا متولد شدی و به این دنیا اومدی
  114
  72
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. احمقتر از آخوندا پیروانشون هستند
  117
  67
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. هیچ چیزی و کسی بدون نقص و عالی نمیتونه وجود داشته باشه. چرا آنطرف قضیه را نمیگی که خاندان پهلوی چه خدماتی برای ایران انجام دادند
  88
  49
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. هیچ ایرادی نداره دوست عزیزم. ما خودمان سنخیت بهش میدیم. شما هم ما را حلال کنید
  47
  43
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. اگر یادت رفته چطوری متولد شدی از مادرت بپرس بهت میگه از کجای یکه زن به این دنیا اومدی. زن ستیزی را بذار کناربه نفع خودته
  63
  70
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. با احترام .چرا انقده دست دست می کنی؟ خب از خودم میپرسیدید تا جوابتون را بدهم. البته با احترام‌ بهتون بگم که من از اون حاجی های نیستم که دور خونه خدا بچرخم. لاکن از اون حاجی های هستم که خونه خدا دور سرم میچرخه. امیدوارم که به جواب رسیده باشید.همچین فهم اش زیاد سخت نیست. البته با احترام
  39
  55
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. شما که هرچی میخوای میگی. من یه سوال ازت کردم. اینهمه تفکر و تعقل کردی الترنتیو عملی ات چیه؟؟ میخوای دنیال إصلاحات رو بگیری؟ یه تنه بدون یک رهبر براندازی کنید؟ مانیفستت چیه؟ شد یه دقه غیر از غر زدن و نغ و نغ بیای بگی چه جوری میخوای بری جلو؟ یا اینکه میخوای وایستی که "خودش خشک میشه میوفته" بشه؟
  112
  58
  دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. خودش خشک میشه میوفته😂😂😂مردم از خنده. فکر کنم که سیاست عقلی ایشون همینی است که گفتید.یعنی بیشتر از این نمیفهمه. در ضمن استاد زیاد ازش سوال های سخت نپرسید خازن میسوزونه بدتر میشه که بهتر نمیشه. انوقته که یک دیوانه می ماند رو دستمان. آلترناتیو ،مانیفستت برای این اقا کیلوی چنده‌ .اخه این بدبخت آلترناتیو اش کجا بود ؟
  128
  131
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. هیچی من فقط فکر میکردم اسم سیاوش خان چه برازنده است
  25
  13
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. دوست عزیز، همیشه از خواندن نظرات شما لذت میبرم، ولى این کامنت نشونه بارز کسیه که حرفاش از سر مطالعه و تحقیقه. امیدوارم در آینده بیشتر از نظرات شما بهره مند بشیم. در مورد منفى و مثبت هاى این سایت هم زیاد بهش اهمیت ندین چون یا منفى هاى تکرارى از طرف گروه هاى وابسته به رژیم هست که با آى پى چنجر میان اینجا براى جلوگیرى از دیده شدن نظراتى که به مزاجشون سازگار نیست و ممکنه به مردم آگاهى بده منفى مسلسلى میذارن، یا دوستانى که حوصله خوندن متن هاى طولانى رو ندارن. با یکى از کاربر ها اینو امتحان کردیم! نظر سه صفحه اى در مورد تاریخ اسلام! و جنایت هاى على ٣ تا مثبت گرفت ولى فقط یه "باحال بود" در مورد طنز زود نیوز چهار ستاره شد!!! پاینده باشید
  54
  43
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  غوغایى شده اینجا، داشتم رد میشدم پاره آجر خورد تو سرم!! شاه و شیخ، اون صندلى رو بذار زمین، پرت نکنى بخوره تو سرمون!! یه نفر أونور دنیا یه بیمارستانى رو که چهل سال پیش بخشیده رو دوباره یادآورى کرده، ما هم اینجا بجون هم افتادیم و طبق معمول همون زنده باد و مرده باد هاى قدیمى رو تکرار میکنیم، فحش میدیم و توقع داریم مخاطب ما با نظرمون موافق باشه وگرنه یا بیسواده، یا مزودره، یا شاه پرست. بیاید یاد بگیریم که به نظر همدیگه احترام بذاریم.
  4
  30
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. تو قران، سوره قلم آیه ١٣ خدا!! خطاب به مشرکین ! و ناباوران میگه اونها بیسواد و زنازاده هستند!! اگه قران از این لحن براى توصیف کسانى که إیمان! نیاوردن استفاده میکنه، از شاه و شیخ و میرزاده و تفکر اسلامى و باور عمیق و راهبه نجیب و تام٢٨ و دیگر اعضاء گروه یوگى و دوستان که اینجا کارشون شده دراز کردن انگشت اتهام بیسوادى بطرف کسانیکه، برعکس حرف هاشون رو از روى مطالعه و تحقیق میزنن، چه توقعى میشه داشت؟؟؟
  11
  18
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  شنبلیله نروژ و//// ازاده تهران عزیزان من خوب دقت کنید در این سایت یک عده بیکار و مفت خور سرگردان کارشان فقط دادن منفی و محو کردن نظریات و کانت های منطقی دیگران است. این ..... بی مغز با دادن مثبت باراجیف خودشان فکر میکنند میتوانند تاثیر گذار بر روی تفکرات دیگران باشند. این بیکاران ولگرد که از محل صدقه سر دیگران ماهیانه مواجبی دریافت میکنند تا اینگونه نوکری دیگران را انجام دهند . شما براحتی میتوانید این نوکران را در همین پست و در پست های دیگر تشخیص دهید
  8
  23
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. "میشه اسم پنج نفر رو که ساواک کشته رو نام ببرید". رستوران میکانوس یونان، ترور فریدون فرخزاد، قتل هاى زنجیره اى، فروهر ها، اعدام سران حکومت بعد از انقلاب، کشتار سال ٦٠، سقوط دادن هواپیماى فکورى و دیگران، اعدام افسران نوژه، کوى دانشگاه، خودکشى شده هاى اوین! . ببخشید مثل اینکه منظورتون رو برعکس متوجه شدم، ولى هر چى گشتم تو گوگل در مورد جنایت و ترور و قتل عام فقط همین مورد ها میومد!! یا ساواک کسى رو نکشته و قتل و عامى نکرده مثل این مورد ها، یا این سلطنت طلب ها رشوه دادن به گوگل که این خبر هارو سانسور کنه!!! میرزاده، باور عمیق، مخصوصا راهبه نجیب!! پول هاتون رو بذارین رو هم، یه سر هم بزنید کلاس قران طوسى! ولى اىندفعه پول بگیرین برا کلاس قرایت قران، اگه به طوسى بگین پول رو برا چى میخواین، اونم یواشتر قران بهتون یاد میده !! بعد که پولاتون جمع شد شما هم رشوه بدین به گوگل تا این خبر هارو سانسور کنه خوب!!
  22
  27
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۶
  غریبه - تهران، ایران

  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. کاملا با نظر شما موافقم که فرمودید « یک عده بیکار و مفت خور سرگردان کارشان فقط دادن منفی و محو کردن نظریات و کامنت های منطقی دیگران است. این ... بی مغز با دادن مثبت باراجیف خودشان فکر میکنند میتوانند تاثیر گذار بر روی تفکرات دیگران باشند.» وضعیت مثبت و منفی های ثبت شده برای نظرات ذیل رپرتاژآگهی(شما بخوانید خبر) این صفحه نمونه بارز این توضیح است.
  0
  39
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  ساواک اگه میکشت که الان یکی از این حرومزاه های حکومتی که همگیشون هم میگن در ساواک بودن زنده نبودن که ۴۰ سال پدر مردم رو در بیارن !! ساواک اگه بقول اینا اتو به بدنشون میگذاشتن و ناخن اانگشتاشون رو میکشیدند این حکومتی ها و منافقین تو این ۴۰ سال لخت و بدون کفش راه میرفتن و که نمایشش بکشند و اینقدر تو این ۴۰ سال خودشون رو خسته نکنن و فیلم و سریال نسازن که به دروغ بگن ساواک چنین بود چنان بود
  20
  22
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  +Hunter - تهران، ایران
  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. اتفاقا من هم شنیدم که ساواک مخالفین را فقط ناز می‌کرده و بوس! به جان شما! ;) :)
  8
  7
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  +Hunter - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. دوست عزیز، در خصوص نظری که در جواب خانم آزاده نوشتید باید عرض کنم اون کامنت فقط نشانه بارز کسیه که بدون ذکر منبع، مطلب کپی می‌کنه. به نظرم تحقیق تعریف دیگری داره. :)
  17
  20
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. شما نظر درست تری در این مورد داری با دلیل بیان کن
  31
  21
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. این شیخ خودش هم گول خورده. اینها با تکیه بر قران که میگن حرف خداست مردم را اسیر کردن و خودشان تا جایی که میتونن مردم را میچاپن و میدوشن و می کشن. محض اطلاع عزیزان قدیمیترین قرانی که توسط باستانشناسان پیدا شده در یمن بوده و به قران یمنی معروف است. این قران سالهای سال نزدیک به هفتصد سال بعد از فوت پیامبر نوشته شده و باستان شناسان گفته اند که بارها نوشته و پاک شده است. آزاد باشید
  43
  30
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  این هم لینک قران یمنی....
  1
  3
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  متاسفانه خود لینک را حذف کردند
  2
  6
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  +Hunter - تهران، ایران
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. من در مورد صحت و سقم آن مطالب نظر ندادم. گفتم نوشته خودتان نیست. منبع مطالب را هم ذکر نکرده‌اید.
  4
  6
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. ممنون از پیامتون, کدام مطلب را میفرمایید؟.بیایید اصل را بر این بگذاریم که مطالب را با دلایل عقلی قبول کنیم نه با عینک دین .
  4
  3
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  +Hunter - تهران، ایران
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. در مورد قران یمنی هم نیاز به لینک نیست خود عبارت قابل جستجو هست و در مورد قدمتش هم گفته شده که مربوط به 650 سال بعد از میلاد هست که می‌شه همون 30 سال اول ظهور اسلام.
  3
  0
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. اگه منظورتان کارهای فرهنگی خاندان پهلوی برای پیشرفت ایرانیان هست که تمام دانشگاهها و مراکز دیگر در ایران هست و خودش دلیل است. اگر منظورتون جنایتهای این رژیم هست که خود من وشما در این زمان زندگی میکنیم و همه را با دو چشم و عقلمون میبینیم
  8
  12
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. توصیه میکنم بیشتر تحقیق کنید مطالب زیادی در موردش نو شته شده
  0
  3
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. در ضمن عثمان دستور داده بود که قران را ادیت کنند . چون در آن زمان قرانهای مختلف وجود داشت با معانی مختلف و میخواست یک قران واحد باشه . یعنی این قران به دست بشر تغییر کرده است. دوما اگر با عقل ودرایت به ایات قران نگاه کنیم همش انسانها را از جهنم ترسانده. و گاهی هم وعده بهشت داده و دستور کشتن و تاراج اموال را صادر کرده. واقعیتش من وقتی شعر شعرای خودمون را میخونم بیشتر حس انسانیت بهم دست میده, هم زیباتره و هم اثر گذار تر.
  1
  18
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  +Hunter - تهران، ایران
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. سعی نکنید وقتی توضیحی برای چیزی ندارید آنرا به موضوع دیگری بچسبانید و بعد آنرا تخطئه کنید. من کلا مذهبی نیستم. بنابراین از اون عینک‌ها که اسم بردید ندارم. منظور از ذکر منبع هم اگر نمی دانید چیست برایتان همانگونه که دیگران در گذشته برای من توضیح داده‌اند، توضیح می دهم. یعنی وقتی مطلب نویسنده دیگری را کپی می‌کنید اسم نویسنده و محل نوشته اصلی را هم ذکر کنید. (منظور از محل، لینک نیست) مثلا اگر همین نوشته من را بخواهید جایی کپی کنید باید در انتهای نوشته منبع را به این صورت ذکر کنید: +Hunter، سایت ایرانیان انگلستان، خبرِ «فرح پهلوی ادعای رسانه‌های ایران درباره،،،». دوستمان (ایرانفردا - لندن، انگلستان) فکر کرد مطلب حاصل تحقیق و نوشته خودتان است، به ایشان گفتم که اینطور نیست. موفق باشید.
  4
  1
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. دوست گرامى، منظور از تحقیق نوشتن یک موضوع از پایه یا بقول انگلیسى ها Reinventing the wheel نیست.
  0
  4
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. شما بهتر است دقیقا نظر خودتون را بیان کنید. به نظر میاد شما نه موافق و مخالف هستید
  0
  4
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  +Hunter - تهران، ایران
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. نظر من ساده است. من فکر می‌کنم بیان دیدگاه در این سایت بی‌فایده است. همانطور که دوستمان در همین صفحه گفت، سلیقه عمومی در این سایت در حد "با حال بود" و مرده‌باد و زنده‌باد است. نظر ندادن به معنی نظر نداشتن نیست. من معدود نوشته‌های فکر شده‌ای که می‌بینم را می‌خوانم و یاد می‌گیرم. بعضی مواقع هم با دوستان در خصوص مواردی که در مطالبشان تفاوت سلیقه داریم، شوخی و بحث می‌کنم. [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::] متوجه منظور شما هستم اما کل آن مطلب بدون تغییر از جای دیگری کپی شده است.
  3
  0
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  قابل توجه نفوذی های حکومتی . هزاران منفی هم بدین عشق شهبانو در دل مردم است و کمرنگ نخواهد شد و نفرت مردم از حکومت آخوندی هم در دل مردم است و همچنین کمرنگ نخواهد شد . واقعیت ها را با منفی و مثبت دادن تغییر نخواهد کرد
  0
  11
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  +Hunter - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. آن اصطلاحی هم که به کار بردید فکر کنم مفهومش "کار بیهوده کردن" است. انجام کاری که قبلا انجام شده. ارتباطش را با تحقیق متوجه نشدم. اگر غیر از این است ممنون می‌شوم از راهنمایی. هر چند که منظور شما را از آن پست متوجه شدم.
  3
  0
  ‌سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  +Hunter - تهران، ایران:. اینحرف شما بی احترامی به نظر دیگران هست. ما باید یاد بگیریم بی تفاوت بودن باعث امنیتمون نمیشه. ما باید یاد بگیریم که با هم صحبت کنیم و communication داشته باشیم واز هم یاد بگیریم واز اشتباهاتمون درس بگیریم. در ضمن کپی کردن مطلب در کنار نظر شخصی اصلا اشکالی ندارد. من خودم researcher هستم و اطلاع کافی از بیان source مطلب در مقاله هام و تز هم دارم ولی عزیز من اینجا دانشگاه نیست وهمه هم دانشگاهی نیستند.شما گفته ها و دلایل همه را میشنوی و فکر میکنی وبا عقلی که خدای بزرگ بهتون مرحمت کرده تصمیم میگیرید. واگرخواستید به جمع می پیوندید و نظرتان را میدید.
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. و source مطلب برای اینه که بفهمیم مطلب از کجا اومده و آیا اعتبار داره یا نه و ما میتونیم با استناد به اون مطلب دلیل بیاریم یا نه. حالا شما از من می خواهی source مثلا دانشگاه تهران را بدهم؟ خیابان آزادی نرسیده به انقلاب ساختمانی است به اسم دانشگاه تهران و یکی از معتبر ترین دانشگاه های دنیا. یا مثلا شما نمیدونی تالار رودکی یا سعدیه و حافظیه و تخت جمشید کجاست؟ من باید براتون source آنها را در بیارم؟ یا نه سال پیش در ایران وقتی مردم قیام کردن و دستگیر شدند وکشته شدند و بهشون تجاوز شد شما با دو چشم خودتون ندیدید و من باید source مطلب را بیارم؟ یا در زمان شاه تغذیه رایگان بوده آیا شک دارید و باید بهتون آدرس بدم از کجا آوردمش؟
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. وقتى از کپى کردن مطلب گفتید کلمه Reference بنظرم رسید. ببخشید معادل فارسیش رو مطمئن نیستم ولى فکر میکنم اقتباس باشه، وقتى در مورد موضوعى تحقیق یا تو این مورد تبادل نظر میشه، فکر نمیکنم احتیاج باشه دوباره یک موضوعى رو قبلا در موردش تحقیق شده، تحقیق کرد و از نتیجه اون تحقیق میشه براى روشنتر کردن موضوع مورد بحث استفاده کرد و احتیاجى به انجام کار دوباره نیست. فقط بازگو کردن منبع موضوع تحقیق شده، اونم تو مقاله هاى رسمى، کافیه. براى ساختن یه مثلا ماشین جدید احتیاجى به اختراع دوباره چرخ ماشین Reinventing the wheel نیست. ممنون
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. به شما گفتند باید منبع مطلب را بنویسید. درست است ولی آیا فکر کردید چرا؟ علتش چی میتونه باشه؟ خواهشا برای وقت مردم هم ارزش قایل بشید
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. معادل فارسی reference منبع است و مطالبی که از لحظ علمی تایید و چاپ شده همگی reference دارند و ما میتونیم از آنها دلیل بیاریم چون قبلا صحت ودرستی شون ثابت شده. و هر وقت به آنها استناد میکنیم باید منبع آنها هپ در کنارش آورده بشن
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  +Hunter - تهران، ایران
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. نظرندادن من به هیچ عنوان کوچکترین ربطی به بی‌احترامی به نظر دیگران پیدا نمی‌کند. سلیقه شخصی من است، درمورد اقدام شخصی خودم که هیچ آزادیی را از دیگری سلب نمی‌کند. برعکس شما من معتقدم که ما باید یاد بگیریم تا در جایی و زمانی صحبت کنیم که حصول نتیجه عملی از حرفمان مقدور باشد. اما موضوع دوم؛ بیان منبع کمک می‌کنه که هدف و جهت‌گیری و گرایش فکری تهیه کننده و نشر دهنده مطلب اصلی روشن و مبنای اعتبار مطلب شود. موضوع وقت مردم هم که فرمودید سفسطه‌است وگرنه مطلبی به آن طول و درازی را بصورت تکه‌تکه کپی کردن تا هر قسمت به اندازه باکس نظرات این سایت باشد و به همان‌صورت ذیل چندین خبر چند بار چسباندن و بعد هم این مکالمات، آنقدر زمان می‌برد که زمان صرف شده برای ذکر منبع درمقابلش هیچ است. ضمن آنکه شما کلمه "منبع" را به‌کار می‌برید اما توضیحتان در مورد "سند" است که به توجه به محقق بودنتان جای تعجب دارد! هنوز هم آدرس آن مستحدثات را می‌دهید بجای نشانی محلی که مطلب از آن کپی شده!
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  +Hunter - تهران، ایران
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. باز هم تکرار می‌کنم، من فقط به دوستمان (ایرانفردا - لندن، انگلستان) گفتم که مطلب نوشته شما نیست، حتی اقتباس هم نیست. به‌هر حال این موضوع بیش از حد کش آمد به‌نظرم نتیجه بخش هم نخواهد بود. ;) آرزوی موفقیت برایتان دارم. :) .
  1
  0
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  +Hunter - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. دوست عزیز، صحبت شما درست است و لزومی به تحقیق دوباره برای جمع آوری مطالبی که قبلا جمع‌آوری شده نیست. اما ذکر منبع هم محدود به مقاله رسمی نیست. ذکر منبع آن خبر نشان می‌دهد که تهیه کننده‌اش نگاه جانب‌دارانه داشته و گرایش سیاسیش بر ارائه و نتیجه‌گیری از مطلب اثر گذاشته. من با وجودی که خودم مخالف رژیم فعلی ایران هستم ولی به این باور ندارم که رژیم قبل همه سپیدی بوده و رژیم فعلی همه سیاهی. نوشته منصفانه این است که هر آنچه که در هر دو رژیم ساخته شده در کنار هم و هر آنچه که در هر دو رژیم نابود شده در کنار هم، هر چه جنایت در هر دو رژیم اتفاق افتاده در کنار هم و هر آنچه خدمت شده نیز در کنار هم مقایسه شوند. نتیجه چنین مقاله‌ای برای من تحسین برانگیز و ارائه آن «نشونه بارز کسیه که حرفاش از سر مطالعه و تحقیق» منصفانه است. لیست ارائه شده توسط خانم آزاده هم جالب بود(نه بیشتر، البته برای من) اما نویسنده‌ و حتی اقتباس کننده‌اش ایشان نبود. سلامت باشید. :)
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  +Hunter - تهران، ایران
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. ضمنا دانشگاه تهران در خیابان آزادی نیست، در خیابان انقلاب است. (آن هم نه همه دانشگاه فقط تعدادی از دانشکده‌ها). یک ساختمان نیست، مجموعه‌ای متشکل از چندین ساختمان و دانشکده است. ;) :) این کامنت را دیگه فقط برای اذیت کردن نوشتم. ;) :)
  1
  0
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. نیفتاده هنوز😁منبع را میگن که سندیت بدن. وشما از چیزی که مثل روز روشن است منبع میخواهید
  6
  7
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. فکر کنم خیابان ان غلاب بعد از میدون ان غلاب شروع میشه😀
  4
  5
  ‌چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  ;) ;) ;) ;) آخه کدوم حرف رسانه های ایران طی این چهل سال راست بوده که این باشه یه مشت مزخرفات و دروغ
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.