به دلیل تبلیغ یک آمپول مهناز افشار در دادسرا حاضر شد

خبرگزاری فارس خبر داد که مهناز افشار، بازیگر سینما، به دلیل سخنانش درباره یک آمپول روز شنبه در دادسرا حاضر شده و «تعهد» داده که سخنانش را «اصلاح» کند.
 
رسانه‌های ایران روز ۱۸ آذر خبر داده بودند که او به دادسرا احضار شده است.
 
مهناز افشار در ویدئویی گفته بود که آمپولی به نام نالوکسان می‌تواند از سوء‌مصرف موادمخدر جلوگیری کند.
وزارت بهداشت اما اعلام کرد که این تزریق این آمپول بدون نظر پزشک خطرناک است.
+40
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  kiarash367 - سیدنی، استرالیا
  مهناز افشار و اون یکی دلقک دیگه مهحمد رضا گلزار اصلا نه بازی بلدن نه حرکت زبون بدن نه هیچی. تنها دلیلی که بزرگ شدن اینه که راحت تو دستگاه پولشویی قرار دارن. وگرنه تو همون ایران باید با دو سه تا بازی کنار گذاشته میشدن. ولی تو دستگاه پولشویی سینما سلققه مردم مهم نیست. خودشان ستاره میسازن خودشون پولشواز منابع تریاک و مواد مخدر و قاچاق میدن از اونور دریافت میکنن به صورت پاک.
  30
  35
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  من اصلا در باره این آمپول نمیدانم و قصدم دفاع از مهناز افشار هم اصلا و ابدا نیست ولی اینو فهمیدم هر چیزی که حکومت اسلامی و مسئولین باهاش مخالفت میکنند حتما باید جدی تر بهش فکر کرد .احتمالا با این دارو برادران قاچاقچی سپاه دکانشون تخته میشود چون با قصد و غرض مواد مخدر را به ناف جوانان میبندند هم سود کلان از مواد مخدر میره توی جیب آخوندا و سپاه و هم جوانان را سرگرم اعتیاد میکنند که شاخ نشن برای حکومت .به هر حال قضیه بو داره ;)
  30
  16
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  baba bekheyal - اسپارت، ایران
  من از شما متنفرم.
  3
  15
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  مهناز عزیز ،‌ تو کارتو به عنوان یک شهروند با مسعولییت انجام دادی که شاید جون چند جوون نجات پیدا کنه که ارزش کارت از رفتن صد ها بار به کعبه و چرخیدن به دنبال یک جعبه سیاه که هیچ کس نمی‌دونه توش چیه و وسیله ای شده برایه در آمد دین اسلام بالا تره 🌹. وزارت کل پزشکی که از وزیر گرفته تا یک مشت دکتر بی سواد سهمیه ای با تو مشکل ندارن حتی میدونن حق با تو ولی چون در امدشون از این راه در خطره زیره پایه تو رو کشیدن ،حالا با خیال راحت به دزدی ادامه و رأس ساعت ۱۲ ظهر وزوو گرفته برایه اقامه نماز به سویه مسجد در راه اند ... قبول باشه . قبول حق هم چاشنیشه
  11
  9
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  [::kiarash367 - سیدنی، استرالیا::]. اره اتفاقأ در ونکوور قراره برف بیاد .. قبول باشه 😂😂. اوه عذر می‌خوام شما در این مورد مهناز خانوم نظری داشتی !؟ بفرمایید گوش می‌کنیم .
  6
  2
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  kiarash367 - سیدنی، استرالیا

  [::Say good bye to religion - ونکوور، کانادا::]. ما که برف نداریم مجبوریم بریم نیوزلند یکم برف بازی کنیم. دستگاه پولشویی یعنی اینکه یه تاجر صد میلیارد تومن پول از قاچاق مواد مخدر به دست اورده. میره دو سه تا فیلم میسازه بعدم این پول رو بین بازیگرا پخش میکنه و هربازیگرم دستمزدش هرچی بیشتر باشه راحت تر و مقدار بیشتری میشه یکدفعه پولشویی کرد. مثلا یک میلیارد میده به گلزار. گلزارم سیصد میلیون خودش میگیره هفتصد میلیونشو برمیگردونه به همون قاچاقچی. مثلا گلزار یه اپارتمان میخره هفتصد میلیون تومن و مجانی به اسم قاچاقچی میکنه. حالا اپارتمان هفتصد میلیونی که ده ولی هفتاد میلیاردی پیدا میشه. کسی شک نمیکنه گلزار پول از کجا اورده چون همه میدونن بازیگره دستمزدش بالاست. حالا چطور بازیگر شده؟ همون قاچاقچی با همدستاش گلزار و افشار و غیره رو بزرگ کردن
  0
  21
  یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.