اعتراف یک دختر: پسران زشت، معشوقه‌های خوبی می شوند

زیبایی افراد حتما به چشم هر انسان متفاوت است ولی در هرجامعه ایی در هر نقطه زمین، یک عده زن یا مرد، از دید بقیه جذابترند، یک عده معمولی و گروهی نیز، جذابیتی ندارند. به زنها توصیه می کنم اگر احترام، توجه و لذت واقعی می خواهند بروند سراغ پسرانی که جذاب نیستند.
 
خودم دختری هستم که به هرحال تجربه ملاقات با مردان جذاب را داشتم ولی اعتراف می کنم که قرار ملاقات گذاشتن با پسرانی که جذاب نیستند خاطره انگیزتر بود.
 
مردان خوش هیکل، خوشتیپ  و با شغل و درآمد خوب، در ضمن با یک کوله بار ثابت از توقع و اخلاق می آیند. آنها چون همیشه مورد توجه بودند اغلب از خودراضی و کم اعتنا هستند. مدام از دخترانی که می شناختند می‌گویند و بدتر از همه، شانس داشتن عفونت های جنسی در آنها می تواند بیشتر باشد.
 
اجازه دهید آخرین تجربه ام با یک همکلاسی در دانشگاه که از هر نظر جذاب  بود را برای تان تعریف کنم. یکبار وقتی با او برای مصاحبه با یک وکیل، به دفترش رفته بودیم متوجه شدیم که وکیل به طور اضطراری باید برای کار یک موکلش به دادگستری می رفت. ما منتظرش ماندیم در اتاق بزرگ اداره اش و میل راحتی که هر دو رویش نشسته بودیم.
 
من البته و طبیعتا بدم نمی آمد که وقت مان را با کمی شیطنت به سر کنیم و خودم را آماده کردم که اگر حرکتی را شروع کرد نه نگویم. اما توقع کوچولوی من برای اتلاف وقت کجا و حرکت سریع همکلاسی خوش هیکلم برای لخت شدن، آن هم در دفتر یک وکیل معروف کجا؟
 
انگار خوش هیکلی شان برای این است که در اولین فرصت به رخ زنان بکشند. من همینطور مات  و متحیر با کت و شال و کوله پشتی روی میل نشستم و به او نگاه می کردم. ولی او از رو نرفت و آخرین تکه های لباسش را هم در آورد.
 
دلم برای تلاشش سوخت و خودم را به لبش رساندم تا حداقل از این مرد جذاب لبی گرفته باشم. ولی لبت تان روز بد نبیند اصلا انگار داشتم یک آدم کور را می بوسیدم. نه تنها نصف نصف صورتم خیس شده بود بلکه هیچ احساسی هم در بوسه اش نبود.
 
خلاصه مایوس و سرخورده، خودم را کنار کشیدم تا بروم سرو  صورتم را کمی تازه کنم. آنقدر کِش دادم تا  مطمئن شوم خوشتیپ ما، لباسش را پوشیده است.
 
سه روز بعد، آخر هفته با یک مرد کمی تپل که شکمش بیشتر از هر جای دیگرش چاق بود رفتم بیرون. با ماشینی به سراغم آمد  که قیمتش از دوچرخه ام ارزانتر بود. اما ، تمام شب متوجه من بود. لبخندش محترمانه بود. خیلی دوست داشت من راضی باشم و این تلاش برای رضایت را تا اخر شب به خوبی انجام داد.
 
دختران جذاب و حتی معمولی عزیز، شاید بد نباشد روی انتخاب های تان کمی تجدید نظر کنید و مردان معمولی و غیرجذاب، اکثرشان حتما مهربان و محترم هستند.علاقه و توجه شما برای شان مهم است. طوری رفتار می کنند که هم برای خودشان به یادماندی باشد و هم برای شما…
منبع
+40
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  setayeshz565 - وین، اتریش

  البته این در مورد مردهای ایرانی صدق نمیکنه،زشتهاشون بیشتر از خوشگلاشون اعتماد به نفس کاذب دارن،نمونه اش این احمقی نژاده،فکر میکنه بروسلیه انقدر که خودشو میگیره و حرفهای گنده تر از دهنش میزنه😂😂😂😂ولی جدای از شوخی ما انقدر حق انتخاب نداشتیم که انواع مختلف مرد رو امتحان کنیم،ولی خب یه مرد چاق و شکم گنده و زشت هیچ جذابیت و لذتی برای ادم نمیتونه داشته باشه،حالا هر چقدر هم که مهربون و با احساس باشه😏😏😏
  168
  196
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  آخی بنده خدا نویسنده این مطلب معلومه بدجور از بی ریختی و بدقوارگی اذیت شده. واقعا خندم میگیره و اولین باره تو عمرم همچین چیزی میشنوم. حتی در روستاهای پشت کوهی هم همچین تفکری تاحالا نمونه نداشته. این یه واقعیته که دختر و پسر جذاب از نظر گپ و گفتگو بگیر تا عشق و حال و سکس لذت بیشتری به طرف مقابلشون میدن. غیر این بود بعد ده ها هزار سال زندگی بشر این موضوع بی رنگ میشد ولی با اینکه در دنیای مادیات زندگی میکنیم هنوز چیزی نمیتونه در رابطه و عشق بازی جای جذابیت طبیعی یک انسان رو بگیره. من خودم کاملا معمولی هستم اما این دلیل نمیشه دختر پسرهای جذاب رو انکار کنم. ولی لبی زیبا باشه بوسش هم شیرینتر و طعم بهتری داره. وقتی چشمی زیبا باشه نگاه بهش تحساس خوبی میده. وقتی اندامی زیبا باشه میتونه به مقدار و تکرار بیشتری طرف مقابل رو تحریک کنه. برعکس این قضیه هم اتفاقات برعکسه. هرکسی باید با متناسب خودش ارتباط بگیره. حالا کمی پایین و بالا عیب نداره. اما وقتی تناسب نباشه لذت و تمایل خوب دوطرف بینشون ایجاد نمیشه.
  109
  159
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mahdi moud - تهران، ایران

  اتفاقا خیلی بیشتر در مورد خود دخترها هم صدق میکنه ، بعضی ها که کمی خوشگلن انگار که از ... فیل افتادن
  1
  151
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  [::mahdi moud - تهران، ایران::]. حالا باز اون هایی که شما می گی از دماغ فیل افتادن حداقل یه ریخت و قیافه ای دارن ولی وای به روزی که یه دختر بدقیافه ی زشت و افاده ای و از خودراضی از دماغ فیل افتاده باشه، تازه اسمش رو هم گذاشته باشه .....!
  3
  77
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::setayeshz565 - وین، اتریش::]. جواب خوب شما که یک خانوم هستی برای این نوشته کافی بود.
  81
  35
  یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  زیبایى بعد از مدتى عادى میشه، این خصلت آدمه که با تداوم رابطه زیبایى دیگه تاثیر أولیه رو نداره، برا همین مردم حرف از خوردن هر شب کباب و تمایل به خوردن آبگوشت میزنن. بجاش اخلاقه که همیشگیه. در نظر بیار که همه زندگیت رو باید با کسى بگذرونى که فکر میکنه از دماغ فیل افتاده و از سر تو زیاده.
  0
  14
  یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  setayeshz565 - وین، اتریش

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]اصلا تعجب نمیکنم که کامنتم انقدر منفی خورده،مخاطبان سایت اکثرا مردهای پیر و شکم گنده و زشت هستن،یه نگاهی توی آینه به خودشون انداختن و به تریج قباشون برخورده😂😂😂😂.
  4
  61
  یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.