پراید، کف پوش ماشین شد!

خبری در فضای مجازی پیچید که کوتاه بود اما جانسوز، موکت کف پایی لکسوس آر ایکس 25 میلیون تومان! این خبر واکنش زیادی در بین کاربران داشت. کاربری نوشت: «یعنی طرف پول  یه پرایدو پهن می کنه کف ماشینش تا گِل کفششو باهاش پاک کنه» کاربر دیگری نوشت: «وقتی صحبت از فاصله طبقاتی میشه یعنی یه عده برای موکت کف ماشینشون 25 میلیون هزینه میکنن و یه عده هم برای به دست آوردن 25 میلیون تومن کلیه شون رو می فروشن».
+41
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  newyork333 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  مگه این ماشین چنده تو ایران؟. این که قیمتش کلا $۴۳۰۰۰ هست اینجا !
  0
  24
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۷
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::newyork333 - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. سهم آقایون بیت رهبرى رو درنظر نگرفتین شما!! وقتى Hyundai سانتافه که اینجا دست دومش رو ویشه با کلى منت گذاشتن سر فروشنده، با یک دوهزار پوند خرید، براى همون ماشین تو ایران باید میلیاردى پول بدى!! اسمش رو هم بجاى کلاه بردارى، گذاشتن حمایت از صنایع بومى، صنعتى که نه تنها مرغوبیتى نداره، ایمنى نداره، بومى نیست، بیشتر از حمله مغول تو جاده ها کشته گرفته، پیشرفتى نداشته، از لحاظ کیفیت و ایمنى و و و و پس رفت هم داشته، با همه این تفاصیل، تو ایران پیش فروش میشه و چند سال بعد، با کیفیت بسیار پایین، با نوسان قیمت دلارى عرضه میشه و هموطنامون هم براى پیش خرید این خودرو ها به سایت ایران خودرو هجوم میارن. این گربه هه ایران ماست!
  10
  12
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۰
  ۳۶
  metti - رامهرمز، ایران
  به جهنم مردمی که نون ندارن بخورن و هیچ راه چاره ایی ندارن بازم میرن دنبال اخوندا و تظاهران و انتخابات.یارو اینقدر احمقه که میره خودشو زن و بچه شو میسوزونه ولی اینقدر شرف و غیرت نداره ....
  12
  10
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::metti - رامهرمز، ایران::]. بِسم الله، بجاى پیشنهاد، از خودت شروع کن
  0
  2
  یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۶
  ۳۶
  metti - رامهرمز، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. مننه به فکر خودکشی بودم نه مستاصل هستم تا تونستم هم به هم وطنم کمک کردم
  0
  2
  یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.