تاجر ویتنامی روزانه ۱۲ کیلو زیورآلات از خود آویزان می‌کند

وزن زیورآلات و جواهراتی که یک تاجر جوان ویتنامی به شکل روزانه به تن می‌کند، 12 کیلو است. او به هر کجا که می‌رود این زیورآلات را از خود آویزان می‌کند و 5 مرد مسلح نیز وظیفه محافظت از او و جواهرآلاتش را بر عهده دارند.
 
تران نجوک فو، تاجر 36 ساله ویتنامی نگاه کاربران شبکه‌های مختلف مجازی و همچنین رسانه‌های کشورهای جنوب شرق آسیا را به خود جلب کرده است. علاقه وافر این مرد به طلا، سبب شده جواهرآلاتی به وزن 12 کیلو استفاده کرده و 5 مرد مسلح را مسئول حفاظت از جان و جواهرات خود کند.
 
به گزارش وبگاه ادویتی سنترال، دلیل استفاده این مرد آسیایی از این همه طلا و جواهر، علاقه وافر او به طلاست و این امر سبب شده تا گردن‌بند و انگشترها و دستبندهای بسیاری بزرگی به تن کند.
 
نام آقای تران نجوک فو در هفته‌های گذشته پس از آن بر سر زبان‌ها افتاد که او ویدئوهایی از خود در یوتیوب منتشر کرده و درباره جواهرآلات بسیار بزرگی که دارد، از جمله گردن‌بند، انگشتر و دستبندش صحبت کرد. در ابتدا رسانه‌های ویتنامی به موضوع این مرد طلادوست پرداخته ولی پس از مدتی رسانه‌های مختلفی در چین و تایلند نیز اخبار مربوط به او را منتشر کردند.
 
بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی مختلف درباره این موضوع که آیا این جواهرات واقعی و اصلی هستند، ابراز تردید کرده‌ و پرسیده‌اند که او چگونه می‌تواند در حالی که 12 کیلو طلا به خود آویزان کرده، از جایی به جای دیگر برود.
 
در سوی مقابل این تاجر جوان ویتنامی گفت که عادت کردن به استفاده از این همه جواهرآلات در ابتدا کار آسانی نبود و او به مدتی زمان نیاز داشت ولی تاکید کرد که این موضوع ارزش آن را داشت زیرا که فرصت‌های او را بیشتر کرده و به او امکان شکوفایی داده است.
+2
رأی دهید
-51

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.