دو تصویر در یک قاب - کشوری ثروتمند اما مردمی فقیر نگه داشته شده

+110
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  Botol - آلمان، آلمان

  راهبه نجیب کجا تشریف داری و بیا نظر بده. فکر کنم که رفتی کلیسا و فریاد ، پدر ، پسر و روح القدس سر دادی که یک تکه کیک دانمارکی بهت بدن
  9
  41
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  لعنت به خمینی لعنت به این دین که جز فقر و بدبختی چیزی نصیب مردم نشد و هر روز جیب و حسابهای بانکی مسئولین و انگل زاده هاشون پر میشه از حق خورده شده مردم امیدوارم که روزی جوابگوی ظلمی که بر مردم ایران روا داشتید باشید .
  41
  55
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  و یک عده از مردم و قشر بیدرد هم هستند که به هموطنانشون بی تفاوت هستند و آنقدر غذا دورریز دارند که اگر همان هزینه غذا را با دیگه هموطنان بی بضاعت تقسیم میکردند و بجای مهمانی های آنچنانی و عروسی و ماشین های مدل بالا یک درصدی هم با دیگران تقسیم میکردند .دولت که فقط جیب مردم را خالی میکنه و دزدی و اختلاس میکنه پس ما مردم لااقل هوای همو داشته باشیم و نگذاریم دیگران در حسرت نان باشند
  10
  66
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  استقلال آزادی جمهوری اسلامی.
  39
  31
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  هموطنان پولدار اگر پول خرید آجیل شب یلدا شون را به نیازمندان بدهند با اون پول میشه برای چند شب شکم یک خانواده چند نفری را سیر کرد .حالا میوه و مخلفات و شام بماند فقط آجیل را کم کنند و پولشو ببخشند ;)
  10
  37
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
  ۴۵
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  [::Botol - آلمان، آلمان::]. راهبه عجیب ترشیده یا همون تهوع اسلامی ای اوندسه دانمارک داره دوره قاری شدن میبینه. اخه این ....اصلا ...و یا از ادمیت بو برده که شما مخاطبش میکنید
  32
  69
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
  ۴۰
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  از این صحنه ها وآشغالگردها هم توو آلمان ما هستن وهم توو انگلیس شما وخصوصا توو آمریکا اقتصاد اول دنیا.البته زجرآور ومشمئز کننده است.اما خاص ایران نیست.
  78
  85
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵
  ۴۰
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان

  من حاضرم ده ها گزارش اینجوری از آلمان برای سایت بی طرف وبی غرض و غیروابسته به بن سلمان یا بنیامین یا هردو ودوستان بفرستم.
  62
  83
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸
  ۴۵
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]عزیزم مشکل یکی دوتا نیست هوای همدیگر داشتن هم خوبه وبه هم اتکا کردن خوبه ولی به عده ای هم که خوبی میکنی خوبی رو با دزدی از اموالت پاسخ میدن بهشون خونه میدی بدون اجاره کار هم میدی پول رفت و امد پول گرما و سرد کردشون هم میدی دستمزد هم میدی ولی اخر سر مال تو میدزدندن به روی خودشون هم نمی یارن کار هم درست حسابی نمیکنن البته همه اینجوری نیستن ولی زیاد هست تعدادشون ادم رو به ... خوردن میدازن که کمک کردی .
  4
  9
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان::]. نه که آلمان و انگلیس هم ثروت نفتشون از پارو بالا میره باید هم گشنه و گدا نداشته باشن. بنازم منطق تو رو! دوست داری من برات عکس دزد ها و اختلاس چی ها و رهبر چلاقشون رو بفرستم؟!
  84
  48
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۴
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان::]. ماستمالی نکن . فقر مطلق در اروپا رابطه مستقیم با بیکاری/ اعتیاد/ قمار / دارد . به عبارت دیگر حتی یک سوپور در آلمان حقوق قابل توجهی دارد . و گرسنه و بی مسکن نیست . اما در ایران میلیونها نفر که نه قمارباز و نه معتاد هستند .اما برای نان شب محتاجند. اگه سواد داری باید بفهمی که درآمد و مخارج تعیین کننده هستند . من رفیق داشتم که ماهی ۷ هزار دلار درآمد داشت . اما همان هفته اول همه را قمار میکرد و نان شب نداشت . بسیاری از مردم شریف ایران روزی ۱۶ ساعت کار میکنند اما باز محتاجند .
  60
  54
  جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۱
  ۴۰
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. تو مجبور نیستی همه جا نظر بدی که به خیال خودت در هپروت پای دستگاه به مبارزه ادامه داده باشی.
  14
  49
  جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۴
  ۴۰
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان

  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. فاز ومنطق تو وامثال تو چیه؟معتاد وگورخواب ایران تقصیر خودشون نیست وایراد از دیگرانه اما معتاد الکلی اروپا وامریکا تقصیر دیگران نیست وتقصیر خودشه؟یعنی معتاد وکارتن خواب ایران ثروتمند تقصیر دولته و کارتن خواب وعملی والکلی آلمان ثروتمند تقصیر قمار وبیکاری نه دولت؟شما ها کی هستین دیگه؟
  25
  52
  جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۸
  ۵۱
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  این صندوقهایه قرض الپسنده ، مشکل نیست ، مشکل اعتقادات پوچ مردم که کور کورانه به دنبال یک مشت اخوند دزد راه افتادند و حتی تو چاه انکران پول میریزن ، قسم میخورم که همون شخصی که امروز داره از صندوق برداشت میکنه یک روزی توش پول میریخت و باید ۴۰ سال میگذشت و فقر بدبختی اینقدر بهش فشار میا‌ورد که بفهمه که دین اسلام و این اخوندا هیچی جز یک مشت دروغ و دزد نیستند ، خمینی ازت ممنونم که انقلاب کردی چهره اسلام واقعی رو خوب به دنیا نشون دادی . به امید مهو اسلام از ایران همیشه شاهنشاهی . 🍷🍷😎🙏
  2
  17
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۰
  ۴۲
  Toni Montana - مونیخ، آلمان
  [::mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان::]. اون اشغالگردهای اینجوری در المام مردم این کشور نیستند بلکه کولیهای رمانی و چک و صربستان ومقدونیه هستند برای اطلاعت
  0
  9
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
  ۴۰
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  [::Toni Montana - مونیخ، آلمان::]. طبق این منطق منم منطق میارم که معتادهای ایران از پاکستان ومالدیون.چرندیات چیه میگید.یکبار یوتیوپ رو باز کن وواژه بی خانمان رو به آلمانی بدی اگر بلدی ببین چی میاد.بلدی آلمانیش چی میشه؟میشه آبداخ لوز.
  16
  0
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  ۴۰
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  [::Toni Montana - مونیخ، آلمان::]. کارتن خواب های آمریکا هم چک ورومانین؟
  10
  0
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  اینها همانهایی هستند که دلخوش شده بودند به حرفهای خمینی
  0
  21
  شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.