هشدار فرمانده ارتش انگلیس در مورد جنگ با روسیه و ایران

سایت تلویزیون ایران فردا : روزنامه دیلی اکسپرس می‌نویسد ژنرال نیک کارتر فرمانده ارتش بریتانیا هشدار داده است که نیروهای نظامی این کشور می‌بایستی همواره آماده آغاز یک جنگ همه‌جانبه با کشورهای روسیه، ایران و چین باشند.
 
ژنرال کارتر گفته است نیروهای تحت فرماندهی او می‌بایستی از حالت آماده‌باش در زمان صلح به آمادگی فکری و تجهیزاتی برای احتمال آغاز یک درگیری با ایران و روسیه و چین دربیایند.
 
به گفته دیلی اکسپرس، این سه کشور همراه با گروه‌های تروریستی مانند داعش اکنون بزرگترین خطر برای صلح جهانی هستند.
 
ژنرال کارتر گفته است: «امنیت بریتانیا و صلح و ثبات بین‌المللی در حال حاضر از سوی سه کشور ایران، چین و روسیه که در پی گسترش منافع و دامنه نفوذ خود در جهان هستند تهدید می‌شود.
 
نظم جهانی پس از پایان جنگ دوم در سال ۱۹۴۵ امروز مورد تهدید قرار گرفته است و مهاجرت‌های وسیع از مناطق جنگ‌زده نیز یک تهدید خارجی را برای کشورهای اروپایی به‌وجود آورده است.»
 
ژنرال کارتر که در انستیتوی سلطنتی امور دفاعی و خدمات نظامی بریتانیا سخنرانی می‌کرده است افزوده است: «چین و روسیه در سال‌های اخیر قدرت نظامی ما را مورد بررسی قرار داده و در پیشرفت ابزار و تسلیحات نظامی خود سرمایه‌گزاری‌های هنگفت کرده‌اند که می‌توانند بر نقطه‌ضعف‌های نظامی ما غلبه کنند. ما اکنون از حالت صلح باید به حالت آمادگی برای احتمال یک جنگ تغییر رویه بدهیم.»
+61
رأی دهید
-38

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  amirgheryou - تهران، ایران
  حکومت کثافت ایران رو خفه کنید در اصل سگ پاچه گیر روسها خفه شده. چین هم اصلا ظرفیت جنگ نداره. 1ماه بجنگه از نصف مردمشون از گشنگی میمیرن.
  75
  91
  ‌چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  آمادگی برای احتمال یک جنگ؟!!!!!! یک مشت دیوانه بر سیاره زمین حکمرانی می کنند، مشکلات محیط زیست ان دارد تا دوازده سال دیگر جایی برای زندگی نخواهد گذاشت، این ژنرال مگر حق دارد در سیاست بین الملل اینگونه دخالت کند؟! بوی بد جنگ به مشام می خورد
  16
  65
  ‌چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  stockholm - استکهلم، سوئد

  این جناب بد جوری قاط زد . همه برنامه توسط خود انگلیسی ها طراحی و اجرا میشه و الان دارند برای رد گم کردن ننه من غریبم درمیارند. همین اخوندهای بیشرف و خمینی دجال دست نشانده خودشان هست و روس های خائن هم از این موقعیت اسفناک ایران حداکثر سوئ استفاده رو میکنند
  7
  59
  ‌چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۵
  چهارشنبه سوری ایران - فرانکفورت، آلمان

  سنگ بزرگ علامت نزدن است ....big Thunder, little rain
  3
  23
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  samak - پاریس، فرانسه
  یکی نیست به این مرتیکه بگه، اولاً در دوران صلح حرف از جنگ می‌زنی ؟ بعد همه از ایران ایراد میگیرند، که هر بیشعور ی که تریبون نماز جمعه رو دست می‌گیرد ، میاد فوری اعلان جنگ صادر میکنه، علیه هر کشوری که دلش می‌خواد. بابا اون دوران گذشت که یک یگان زپرتی انگلیسی از شمال تا جنوب ایران رو گز می‌کرد، بدون اینکه کمترین مقاومتی ببینه، البته بغیر از شمال ایران و گیلان و سردار جنگل، که خوب حقشونو کف دستشون گذاشت.
  2
  18
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  [::stockholm - استکهلم، سوئد::]. ...اخوندهای بیشرف و خمینی دجال دست نشانده خودشان هست ...ملت که هم به لطف حکومت مردار پرستها شدن دایی جان ناپلئون، خودشون باعث بدبختی خودشونند و وقتی سرشن میخوره به سنگ همه مقصرند جز خودشون.ببینم ارتش بلاد فخیمه بود که سال ۵۷ تو خابانهای شهر های ایران عربده میکشید استقلال ازادی جمهوری اسلامی یا سپاه بلاد فخچیمه اونها را وادار میکنه از شکم زن و بچه خودشون بزنند و پیاده برن کربلا ناموس فروشی
  2
  31
  ‌پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.