همسرکشی در سن ۸۰ سالگی در تهران

میزان، سرهنگ علی ولیپور گودرزی اظهار داشت:ساعت ۲۲:۳۰ شانزدهم آذرماه بود که از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره فوت مشکوک در خیابان جمال زاده شمالی به کلانتری ۱۴۸ انقلاب اعلام شد.
 
با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد خانم ۸۰ ساله‌ای در حالیکه از ناحیه سر دارای آثار ضرب و جرح شده جان خود را از دست داده است.
 
همسر زن هشتاد ساله در اظهارات اولیه مدعی شد همسرش به علت کهولت سن تعادل خودش را از دست داده و از ناحیه سر با مبلمان برخورد و فوت کرده است.
 
اما در ادامه با بررسی صحنه فوت و با توجه به تناقض گویی‌های پیرمرد، هماهنگی لازم با بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران انجام و همسر مقتول به نام «عزت» جهت انجام تحقیقات به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.
 
سرهنگ علی ولیپور گودرزی با اشاره به اعتراف صریح همسر متوفیه به ارتکاب جنایت و قتل همسرش به کارآگاهان گفت: با آغاز تحقیقات از همسر متوفیه این شخص بار‌ها همان اظهارات اولیه‌ی خود را تکرار می‌کرد تا نهایتا روز گذشته (یکشنبه) به قتل همسرش با انگیزه اختلافات خانوادگی اعتراف کرد.
 
متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت:پانزدهم آذرماه بود که جهت ویزیت به پزشک مراجعه کرده بودم که پزشک پس از مشاهده مدارک پزشکی عنوان داشت که جهت درمان قطعی نیاز به جراحی دارم؛ زمانیکه به خانه آمده و موضوع را با همسرم مطرح کردم، بر خلاف انتظار ناگهان همسرم عنوان کرد که حوصله‌ مریض داری ندارد؛ از این حرفش بسیار ناراحت شده و با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردیم که ناگهان با برداشتن میز عسلی ضربه‌ای به سر همسرم وارد کرده و او روی زمین افتاد؛ تا فردای روز جنایت کنار جسد همسرم باقی ماندم تا اینکه با ۱۱۰ تماس گرفته و خبر مرگ همسرم را به پلیس اطلاع دادم.
 
سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران انجام و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
+22
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  سر پیرى، معرکه گیرى؟ اینهمه وقت غرغر هاى زنت رو تحمل کردى، دوسه سال دیگه هم صبر میکردى، یا تو میکردى یا اون، احتیاجى هم به کشتنش نبود. شاید هم میخواد از زندان بعنوان خانه سالمندان استفاده کنه!
  15
  28
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.