پیام صابری،سینماگر جوان و همسر زیبا بروفه درگذشت

تسنیم نوشت: پیام صابری، سینماگر جوان و همسر زیبا بروفه، بر اثر ایست قلبی درگذشت.

پیام صابری، بازیگر، طراح گریم و کارگردان تلویزیون در 45 سالگی بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت. صابری را شاید بسیاری از کسانی که مخاطب تلویزیون باشند، با سریال «ریحانه» بشناسند و سینماگرها هم به عنوان طراح گریم و همسر زیبا بروفه، بازیگر سینما و تلویزیون می‌شناسند.

او متولد ۱۳۵۲ تهران بود و کار چهره‌پردازی را با دستیاری در مجموعه تلویزیونی «امام علی (ع)» با همکاری داود میرباقری آغاز کرد.

صابری در آخرین روزهای عمر، مشغول ساخت سریالی با عنوان «کوله پشتی» بود که متاسفانه اجل مهلتش نداد.

این خبر را خانواده مرحوم صابری و افسر اسدی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگویی تایید کردند و گفتند که این هنرمند بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفته است.
+56
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  چه مرگ و میری افتاده توی هنرمندان :o یادش گرامی و تسلیت به خانواده اش
  3
  120
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  دو کلمه حرف درست - قم، ایران
  چرا دارند آدم های خوب و هنرمند و جوان می میرند، و این عمامه به سرها با اینکه سن هایشان از هشتاد و نود گذشته به درک واصل نمیشوند؟ این ها مگه نمیخواهند بروند پیش اون گوربگور شده. خوب هررری . اون بدبخت های بسیجی که با دستکاری کامپیوتر نشستن و منفی پر میکنند. بدبخت ها دوره آخوند ها تمام شده و بزودی ملت ایران در هر کجای دنیا خدمتتان خواهند رسید و شما را نابود خواهند کرد. فکر کردید کهدتا ابد میتوانستید از آخور در طویله این رژیم کاه و یونجه بخورید؟ دست بردارید، توبه کنید و به ملت بپیوندید که تا راه نجات شماست.
  75
  62
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.