در مسجدهای آلمان چه خبر است؟خبر شوک آور از مسجدهای آلمان

+87
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  setayeshz565 - وین، اتریش
  آری اسلام واقعی اینست،به هر کی میگی دین مزخرفیه میگه نه اسلام واقعی این نیست، خب پس یکی به من بگه اسلام واقعیکجاست؟سوریه؟افغانستان؟عربستان؟ایران لجن مال شده؟ هر چی تروریست و افراطی و وحشیه مسلمونه،نمونه اش یک عده ای از .....که به هر دختری و یا زنی میرسن تجاوز میکنن،از بسکه این خزعبلات ملاها مغزشونو شستشو داده
  145
  149
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  shiihan - تهران، ایران

  مصداق بارز نمک خوردن و نمکدان شکستن . عجبا !!
  7
  153
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  المانیها می توانن جلوی اسلامی ها را بگیرند ولی چون به نفع سرمایه دارها هستش که مردم دنبال مذهب بروند انطور که باید و شاید جلوی خرافات مذهبی را نمی گیرند.
  124
  59
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  گسترش فرهنگ اسلام! مار پروروندن تو آستین خودشون! از ساختمون این مسجد هایى که مثل قارچ تو این کشورها سبز میشن، استفاده هاى بهترى میشه کرد، باید بولدوزر بیارن و خرابش کنن، جاش مدرسه بسازن، بیمارستان بسازن، آخه بجز نفرت و فساد چیزى عاید جامعه نمیشه از این مسجد ها!!
  90
  106
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  خلایق هر چه لایق. بیچاره مهاجران لیبرال که برای آزادی و آرامش با اون سختی خودشونو رسوندن اونجا. و بیچاره بچه های آلمانی که بیگناه به خاطر حماقت والدینشون 20 سال دیگه در کشور خودشون در اقلیت خواهند بود.
  4
  99
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان

  این چرندیاتی که این آخوند افراطی میگه دست کمی از چرندیاتی که سیاستمداران و راست گرایان و نژادپرستان اروپایی میگن و مینویسند و مردم اروپا رو علیه آسیایی ها و آفریقایی ها و لاتینی ها تحریک میکنند نداره واقعیت اینه که چهل سال پیش هیچ آخوندی از این حرفها در مساجد نمیزد ولی الآن نیرویی اونها رو تشویق میکنه به اینگونه سخنرانی ها تا راسیست ها بهانه داشته باشند برای فشار بیشتر آوردن بر روی مهاجران خارجی.
  15
  74
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  حالا هی اجازه ساخت مسجد و لانه جاسوسی و پرورش تروریست بدهید .زمانی میفهمید که اشتباه کردید که دیگر دیر است .باید مسلمانان افراطی را از کشورشان اخراج کنند و برشون گردانند به همان طویله ای که ازش آمدند .هر جا فتنه و ترور و فساد بود پای مسلمانان افراطی در کار است
  62
  61
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  ali5500 - فرانکفورت، آلمان
  اونهایی که به این خبر منفی دادن اکثرا از دار و دسته ی همون امام هستن
  43
  41
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. [::setayeshz565 - وین، اتریش::]. فکر نمی‌کنم مشگل باشه قبل از کامنت گذاشتن کمی هم فکر بکنیم و اطلاعات بدست بیاوریم قبل از اینکه هجویات نوشته شوند:. کل مساجد در آلمان از 2 کشور ساپورت می‌شوند. عرعرستان و ترکیه و متاسفانه چون هرد وکشور پدید آورنده داعش و افکار سلفی داعشی هستند در نتیجه تمام این احمقها یی که رو یمنبر می‌روند سلفی و داعشی هستند.. برای درست کردن هر مسجد حکومت عرعرستان و ترکیه مبالغ خیلی زیادی به شهرداری شهر به صورت کمک بلاعوض میدهند (رشوه) بعد متعجب می‌شوند که این الین ها بر علیه مصالح خودشون بالای منبر می‌روند و تازه تعجب هم می‌کنند.. جای تعجب هم نداره وقتی دولت آلمان تروریست‌های داعشی آلمانی را میخواد از طناب دار در عراق نجات بده برگردونه آلمان با خرج چند صد هزار یورویی. بعد همینقاتل هارو تو جامعه ول میکنن، یا بالای منبر می‌روند یا آدمکش می‌شوند... چطور به این جونورها اقامت می‌دهند جا ی تعجب داره.
  6
  88
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  توسط سیستم امنیتی آلمان باید این مدارک جمع آوری و سریعا کلیه مساجد تعطیل شود و هرکسی که میخواهد در مسجد نماز بخواند و یا به اراجیف گوش کند,میتواند بکشورش برگردد, تمام.
  42
  39
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  kiarash367 - سیدنی، استرالیا

  [::grizzly - برلین، آلمان::]. چرا میزدن. قیمه های نذری سفارتهای جمهوری انگل ابی ایران معروفه. تو استرالیا تو سیدنی عاشورا مسجد راه میندازن سفارت هزینشو میده شما میری سفارت میگی عاشورا میخوام راه بندازم هزینه هاش اینقدر میشه . ایرانیام مثل همیشه اول صف وای میستن تا قیمه بخورن
  57
  20
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  متاسفانه سلفی گری در آلمان روش داشته. اینان ننگ مسلمانان و بشریتند. البته محافل جاسوسی و مخفی غرب هم مخفیانه از سلفی‌ها حمایت میکنند.
  6
  60
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  کل اروپا رو نمی‌دونم ولی در المان مشکل از این اردوغان الدنگ سر چشمه می‌گیره همین چند وقط پیش یک طویله دیگه به اسم مسجد رو افتتاح کرد . مشکل اتحادیه اوروپاست که اولا اجازه ساخت مسجد بعد هم این امام هایه شپشو رو راه میده ... در ضمن چندتا کشور مسلمانی میشناسید که اجازه تبلیغ به ادیان و گشایش مرکز نیایش داده بشه ؟؟! هیچی . پس چرا کشورهایه غیر مسلمان این امکان به مسلمان ها میدن ؟ تغصیر از خودشون .... باید اخراجشون کنن
  15
  21
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  اسلام راستین به پیروانش امر میکنه بقیه آدمها رو بکشن یعنی هیچکس حق زندگی نداره الا خودشون
  5
  9
  ‌سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  باهرنگاهی نه یک صفت خوب .....ونه یک موردهست که اسلام به تمدن بشری خدمت کرده باشد وهرکس حتی یک مورد یافت من حرف هایم راپس میگیرم!
  0
  8
  ‌سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  liberté - مونترال، کانادا
  ایران رو هم همینطوری اشغال کردن این آخوندا!
  0
  9
  ‌سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  اینجا هم همینه! چند وقت پیش هم یه عده رو گرفتن که براى ساختن مسجد خیالى ، أمت مسلمون رو سر کیسه کرده بودن و کلى پول به جیب زده بودن. اینجا هم اگه هر جایى تف کنى، امکان اینکه تفت تو صورت یه امام یا یه مسلمون دو آتشه بیفته خیلى زیاده! مسجد هم تا دلت بخواد، دولت هم خرجشو میده، ملت خر هم کمک مالى میکنن و مثل قارچ مسجد از گوشه و کنار سبز میشه. حالا جالبه که تو همین مسجد ها تبلیغ تصرف انگلیس بدست مسلمون ها میشه، اصلا برا خودشون پلیس شریعه درست کردن و دادگاه شریعه دارن که فعلا فقط در مورد ازدواج و طلاق اجازه دارن رأى بدن ولى همینطور پیش بره، فکر کنم اعدام و سنگسار هم رائج بشه!!
  1
  9
  ‌سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  stockholm - استکهلم، سوئد
  اسلام راستین یعنی همین و جز کشتار و ترور و وحشیگری چیز دیگری بهمراه نداشته و نخواهد داشت. این کشرهای اروپائی حالا به هر دلیلی به این مسلمانها پناه دادند باید یک کننترل درست وحسابی هم روشون داشته باشند و مطقا اجازه فعالیت مذهبی رو بهشون ندهند.بقول دوستی در همینجا که گفت بدلیل هدایائی ‌در واقع رشوه ها به شهرداری با ساختن مساجد موافقت میکنند و بعد متوجه میشوند مرکز تروریست پروری ایجاد کردند
  1
  5
  ‌سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  kiarash367 - سیدنی، استرالیا
  بازم طرفدارای انگل ابی بهم کلی منفی دادن. برین قیمه نذری بزنین بر بدن
  1
  4
  ‌سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.