فرزند غلامحسین الهام که با هزینه دولت بورسیه شد ؛به کشور بر نگشت!!

غلامحسین الهامسحام نیوز :این آقازاده پسر فرزند ابوالمشاغل دولت نهم (احمدی‌نژاد ) غلامحسین الهام و مبدع واژه معجزه هزار سوم فاطمه رجبی است؛ فارغ التحصیل هوا وفضای دانشگاه شریف در مقطع لیسانس است که بعد از اتمام درس برای مقطع ارشد توسط بنیادملی نخبگان بورسیه دانشگا‌ههای روسیه شد!!!
 
‏با اتمام تحصیل در روسیه ، فرزند حامیان پاکدست احمدی‌نژاد تصمیم گرفت با بورسیه مرکز ملی نخبگان مقطع دکترای خود را در آمریکا ادامه دهد؛ درسش که تمام شد علیرغم اخطارهای مکرر به ایران برنگشت!!
 
‏در دولت حسن روحانی یک خانه مسکونی در شهرک آزادی متعلق به غلامحسین الهام که وثیقه بورسیه علی الهام بود در اختیار دولت قرار گرفت و علی آقا هم برای مقطع فوق دکترا از آمریکا عازم آلمان شد.

‏حالا که علی الهام در آلمان مشغول تدریس در دانشگاه است و قیمت ارز بالا رفته با وساطت برخی افراد غلامحسین الهام در حال پس گرفتن خانه مسکونی خود از دولت و پرداخت جریمه نقدی به جای وثیقه است؛ می‌بینید چقدر پاکدست هستند.
 
‏از بیت‌المال خرج تحصیل او شده که در این مقطع مورد نیاز کشور برگردد و به عنوان متخصص حوزه هواوفضا به مردمش خدمت کند اما او از پروژه تحقیقاتی ساخت ابر هواپیماهای مسافری در آلمان خبر داده است؛ آنهم با پول دولت ایران!!
+27
رأی دهید
-33

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  واقعا مثل ملخ، دارن ایران رو میخورن و دیگه حتى از علنى شدن خبر ها هم نمیترسن!!
  13
  47
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  چقدر ساده اید شما؟ اولا رشته هوافضا در ایران جزو رشته های رده متوسط مهندسی هست. یعنی رتبه های برتر اول مهندسیها به ترتیب برق و کامپیوتر و مکانیک طراحی جامدات دانشگاههای دولتی تهران و شاید چند دانشگاه شهرهای بزرگ رو انتخاب میکنن بعد میرن سراغ رشته های مهندسی عمران و مکانیک سیالات و هوافضا ووو. یعنی اینکه کسی که هوافضا در شریف خونده رتبه بالای 2000داشته و اصلا نخبه به حساب نمیاد. اگر به حرفام شک دارید به سایت قلمچی مراجعه کنید و رتبه های لازم رشته ها و دانشگاهها رو ببینید. ثانیا الان در ایران چیزی به نام بورسیه خارج از کشور در مقطع ارشد وجود نداره. دکترا هم بعیده. اینکه این توله انگل رفته بورسیه از طرف ایران ارشد و دکترا خونده عجیبه. و همون معجزه هزاره سومه. در آخر انقدر نخبه ایرانی و غیر ایرانی ریخته که مطمئن باشید کسی این انگل رو برای پروژه ابرهواپیمای مسافربری حتی در حد تحقیقات برنمیداره. و این فرافکنیها و گنده زارتی های خاص حکومتیها بخصوص دارودسته احمدی نژاده.
  19
  22
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  دولت پاک فقط همون دولتی های احمدی نژآد بودند . یعنی هر سمت رو نگاه کنی در دولت احمدی نژآد دزدی غوغا میکنه. مرتیکه هزینه تحصیلش رو باید به همون ارزی که دریافت کرده برگردونه نه اینکه به ریال تازه حداقل 6 سال هم خسارت باید گرفته بشه که به نظر من اون خونه هم کافی نیست باید بقیه اموال بخصوص این افرادی که داخل حکومت هستند توقیف بشه.
  4
  12
  دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.