شوهر بخاطر سوءظن برادرش را کشت

مرد متوهم که گمان می‌برد همسر و برادرش با هم رابطه پنهانی دارند برادرش را به قتل رساند.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، این جنایت اوایل سال 96 در پی نزاع خونین دو برادر اتفاق افتاد و مأموران پلیس پس از حضور در محل جنایت با جنازه مقتول روبه‌رو شدند که با یک ضربه چاقو کشته شده بود.

 برادر ۴۵ ساله به نام سعید خودش را عامل جنایت معرفی کرد و گفت: من برادرم را کشتم چون گمان می‌کردم با همسرم ارتباط پنهانی دارد.

سعید در نخستین محاکمه که در شعبه هشتم برگزار شد در دفاع از خود گفت: من و همسرم زندگی خوبی داشتیم و صاحب دو فرزند بودیم. اما مدتی بود که به رابطه همسرم با برادر کوچکم سوءظن داشتم. برادرم آریا رفتارهای عجیبی داشت و با زنان زیادی در ارتباط بود. او مرد شوخی بود. گاهی برای همسرم پیامک ارسال می‌کرد و بارها مقابل من با همسرم شوخی کرده بود. رابطه صمیمانه آنها با هم موجب شد تا به آنها شک کنم. من حتی مدتی قبل به دادگاه رفتم و علیه همسر و برادرم شکایت کردم و خواستم تا از فرزندانم آزمایش DNA گرفته شود. با آنکه جواب آزمایش منفی بود اما من همچنان به آنها مشکوک بودم.

وی در تشریح جزئیات جنایت گفت: آن روز به خانه برادرم رفته بودم تا در این باره با هم صحبت کنیم اما او بداخلاقی کرد. من هم که کنترل اعصابم را از دست داده بودم با چاقو یک ضربه به او زدم.

متهم در حالی که سرش را پایین انداخته بود خطاب به قضات دادگاه گفت:من وضع مالی خوبی داشتم و حتی سه خانواده فقیر را هم تحت پوشش مالی قرار داده بودم. اما این ماجرا باعث شده بود زندگی‌ام تباه شود و حالا با توجه به رضایت والدینمان از قضات دادگاه تقاضای بخشش دارم.

در پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند و با توجه به رضایت اولیای دم این متهم را به دوسال زندان محکوم کردند اما این حکم از سوی دادستان مورد پذیرش قرار نگرفت وبار دیگر متهم صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری به ریاست قاضی زالی محاکمه شد.

در این جلسه متهم بار دیگر ضمن تشریح جنایتی که مرتکب شده بود گفت: من قصد کشتن برادرم را نداشتم فقط می‌خواستم با او حرف بزنم وبگویم که دیگر با هم رفت وآمد نداشته باشیم اما باهم درگیر شدیم ومن ناخواسته با چاقو او را کشتم و حالا بشدت پشیمانم .

در پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند تا درباره متهم تصمیم بگیرند.
+9
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  hamid swed - مالمو، سوئد

  زده برادرش رو برای هیچی کشته!!!! اصلا به فرض که رابطه هم داشتن, یه آدم رو کشته!!!! حالا با رضایت والدین دو سال زندان؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عجب مملکته تخمه ای داریم واللا, با این قوانین عصر حجری اسلا میش!!!!!!
  1
  28
  یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  اصلا گیرم برادرت با زنت رابطه داشته، باید بزنی برادرت رو بکشی؟ اینقدر این ملت ....؟؟؟؟ بلا نسبت الاغ، والا هوش و شرف این حیوون بی آزار از آدم ها خیلی بیشتره
  0
  18
  یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  من هم باور دارم که برادر نامرد و خائن خیلی زیاد پیدا میشوند!
  2
  8
  یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  رابطه نامشروع در خانواده خیلی بدتر از رابطه یه غریبه هست. چون هم باید درد خیانت زنش رو بکشه هم درد خیانت برادرش. پس قطعا در فشار زیادی قرار گرفته و برادره به حساب نسبت فامیلی نزدیک و رفت آمد اجباری در خانواده به کاراش ادامه میداده. عملا این مرد باید هم زنش رو طلاق میداد هم با برادرش کات میکرد اما عموما چون فرزند دارند شخته زندگی رو بپاشونن و آینده فرزندانشون هم تباه بشه. در این مواقع آدما در آچمز قرار میگیرن و اگر مسئولیت فرزند نداشته باشن حتی ممکته خودکشی کنن. لذا به نظر من کار این مرد تحت فشار شرایط انجام شده. من خودم مخالف شدیذ بخشش قاتل عمدی حتی به دلیل ناموسی هستم. اما مسائل ناموسی درون خانوادگی خیلی پیچیده و سختتر از ارتباط با یه غریبه هست.
  1
  6
  یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.