دادستان اصفهان: پزشکی قانونی تجاوز به دانش‌آموزان را تایید نکرد

براساس آخرین اخبار از پرونده تعرض به دانش آموزان مدرسه‌ای در اصفهان، قصور مدیرمدرسه در این ماجرا محرز شده،اما با این وجود دادستان اصفهان می گوید تاکنون مستنداتی مبنی بر تجاوز به دانش آموزان به دست نیامده و پرونده فعلا در حد کودک آزاری و تهدید دانش آموزان مطرح است.
 
به گزارش ایرنا؛ علی اصفهانی با بیان اینکه متهم تاکنون هیچ یک از موارد اتهام را نپذیرفته است گفت: وی مدعی است این اتهامات تهمت است و این ماجرا به خاطر اختلافش با مادر یکی از دانش آموزان مطرح شده است. واقعیت امر این است که شواهد نشان می‌دهد چنین اختلافاتی وجود داشته است. ولی ما در حال بررسی موضوع هستیم.
 
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان افزود: با توجه به گنجایش یک هفته‌ای حافظه دوربین‌های مداربسته، دستور ریکاوری فیلم‌ها نیز داده شده که در صورت وجود موارد آن نیز بررسی خواهد شد.
 
به گفته اصفهانی، در گوشی متهم نیز هیچ فیلم مستهجنی یافت نشده، ولی تحقیقات و بررسی در این زمینه ادامه دارد.
 
وی با بیان اینکه در ادعای دانش آموزان نیز موارد ضد و نقیض زیاد است گفت: با توجه این موضوع، نمی توان به صورت متقن نظر داد و باید بررسی‌های بیشتر صورت گیرد.
 
به گفته دادستان اصفهان اگرچه موضوع قصور و اهمال مدیر مدرسه قابل انکار نیست، ولی تاکنون مدرکی دال بر ارتباط مدیر مدرسه با متهم و معاونت در اتهامات مذکور احراز نشده است.
 
*مدیر مدرسه به جهت قصور در انجام وظایف اخراج شده است
 
اما عبدالرضا رئیسی، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در مورد آخرین جزئیات پرونده کودک آزاری دانش آموزان مدرسه ای در اصفهان می گوید: مدیر مدرسه مذکور به جهت قصور در انجام وظایف اخراج شده است، چون اعضای انجمن اولیا و مربیان در شرایط خاص و موارد لزوم باید در مدرسه حضور داشته باشند و اینکه یک فرد به طور مداوم در مدرسه باشد پذیرفتنی نیست و بی توجهی مدیر مدرسه است.
 
وی که این صحبت‌ها را در برنامه نقد و نظر رادیو اصفهان اعلام کرده است، با تکذیب این خبر که گفته می‌شود فرزند فرد مذکور دو سال پیش از مدرسه رفته است ولی متهم همچنان در انجمن اولیا و مربیان عضویت داشته، گفت: زمانی که این ماجرا مطرح شد، بلافاصله فرزند فرد خاطی که دانش آموز مدرسه بود، از مدرسه اخراج شد.
 
به گفته وی اولین شکایت از سوی والدین دو دانش آموز با موضوع نشان دادن فیلم مستهجن، آخر وقت سه شنبه ۶ آذرماه به اداره کل آموزش و پرورش رسیده و بلافاصله از روز ۴ شنبه، اقدامات و پیگیری ها لازم انجام شده است. اما پس از بررسی موضوع و تجمع والدین، دو نفر دیگر از والدین دانش آموزان مدعی کودک آزاری و آزار جنسی شده‌‎اند.
+9
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  از روباه پرسیدند شاهدت کیه گفت دُمم حالا ازشما از روباه مکارتر و از خوک کثیفتر توقع بیشتر نداشتیم.
  11
  13
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  یک میلیون به گشنه گداهایه پزشت قانونی بده (البته بلا نسبت عده کم که از ته قلب کار میکنن ) میگن مرده خودش رو کشت 😂 یا تقصیر از زن بود ، یا بچه دروغ میگه ، یا تجاوز در کار نبوده . این است ۴۰ سال نتیجه حکومت ننگین اسلامی....
  0
  1
  یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.