زلزله بوئین زهرا سال ۱۳۴۱ شمسی و دیدار محمدرضا شاه با مردم زلزله زده - ویدیو

در حدود ساعت ۱۱ شامگاه ۱۰ شهریور ۱۳۴۱ زمین‌لرزه‌ای شهرستان بوئین‌زهرا را لرزاند. بزرگی این زمین‌لرزه ۷٫۲ ریشتر بود که موجب مرگ حدود ۲۰ هزار نفر شد. در این زمین‌لرزه بسیاری از آثار و مکان‌های قدیمی و تاریخی شهرستان بویین زهرا از جمله قلعه باستانی رودک از بین رفت.
+100
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  دو سال پیش هم روحانی رفت از ترس.... از ماشین هم پیاده نشد. رهبر مفنگی هم که کلا این چیزا رو کسر شان میدونن. بیشتر حال میکنن بشینن رو صندلی بقیه بیان جلوش رو زمین چهارقاچ ولو شن.
  25
  74
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  چه مردم خوشبختی!. چه رفاهی! چه ویلاهایی!! اصلا همه غرق در نعمت و شادی و رفاه بودند. اعلیزرت هم با لباس مبدل نظامی رفته برای خودنمایی!!! آدم نفهم به این میگن. تمام روسای جمهور و مسولین کشورهایی که دچار بلایای طبیعی شده اند برای دلجویی مردم و مشاهده عمق فاجعه با ساده ترین لباس به محل حادثه میروند اونوفت این خود شیفته عقده ای با یال و کوپال رفته تا به 25000 نفر کشته شده بگوید: "آسوده بخوابید که من بیدارم" به بازمانده ها هم گفته: من ایران را برایتان پر از فانتوم و چیفتون و زیردریایی و کونکورد میکنم تا شما آسوده تر بمیرید!!
  87
  19
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. ۱- تفاوت رهبر ولایت مطلقه فقیه(خامنه‌ای دزد ) با شاه ایرانی پرست این بود که شاه دل سوز و ایرانی دوست و وطن پرست بود،و همه ایرانی‌ها را خوشبخت کرد و ایران را آباد کرد ،، ولی خامنه‌ای میگوید به درک که مردم ایران گرسنه و بیکارند ،و در زلزله کرمانشاه خامنه‌ای گفت زلزله نعمت است.کدام رهبر دنیا را دیدی که خوشحال شود از کشتن مردمش .
  14
  63
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا

  ۲- از طرف دیگر خامنه‌ای دزد و فاسد از ایران نزدیک ۱۴۰ میلیارد دلار میدزدد ، شاه ایران را آباد کرد ،و در زمان شاه حتی پدر و پدر بزرگ تو هم کار داشت و بیکار نبودند ولی آخوند و مجتهد مفتخور و بیکار بودند و تن به کار نمیدادند ، وشاه ایران برای ایرانی‌ها خرج میکرد و سرمایه گذاری در ایران میکرد و قوانین حقوق بشری در ایران داشتیم و خانواده ایرانی را از طبقه زیر فقر تبدیل کرد به طبقه متوسط یا ثروتمند ، ولی خامنه‌ای و آخوند‌ها کاری برای ایران نکردند به جز دزدی و چپاول ایران همین دیروز ۲ تا سردار سپاه را با طلا و ۱۰۰ میلیون دلار در دبی گرفتند ، همین مجتبی خامنه‌ای خانه در لندن ، مراکش و ونکوور کانادا و ایتالیا(تاسکانی) دارد ، و همین ۲ هفته گذشته بود که حسابهای دویچه بانک آلمان و لندن با نزدیک به ۵۰۰ نفر از افراد دزد رژیم که خامنه‌ای هم جزو آنها بود فاش شد ، خامنه ای‌ها ، لاریجانی‌ها ،مصباح یزدی ،شاهرودی عراقی ، مکارم شیرازی ،پس یک ایرانی باش و درست قضاوت بکن . و درود بر خاندان ایران ساز پهلوی
  13
  46
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. برای التیام عقده های تو درمانی نیست. لابد اگر پادشاه با زیر شلواری برای بازدید میرفت، میشد رهبر مورد علاقه تو! یعنی از فرط نفرت بیجا به حال تضرع افتاده ای، کمی گل گاو زبان برای خودت دم کن.
  16
  41
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  sorosh azadi - تهران، ایران

  [::smart292 - ونکوور، کانادا::]. دوست گرامی، نیاز به این قلم فرسایی نیست. بعد از 40 سال که از انقلاب می گذرد و با توجه به دسترسی آزاد به اسناد منتشر شده از انقلاب ایران و روند این دگرگونی، اگر فردی مانند آقای شیخ و شاه هنوز در شیش و بش شاه و شیخ گیر کرده باشه مشکل از عدم آگاهی ایشان نیست که نیاز به ارایه ادله باشد. متاسفانه بر دیده ایشان و امثال هُم پرده ای از بغض و کینه کشیده شده که ایشان را از درک واقعیت عاجز می کند. عمده این تفکر از جایی شکل می گیرد که شاهنشاه ایران به بخشی از جامعه امکاناتی را داد که از جنبه و درک آن عاجز بودند. همانند تمامی غربتیانی که با مال و هزینه مردم در بهترین دانشگاه های دنیا بورس تحصیلی گرفتند اما در بزنگاه تاریخی آتش بیار معرکه شدند. مانند: یزدی، سعید امامی، عارف، قطب زاده، بنی صدر، بازرگان و. کاش می فهمیدند نظام پادشاهی پهلوی ما را از گندابی که قاجار از ایران به جای گذاشته بود به برابری با کشورهای متمدن غربی کشانده بود. کاش می فهمیدند اهمیت پیام پادشاه فقید در واپسین نطق خود که گفتند:"در این لحظات تاریخی بگذارید همه با هم به ایران فکر کنیم".
  16
  45
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  setayeshz565 - وین، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. این شیخ العرب حالش خیلی بده،داروهاشو نمیخوره بدتر هم میشه،انگار مسبب زلزله شاه بوده،یا اینکه چقدر تعویض لباسش روی سرنوشت آسیب دیده ها و متوفیان زلزله تاثیری داره،مثلا تو این خارجه پیشرفته،وقتی یه بلائی نازل میشه،همه شلوار کردی می پوشن و میرن سر صحنه،اینها سطح فکرشون از یه حد و اندازه ای بالاتر نمیره،شما از شهروندان کشور قم چه انتظاری دارین؟😏😏😏
  13
  29
  یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.