دستگیری ۲ مرد ایرانی در ژاپن

رکنا: سیروس گنجویی و امیر بیژن، ۵۵ و ۵۲ ساله متهم هستند که از خانه خود و یک نیمکت در پارک کودکان نزدیک خانه شان مواد روانگردان و غیرقانونی می فروختند.
 
به گزارش توکیو ریپورتر این دو نفر ماه گذشته در منطقه چوئو در توکیو دستگیر شدند و پلیس در پی انحلال باندی است که این دو جزو آن هستند.
+25
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  danyou - تل آویو، اسرائیل
  پس کو اون ایرانیهایی که وقتی میرن خارج فقط توی ناسا کار میکنند و بقیه خارجیها فقط باید بهشون احترام بذارن . خاک بر کشورهای خارجی که اینقدر برای ایرانیها سخت میگیرن و بهشون ویزا نمیدن . میدونید چرا ویزا سخت میدن به ایرانیهاچون واقعا پلیسهای کشورهای دیگه خسته شدن بس که از ایرانیها مواد مخدر گرفتن . یه سرچ ساده بکنید ببنید در 3 ماه اخیر چند ایرانی با چقدر مواد توی کدوم کشورها دستگیر شدن . شاخ در میارید از تعداد.
  19
  19
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  اینها سربازان گم نام امام زمان هستند دیگه
  0
  22
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  kiarash367 - سیدنی، استرالیا
  یه زمانی گفتم ۸۰ درصد بازار مواد مخدر استرالیا دست هموطنای خودمونه بهم منفی دادین. ۴۰ درصد باندای خلافکار موتورسوار استرالیا همه ایرانی ان که همشون افتخارشون اینه خلافشون بیشتر از کنار دستیشه. قتل و تجاوزشون دیگه اصلا جرم حساب نمیشه به این علت که بقیه جرمهاشون به قدری سنگینه که تجاوزها رو میپوشونه
  3
  6
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::kiarash367 - سیدنی، استرالیا::]. [::danyou - تل آویو، اسرائیل::]. بذارین کمی هم از تبهکارامون خارج برن، کشور ما که پر شده از فروشندگان مواد مخدر ، مزاحمان دختران و زنان و اخیرا پسران ، دزد و کلاه بردار ، زورگو و خلاف .
  0
  10
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  kiarash367 - سیدنی، استرالیا
  [::danyou - تل آویو، اسرائیل::]. ناسا یه سازمان دولتی امریکاییه. تو ناسا حتی تا ده هزار دانشمند مختلف باهمدیگه کار میکنن و هرکدوم تو یه قسمتی مسئولیت دارن. کلی هندی و ترک و عربم تو ناسا کار میکنن که تعدادشون اتفاقا بیشتر از ماهاست. این دیگه اغراق خودمونه. تو استرالیا بدونه اغراق میتونم بگم خلافکارترین مهاجرا ایرانیان. اون موقعی که من اومدم قشنگ یادمه خیلیا میگفتن از ایرانی جماعت دوری کن . اولش میگفتم چرا؟ یا درک نمیکردم ولی الان میدونم چرا.
  3
  6
  یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.