چرا برای مردان، ارگاسم زنان مهم است

سایت مرد روز: بسیاری از ما مردان بعد از پایان یک عشقبازی و آمیزش موفق از طرف مقابل می پرسیم چطور بودیم و اگر امکانش بود حتی می خواهیم به کیفیت کار ما نمره هم بدهند. از همه مهمتر می خواهیم بدانیم آیا به مرحله اوج رسیده اند یا نه؟ متوجه هستیم که اغلب زنان دوست ندارند از آنها پرسیده شود اما اجازه دهید از زاویه حس و وجودِ مردان به این مسئله بنگریم:
 
1- ذات ما مردان با رقابت و مسابقه گره خورده است. ما می خواهیم بهترین باشیم و به همین دلیل می خواهیم بدانیم چه احساسی دارید. می خواهیم بدانیم چقدر خوب بوده ایم.
 
2 – به اوج رساندن شما، نشانه ای است از مردانگی ما است… ما می خواهیم سربلند و مغرور از رختخواب بیرون بیاییم
 
3 – ما چه بخواهیم یا نخواهیم حسود هستیم و دانستن اینکه نیاز جنسی تان را به خوبی و کافی برطرف کرده ایم به ما احساس اطمینان مطمئن می دهد.
 
4 – به قول مشهورترین روزنامه نگار و روانشناس سکس نویس انگلیس خانم Tracey Cox« لحظه ارگاسمِ زنان و گونه های کمابیش سرخ شده شان، دهان باز و دیدن صورت شان در ان لحظه، برای مردان خیلی زیبا است ومی خواهند آن لحظات را مدام شاهد باشند»
 
5 – لحظه ارگاسم خیلی خصوصی و صمیمی و طبیعی است. صدای خیلی غریزی که حکایت از لذت واقعی  شما است تا مدتها در روح  و روان ما خواهد ماند. احساس غرور و افتخاری در ایجاد این لحظه است که قادر به توصیفش نیستیم.
 
6 – اگر همه این دلایل بالا نبود چرا اینقدر خود را به دردسر، مشکل، صرف وقت و عاطفه می انداختیم. چطور می توانستیم نه شنیدن ها و تحقیرهای مختلف را تحمل کنیم؟ می ماندیم خانه و خودمان را ارضا می کردیم.
 
7 – لذت بخشی و حتی دانستن کیفیت لذتی که می توانیم در زنان ایجاد کنیم به ما احساس به پایان رساندن یک هدف و مسئولیت دوست داشتنی می دهد. ما زیاد اهل ابراز احساس نیستیم. بگذارید حداقل در این لحظات خصوصی و مشترک، به دور از زد و بندها و تربیت های اکتسابی، احساست مان را بروز دهیم.
+66
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  دو کلمه حرف درست - کرج، ایران

  همه چیز زنان مصنوعی شده. سینه مصنوعی، لب ها مصنوعی، گونه ها مصنوعی، رنگ مو مصنوعی ، باسن مصنوعی، رنگ پوست مصنوعی. حالا چه فرق میکنه که اگر ارگاسم طبیعی باشه یا مصنوعی.
  78
  46
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  amirgheryou - تهران، ایران

  مردان بخصوص در ایران ذاتا خرحمال هستن. کار کنیم خانوم جولومون بوخوره و از دیدن خوردنش لذت ببریم. خوب سکس کنیم خانوم متحول بشه ما از دیدن قیافش لذت ببریم. سگ دو بزنیم خانوم از امکاناتش استفاده کنه و از توانمندی ما تعریف کنه و ما خر کیف بشیم. والا ما مردای بخصوص ایران مالیخولیا و ماژوخیستیم. هههههه. ناراحت نشید الکی دارم پیازداغشو زیاد میکنم. حس طبیعته دیگه. مردها از وجود زنها آرامش میگیرن. و زنها از وجود مردها حس اطمینان و آسایش میگیرن.
  78
  42
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  این دیگه سوال کردن داره ؟
  7
  13
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  امیر تهران گوش کن اقا . هیچوقت و هیچگاه یک مرد اگر زن را بمنتهی لذت جنسی ببرد تشکر یا قدردانی نخواهد دید. منظور از تشکر کلمه لفظی نیست بلکه منظورم این است هیچوقت هیچ زنی در بالاترین و بهترین و بالاترین لذتی که از مرد میبرد حتی از بوسیدن ان بمعنی تشکر وقدردانی هم کوتاهی میکنند. اگر به پر قبای کسی بر نخورد و اگر هم خورد مهم نیست باید بگویم اصلا زن جماعت افراد پر توقع و از خود را ضی هستند و فقط خودشان را دوست دارند. همین. بهمین دیلیل همیشه زیر تیغ جراحی هستند. چون اینها از وجود خودشان هم نارضی هستند
  52
  30
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  باید نظر مکاره شیرازی رو پرسید که آیا اورگازم حلال یا حرام ، حاج خانوم چه زجری از دست این کپک کشیده ...
  17
  20
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  والا این مسخره ترین گزارشی بود که تا حالا دیده و خونده بودم. دلایلی هم که گفته خیلی خیلی مسخره و به نظر من اصلا درست نیست. این گزارش صددرصد توسط یک سادیسمی یا کسی که دچار مشکلات سکسی هستش نوشته شده چون مردها چند دسته هستند. مردهای جوان و خیلی از مردهای میانسال هنگام سکس فقط به فکر ارضاء خودشون هستند و فکر اینکه طرف مقابل هم میخواد لذت ببره در اون لحظه نیستند چون فکر میکنند همونکه با این مرد جوان هستند زن هم داره لذت میبره. دسته دوم مردهایی هستند که فیلمهای پورون زیاد می بینند فرق نمیکنه جوان یا میانسال و پیر اینها دوست دارن مثل اون فیلم ها بازی کنند و فقط بگذارونند و برای همین روی طرف مقابل هم زوم میکنند . دسته سوم مردهای میانسانلی هستند که دوست دارند سکس طولانی داشته باشند (بیشتر با همسرشون وگرنه با کس دیگه باشند زیاد طولانی نخواهد بود) و اونها هم اگر بخواهند فقط خودشون ارضاء بشوند زمان سکس کوتاه خواهد بود برای همین روی ارضاء شدن طرف مقابل هم زمان میگذارند چون برای خودشون همه لذت داره و در این گروه باز دو گروه هستش یکی که میخواد هر دو باهم ارضاء بشوند و دومی میخواد بعد از زنش یا شوهره
  15
  12
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::دو کلمه حرف درست - زوریخ، سوییس::]. جالبه که بعد اینگونه زنانی که شما توصیف کردید خود بدنبال یک مرد واقعی و یک عشق واقعی هستند..!!
  17
  9
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. مشکل بزرگی درمیونه. مردها بدون یار ، از هوشیاری و عقلشون به مرور کاسته میشه. این یه واقعیته که زنها خیلی راحتتر از مردها میتونن تنها زندگی کنن. چون با همجنس خودشون میتونن اخت بشن. اما مردها از یه سنی به بعد اصلا نمیتونن رابطه خوبی با غیر همجنس خودشون داشته باشن. برای همین تنها میشن و این تنهایی ضربه روانی ماندگاری بهشون میزنه. برای همین آش خالته بوخوری پاته نخوری پات نیست اما مریض میشی. زنها رو باید مدیریت کرد. آخوندها متخصص رفتار با زنها هستن چون دروغگو هستن. مردهای دروغگو و ظاهرساز خوب میتونن زنها رو از خودشون راضی نگهدارن.
  22
  8
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  amirgheryou - تهران، ایران
  اشتباه تایپی. منظورم این بود مردها در سنین بالا همجنس خودشون رو تحمل نمیکنن و نیاز به همدمی غیرهمجنس دارن. اما خانومها چندان اینطور نیستن.
  8
  4
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::] رفیق: سخن کوتاه. و از کلی گویی پر هیز کنیم. حال میتوانم از شما بپرسم, که بر چه مبنایی فاکت می اورید که هیچوقت هیچ زنی از پارتنر خودبه نوعی تشکر عشقی نمی کند؟ لابد انتظار است بعد از رابطه جنسی نامه تشکر وفدایت شم فرستاده بشه؟ ایا شما بُعد علمی این جنبه را در نظر گرفته اید, که معتقد هستید که خانم ها فقط خودشان را دوست دارند و از خود راضی هستند وچون زیر تیغ جراحی میروند؟ صد البته بنده اول خودم رو دوست دارم. بعد همسر و فرزند و غیره را. عزیز من: این غریزه طبیعی تمام موجودات هست. که باید دلبری از جنس مخالف بکنند و عشوه و ناز بیایند. تا دل طرف را بدست بیاورند. مگه ندیده ایم مرغ عشق , بلبل, کبوتر یا جیر جیرکها چه شیدایی می کنند؟ اگر این پرندگان هم امکانات ادمها را داشتند شاید هر روز توی ارایشگاه کاکُل خود رو فر میکردند. خُب خانمها هم باید تلاش کنند , که خود را از فُرم مردانگی بدر اورند. همانطور که ما مردها هم همین کار رو می کنیم( ماهیچه و عضلانی).در یک روابط عشقی نگاهها و همان وَجد و ادرنالین گویای یک تشکر و خشنودی نیست؟ . با احترام
  5
  38
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران

  یکی هم بگه چرا ارگاسم مردان برای زنان مهم است
  2
  24
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  رقص پرواز - پراگ، چک

  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. دوست عزیز، نامه تشکر و فدایت شوم که جای خود دارد باید زنان برای پیروزی مردان در این رزمایش تن به تن، مراتب ارادت و سپاسگزاری را نقدا با دستبوسی و پختن یک قورمه سبزی خوشمزه و تقدیم مواد غذایی و نوشیدنی های انرژی زا و بلکه تشت آب گرم با عطر گل یاس، در روز بعد از نبرد بجا آورند! ولی خوب ظاهرا طبق اطلاعات علمی دوستان، زنها "هیچ وقت" و "هیچگاه" اهل قدردانی نیستند! چه کنیم ما زنها فقط خودمان را دوست داریم ولی این مردان معصوم و مظلوم فقط ما زنها را دوست دارند و در هر لحظه و هر نفسی، فقط جانفشانی و از خودگذشتگی میکنند، ولی کیه که قدر بدونه!! اصلا ما پلاستیکی ها زندگی را بر این مردان پراحساس و لطیف با پرزهای مخملی که نشان از طبیعی بودن و "مرد بودن" آنها دارد سیاه کردیم! آقایان ببخشید تو رو خدا چه کنیم جنس پلاستیکی که احساس و عاطفه سرش نمیشود!
  2
  27
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ

  [::رقص پرواز - پراگ، چک::] نارنین دوست : کلی خندیدم. اون تشت ابگرم رو با محتوایش بخوبی یاد اوری کردید. ولی چاره چیه , گویا تعدادی از ما مردها اشتها و سپاس عشقی ا مون با یک تشت ابگرم به قُل قُل نمی افته. بلکه لازمه اقیانوس است. در یک کلام, ما مردها بدون عروسکهای پلاستیکی بی محتواییم. ایام بکام
  1
  21
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  رقص پرواز - پراگ، چک
  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. درست است دوست نیک اندیش؛ از آنجایی که عده ای از آقایان شناگران ماهری هستند پس تشت آب گرم برای آنها افاقه نمیکند و آب اقیانوس را می طلبند! روزگارتان شاد!
  1
  20
  شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.