وقتی که یک مسئول حکومتی به جای صیانت از حیات وحش خود عامل نابودی آن است/ پوزش به دلیل الفاظ رکیک داخل فیلم

این ویدئو بخشی از تهدیدات شفیع‎زاده مدیر شرکت گردشگری «یاسمین پارسه» و حاوی الفاظ رکیک است:کیهان لندن : شادی مدرس فعال و خبرنگار محیط زیست چند ماه پیش در گزارشی با عنوان «خون‌فروشی حیات وحش» پرده از وجود قرق‌های اختصاصی شکار در زمین‎های منابع طبیعی برداشت و افشاکرد که سازمان حفاظت از محیط زیست مدیریت این مناطق را به افراد و شرکت‌های خاص می‌دهد و مافیا پول آن را به جیب می‎زنند.
این افراد خاص که «قُرقدار» می‎شوند به بهانه حفاظت از محیط زیست، حق برداشت (فروش مجوز شکار) پنج الی شش درصد از جمعیت قرق‌ها را انحصاری دست خود می‎گیرند. مدیران برخی از این شرکت‌های خاص مجوز شکار را با سودهای هنگفت برای شکارچیان خارجی صادر می‎کنند.
یکی از آنها که شادی مدرس نام‌ او را افشا کرد اسرافیل شفیع‎زاده است که اتفاقاً در صدا و سیمای جمهوری اسلامی او را به عنوان یک حامی محیط زیست و دلسوز حیات وحش و به عنوان کارشناس دعوت می‎کردند.
بعد از انتشار این گزارش، شفیع‌زاده از طریق تلفن شادی را با رکیک‎ترین الفاظ تهدید کرد و حتی وی را تهدید به تجاوز جنسی نمود اما شادی نترسید و صدای او را رسانه‎ای کرد.
این ویدئو بخشی از تهدیدات شفیع‎زاده مدیر شرکت گردشگری «یاسمین پارسه» و حاوی الفاظ رکیک است:
لینک مرتبط:
+89
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  بنظرم اون حیوونى که این کار رو میکنه رو باید تو جنگل بدون اسلحه ولش کنن تا بوسیله شیرى، پلنگى چیزى شکار بشه.
  0
  71
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مساوات - مساوات، ایتالیا

  خب انتظار داشتید که در نظام مقدس جمهوری اسلامی افراد باشخصیت و مودب مسئولیت قبول کنند ؟ اونوقت چال میدونی ها بیکار بگردند!
  1
  54
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  علت عذر خواهی نکردن چیست ؟. چرا عذر خواهی نمی کنیم؟ این سوال مهمی است که سال ها از طرح آن می گذرد اما هنوز هم بی جواب مانده و کسی حاضر نیست درباره علت عذر خواهی نکردن صحبت کند، به راستی چرا ما از عذرخواهی کردن گریزانیم؟!. یک جمله دو کلمه ای است؛ بیان کردنش هم اصلا سخت نیست، اما به ندرت به زبان می آید؛ یکی از مشکلات جامعه نبود فرهنگ عذرخواهی است و این مسئله نه تنها در آدم های معروف، سلبریتی ها و سیاستمداران بلکه در مردم عادی هم وجود دارد.
  1
  20
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان

  وقتی ادبیات یک مسئول حکومتی به اصطلاح اسلامی این باشه از یک جوون بسیجی چه انتظاری میشه داشت.
  2
  53
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  آنتی خرافه - کلن، آلمان

  با همون صدای لرزانت میخوای ببری چوب تو .. بکنی؟ تو که از ترس همین الانش شلوارتو پر کردی! البته تو نمونه بسیار کوچکی یا بهتر بگویم اتمی هستی از مجموع کثافت کاری ها، دزدی ها، جنایت ها، تجاوز ها و. جیب بری عسلامی! علی وافوری که رهبر باشه لاری جااانی ها رییس مجلس و محکمه و روحانیکیو هم رییس دولت انتظار بیشتری نمیشه داشت
  2
  50
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  شوهر یا پدر یا برادر این خانم,,,,,نمیدانم چی بگم ولی اگر من جای پدر اون خانم بودم قید زندگی ام را میزدم ,,خود بخوان بقیه قضایا را
  8
  13
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.