افشاگری در خصوص میهمانی شبانه ورزشکاران با حضور بانوان غیرورزشکار!

خبرورزشی نوشت: بازپرس سابق دادسرای ارشاد در خصوص مهمانی یک چهره سرشناس ورزش با حضور بانوان غیر ورزشکار دست به افشاگری زده است.
 
در این سال‌ها همواره درباره دستگیری چهره‌های معروف؛ از هنری گرفته تا فوتبالی خبرهایی شنیده‌اید. حالا هم مجتبی حسین‌پور بازپرس سابق دادسرای ارشاد دست به افشاگری زده و یکی از همین داستان‌های عجیب را تعریف کرده است. او در این باره به حادثه ۲۴ می‌گوید: «در زمان حضورم در دادسرای ارشاد یکسری پرونده‌های خاص مطرح می‌شد. خیلی‌هایش قابل طرح نیست، چون به هر حال به زندگی خصوصی افراد برمی‌گردد. نکته جالب جرائم یا تخلفاتی منتسب به چهره‌های معروف مثل بازیگران و فوتبالیست‌ها بود که مردم به آن علاقه نشان می‌دادند و این هم جای بحث دارد.»

او تعریف می‌کند: «یک موردی داشتیم که مربوط به یکی، دو بازیکن فوتبال بود. چهره‌های مطرح فوتبال بودند و به همین خاطر نمی‌شود اشاره مستقیم کرد، چون می‌خواهیم حرمت‌ها حفظ شود. جالب بود که تا حدودی قصه به فکاهی نزدیک بود. مأموران وارد منزلی می‌شوند که یک جمع خیلی خودمانی دوستان ورزشکار با بانوان غیرورزشکار ترتیب داده بودند. این جمع دستگیر می‌شوند. در گزارشات اسم فردی بود که بین دستگیرشده‌ها نبود. گزارشات دقیق حاکی از این بود که آن شخص در مهمانی حضور داشته است.» او با لبخند ادامه می‌دهد: «این بار مأموران دوباره به صحنه برمی‌گردند و کل منزل را جست‌وجو می‌کنند تا اینکه آن شخص معروف را از داخل منبع آب بیرون می‌کشند! تصور کنید شخصی در چنین جایگاه اجتماعی این اتفاق برایش افتاده باشد؟ شاید خنده‌دار باشد، ولی این اتفاق چقدر می‌تواند شخصیت او و فعالیت حرفه‌ای‌اش را تحت تاثیر قرار دهد؟»

این برای یکی از معدود دفعات است که یکی از مقام‌های رسمی دادسرا به صورت رسمی درباره مهمانی یک فوتبالیست سخن می‌گوید. قبلاً هم سر مهمانی جنجالی در یکی از مناطق شمال تهران جنجال زیادی به وجود آمد و خیلی زود مشخص شد دو، سه چهره سرشناس فوتبال در آن حضور داشته‌اند. همان زمان هم یکی از مقامات قضایی این مهمانی و دستگیری فوتبالی‌ها را تأیید کرد.
+12
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  حریم خصوصى تو ایران هیچ مفهومى نداره و آخوند ها حتى در موردمیزان دخول آدمها هم دخالت میکنن!!!
  3
  31
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  خوب پس مشخصه این برنامه و حمله به آن مهمانی کاملا برنامه ریزی شده و به قصد احتمالا اخاذی صورت گرفته. فساد در نیروی انتظامی غوغا میکنه برای همین حتی برای اینکه در این دستگیری ها و در این تیمهای امر به معروف قرار بگیرند درجه دارها و سربازها باج میدن به مافوق ها . مشخص بوده که کسی بوده که هماهنگ کرده بوده با اینا و من احتمال زیاد میدم که همون زنهای غیر ورزشکار روابطی با همین نیروهای حمله کننده و بخصوص همین فرد داشتند و با برنامه و هماهنگ شده اینا رو به این ورزشکارها نزدیک کردند و بعد حمله کردند به مهمانی و خنده داره که خودش با بی عقلی داره میگه دستگیر کردند و آمدند بیرون بعد دیدن اونی که بخاطرش رفته بودند تو اون مهمانی رو پیدا نکردند و بعد دوباره برگشتند و خونه رو زیر و رو کردند تا اونی که هدف اصلی بوده رو دستگیر کنند. شک نکنید میلیاردی زدند به جیب و این کارها توسط اطلاعات سپاه و نیروی انتظامی برنامه ریزی میشه تا افرادی که کمی محبوب یا موقعیت اجتماعی دارند یک پرونده ای یک نقطه ضعفی براش درست کنند تا بتونند گرو کشی کنند ولی این پرونده مشخصه برای پول بوده
  4
  8
  جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.