عکس العمل دیدنی مرد بی خانمان نسبت به فردی که ظاهرا سعی داشت به او کمک کند - ویدیو


+101
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  کسانی که دوربین بدست از کمک های به اصطلاح بشر دوستانه خودشون به بی خانمان ها و نیازمندان کمک میکنند در حقیقت به دیده شدن و مطرح شدن خودشون کمک میکنند نه به اون شخص محروم و نیازمند .البته شاید این ویدئو ساختگی باشه ولی من کلی گفتم چون از این دست کمک ها زیاد دیده شده ;)
  5
  73
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  کاملا با کاری که این مرد کرد موافق هستم. به نظر من این مرد میتونه این آدم شیاد رو سو کنه بخاطر اینکه ویدئویی رو بدون رضایت رکورد کرده و پخش کرده و باید این مرد ازش شکایت کنه و اگر یه وکیل مناسب مطلع بشه بدون دستمزد حتی میتونه این یارو رو سو کنه و حق الزحمه اش رو هم از روی مبلغ جریمه برداره. اینا یک عده آدمهای آشغال هستند که فقط برای اینکه ویدئوهاشون تو یوتیوب و سایر رسانه ها پخش بشه و دیده بشه و از طرف مقابل پول تبلیغات به جیب بزنند با یه تیکه پیتزا و صد دلار راه میافتن و از حقارت مردم فیلم میگیرن و در حالی که مردم فک میکنند اینا آدمهای خیر و خوبی هستند از این آدمهای بی خانمان چند ده برابر چیزی که بهشون دادن پول درمیارن. همانطور که پسره گفت تو رکورد میکنی و یه مبلغی به من میدی ،تو پول دار میشی با این فیلم و من هنوز تو خیابون هستم. دقیقا کار این آدمهای شیاد همین هستش و به نظرم مردم باید اینها رو بشناسند. اگر قصد کمک داری خوب کمک کن دیگه فیلم گرفتنت برای چیه؟ امیدوارم یه وکیل اجتماعی این فیلم رو ببینه و با توجه به اینکه کاملا روشنه که طرف رضایت نداره که فیلمش پخش بشه شکایت طرح کنه
  3
  50
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  hamid swed - مالمو، سوئد

  به این میگن فقیر, نه گدا, برای یه وعده غذا خودش رو خورد نمیکنه, طبع بالایی داره , شعورش میرسه, میگه کار میخواد , هی هات که ما برای یه ساندیس چکارها که نمیکنیم!!!!!
  5
  71
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  حقش بود یه کتک سیر میخورد. حال آدم از این پوفیوزایی که میخواند از بدبختی مردم پول و شهرت بدست بیارند به هم میخوره
  2
  59
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک

  جریان چیه که مرتب کلیپ‌های خالی نشون میدین؟! اینم فیکه. عمرأ یه آدم هوملس به پول «نه» نمیگه؛ اونم سیاه! پیتزا رو هم میخوره تا ته. عجیبه یه سری هم جوگیر و سریع باورشون میشه!
  39
  16
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  BruceLee - بروخه، بلژیک
  از قدیم گفتن وقتی کمک میکنی نباید این دستت از اون دستت باخبر بشه البته یه عده خودنما میگن چرا نباید بفهمن که این خودش یعنی ریاکاری بین ورزشکارا یکی تو بیمارستانه فوری یه عده میرن باهاش عکس میندازن که یعنی ماهم اومدیم بفکرش بودیم حالا بره بیرون میگه عجب آدم بدی بود حقمو تو فلان باشگاه خورد این یعنی دوره زمونه بدی شده
  1
  18
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::راهبه نجیب - اودنسه ، دانمارک::]. عجیبه که ادعای مسلمانی میکنی ولی نژاد پرست و ضد سیاه پوستانی موندم با اون بلال عربده کش اذان گوی زمان ممد توهمی که سیاه بود چه جوری قبولش داری ;) پس قبول داری که اسلام دین انسان دوستانه و بشر دوستانه نیست فقط دروغ و ریا و کلاه برداری و تجاوز و نابرابری و دین بی عدالتیه ;)
  3
  11
  ‌پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.