استعفای دسته جمعی ۱۸نماینده مجلس

نماینده فریدون‌شهر در مجلس از استعفای دسته‌جمعی نمایندگان استان اصفهان خبر داد.
 
اکبر ترکی نماینده مردم فریدون شهر در مجلس شورای اسلامی از استعفای دست جمعی نمایندگان استان اصفهان خبر داد و گفت: نامه استعفای نمایندگان این استان امروز ( چهارشنبه ۱۴ آذر) تقدیم هیئت رئیسه قوه مقننه شد.
 
وی درباره دلیل استعفای نمایندگان استان اصفهان ، اظهار داشت: نمایندگان به دلیل حذف پروژه‌های آب رسانی استان اصفهان از ردیف‌های بودجه سال آینده، نامه‌ای را تدوین و در آن استعفای خود را اعلام کردند.
 
نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس تصریح کرد: نمایندگان در انتظار سپری شدن مراحل قانونی استعفای خود هستند.
 
گفتنی است استان اصفهان در مجلس ۱۸ نماینده دارد.
+102
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  هیچ‌ جای دنیا مثل طویله ای که این بی سواد ها درست کردن نیست ، نبود قانون نبود اصول وجود رانت و فساد میشه این . وقتی گند شستا با اون اعضا هیات مدیره درآمده و دائما هیات مدیره ها در حال رایزنی با نمایندگان فعلی و ادوار گذشته هستن ، این وضع مملکت میشه . همه شستا که کلی پول توشه شده محل ضد و بند با نمایندگان فعلی و ادوار گذشته ولی کار ، فعالیت و پیشرفت در شرکتها و کارخانه ها کلا تعطیل به تمام معناست .
  1
  30
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  چهارشنبه سوری ایران - فرانکفورت، آلمان
  امام جمعه یزد خرش بیشتر از امام جمعه اصفهان میره اصفهونیه فقط بلد اسید بپاشه
  30
  29
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  اینا استعفا میدن و بی ابی اعتراض دارن بدبختیش مال جنوبیها اعم از عرب و لر و بختیاریه چون همون یه ذره ابی که به جنوب میاد قطع میشه. از حق نگذریم اینها هم حق دارند اما مملکتی که توان تهیه اب برای شهروندانش نداره و مجبوره اب جایی را قطع کنه تا به جای دیگه اب بده را باد کاهگل گرفت درش بست.
  16
  20
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  همش سیاست کثیف ، چند ساله اصفهان از بی آبی بخصوص زاینده رود زجر میبره کدوم غلطی رو کردن این نماینده هایه پوفیوز ، فهمیدن رژیم رو به زواله ، علی شیره ای رو به سقطه . دارن نقشه گم گوری میکشن ، لعنت بر اسلام و اخوند نماینده هایه دجال .... 😎😂🍷🍷cheers
  14
  14
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Azerbaijan.oglu - لندن، انگلستان
  چقدر پرو هستنتد اینها . تمام بودجه ایران بین سه چهار استان نظیر اصفهان تهران سمنان و خراسان و یزد و کرمان تقسیم می شود . اینها حتی بودجه ای خارج از توان ایران می طلبند. شاید از بانگ جهانی.
  10
  5
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  مجلس سلطانی که بود و نبودش فرقی نمیکنه اصلا اهمیت نداره حتی به خبرهاش اهمیت داد. عمده مجلسی ها رو خود خامنه ای انتخاب کرده و اکثریت همه دکترهای بیسوادی هستند که نظامی لباس عوض کرده هستند و با رانت دکترا گرفتند و چون سوادی ندارند و فقط یک اسم دکترا رو یدک میکشند. فقط میلیاردها تومان پول مردم صرف این بی خاصیت های رهبر میشه که نهایت کارشون سینه زدن و دور مجلس چرخیدن و مرگ بر فلان و فلون گفتن هستش. شک نکنید این پروژه های آب رسانی همش تو چنگ سپاه و نهادهای خودسر و شرکتهای اقماری زیر نظر امامان جمعه و سپاهی هاست که حالا که بودجه آنها قطع شده دارن اینطوری با عناصر خودشون فشار میارن تا پولها رو بگیرند. بیشتر سدسازی ها و پروژه های عمرانی وضعیتشون همینه و هیچ موقع فراموش نمیکنم که چون روحانی خواستار خارج شدن سپاه از پروژه ها بود و پروژه هایی رو به خانم النبیا ندادن برادر روحانی و معاون اولش رو گرفتند زندانی کردند و تا پروژه ها رو نگرفتند اینا رو آزاد نکردند.
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  mehrabsheyda - ایران، ایران
  بهتر است در آن مکان گل گرفته شود مکانی که برای مردم آب ندارد ولی برای از ما بهتران نان دارد. در سیستم فاسد کسی که سالم است بالا نمی رود اکه اگر برود دیگر سالم نمی ماند.
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.