چه کسانی در لیست فرزندان مقامات نظام در آمریکا هستند؟ - ویدیو

+114
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  همین چند نفر نیستن که بچه هایشان یا بستگنشان در امریکا اقامت داشته باشن . خیلیها دیگر مثل حداد عادل هستند که بچه هایشان در امریکا اقامت دارن و در همانجا هم زندگی میکنن.
  3
  66
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  آخه دریافت میلیاردى از دولت اوباما براى آزادى جیسون رضایى مزه کرده و حالا هم حساب کردن مسئولان که بابت هر کدوم از این زندانى هاى دوتابعیتى هم چند میلیارد دیگه میگیرن و خلاصه خرج آقازاده هاشون درمیاد. دولت گروگانگیر! اونایى که دوتابعیتى هستن و ایران میرن، میدونن من چى میگم، سفارت ایران براى تمدید و صدور گذرنامه ایرانى براشون، دوتا فرم هست که حتما باید پر کنن، یکیش تغییر محل سکونت به ایرانه، یکى دیگه اش درخواست ابقاء به تابعیت ایرانى، که با داشتن این دوتا فرم، دولت ایران هر کارى که دلش خواست سر دوتابعیتى ها میاره و هیچ کارى هم از دست خانواده ها و کشورى که تابعیت دوم اون شخص هست بر نمیاد. اون عفو عمومى سید على گدا و ادعاى آزادى کامل براى مسافران دو تابعیتى به ایران، زمینه ساز یه همچین روزایى بود که دوتابعىتى هاى پولساز رو دست چین کنن، یه اتهام جاسوسى بهشون بزنن و بندازنشون زندان و منتظر باشن که دولت کشور دیگه پول واریز کنه و گروگان هاشو پس بگیره.
  3
  13
  ‌پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  این پوفیوزها و خائنان چرا بچههاشون را به نجف و مدینه نمیفرستن که معنویتشون را بالا ببرن فقط بلدن برای مردم لالایی بخونن. شماها که اینقدر آمریکا و انگلیس را دشمن خودتون میدونین که حتی پای میز مذاکره نمیشینین چطوری یه پاتون تو اونجاس. معلومه خودشونم به اسلامی که بلغور میکنن باور ندارن
  15
  16
  ‌پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.