بریدن سر مرد کرجی به سبک داعشی ها در حمام!

 ساعت 23 جمعه 18 آبان ماه سال جاری زن جوان در تماس با ماموران کلانتری 21 کوی کارمندان کرج از ناپدید شدن شوهرش خبر داد و از ماموران خواست تا برای ورود به خانه‌اش و بررسی داخل خانه در خیابان حیدرآباد کرج حاضر شدند.
 
بدین ترتیب تیمی از ماموران برای بررسی‌های ابتدایی در محل حاضر شدند و در برابر زن جوانی قرار گرفتند که ادعا می‌کرد که سالهاست جدا از شوهرش در تهران زندگی می‌کند اما در این مدت با هم در ارتباط بودند اما چند روزی است که از وی بی‌اطلاع است و هرچه به او زنگ می‌زند جواب نمی‌دهد.
 
زن جوان از سرنوشت شوهرش در ادامه گفت: نگران شوهرم بودم که به کرج آمدم ولی هرچه زنگ خانه را به صدا در آوردم کسی پاسخ نداد تا اینکه از پلیس کمک خواستم.
 
ماموران در این مرحله با هماهنگی مقام قضایی و به کمک آتش‌نشانان اقدام به تخریب در ورودی خانه مرد جوان در طبقه دوم ساختمان را باز کردند.
صحنه جرم
ماموران وقتی وارد خانه مرد تنها شدن با خانه‌ای بهم ریخته روبرو شدند که نشان از آن داشت دزدان در این خانه حضور داشتند و هرچه حسین را صدا زدند جوابی نشنیدند تا اینکه ماموران در بازرسی خانه به حمام خانه رسیدند و با صحنه هولناکی روبرو شدند.
 
با جنایی شدن این پرونده تیمی از ماموران دایره جنایی پلیس آکاهی استان البرز برای تحقیقات پلیسی پای در صحنه جرم گذاشتند.
 
جسد حسین در حالی وسط حمام افتاده بود که قاتل به فجیع‌ترین شکل ممکن دست به قتل او زده بود و احتمال می‌رفت که قاتل با یک انگیزه انتقام‌جویانه این سناریو را رقم زده است.
 
عامل جنایت با جسم محکمی ضرباتی به سر حسین زده بود به حدی که جمجمه سر شکسته شده و ازحالتش تغییر کرده بود و قاتل پس از این اقدام وحشیانه برای پایان دادن به این قتل اقدام به بریدن سر حسین کرده بود و داخل حمام را فرا گرفته بود.
 
کارآگاهان در ادامه بررسی‌ها پی‌بردند که تلویزیون، آبگرمکن، لوازم صوتی، موتور یخچال خانه و گوشی موبایل حسین از داخل خانه به سرقت رفته است.
تحقیقات پلیسی
تیم جنایی در کاوش‌های میدانی از اهالی ساختمان به سراغ یکی از همسایه ها که در زیرزمین ساختمان 5 طبقه زندگی می‌کرد رفتند و پی‌بردند چند روز قبل مرد غریبه‌ای به خانه حسین مراجعه کرد و داخل خانه با هم درگیر شده‌اند.
 
این همسایه به ماموران گفت: صدای درگیری لفظی مرد غریبه و حسین به گوشی می‌رسید و این در حالی بود که مردجوان از حسین می‌خواست که بدهی‌اش را پرداخت کند که پس از دقایقی سکوت همه‌جا را فرا گرفت و بعد از آن مرد جوان سوار بر خودروی حسین از ساختمان خارج شد و بعد از آن دیگر اطلاعی از حسین نداشتیم.
 
زن حسین نیز در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: 5 سال قبل به خاطر مشکلاتی که داشتیم از حسین جدا شدم اما از هم طلاق نگرفتیم و من به تنهایی درتهران زندگی می‌کردم و حسین در کرج بود و بیشتر اوقات از هم خبر داشتیم و نمی‌دانم چه کسی شوهرم را به قتل رسانده است.
ردیابی پلیسی
کارآگاهان در گام بعدی با توجه به اینکه گوشی موبایل حسین نیز از صحنه جرم به سرقت رفته اقدامات فنی و پلیسی را آغاز کردند و در این مرحله مشخص شد که گوشی سرقتی چند ساعت بعد از قتل خاموش شده است.
 
ماموران در ادامه پی بردند که سیم کارت و گوشی موبایل حسین به 2 مرد غریبه فروخته شده است و با ردیابی‌های پلیسی این 2 مرد جوان دستگیر شدند اما خود را در ماجرای قتل حسین بی‌گناه می‌دانستند و ادعا کردند که سیم خط و گوشی موبایل را از مردی به نام منوچهر خریداری کرده‌اند.
دستگیری قاتل
همین سرنخ‌ها کافی بود تا ماموران با اطلاعات به دست آمده از سوی 2 پسر جوان خیلی زود منوچهر را شناسایی کنند و روز شنبه 10 آذر ماه سال جاری در عملیاتی غافلگیرانه منوچهر دستگیر شد.
 
منوچهر ابتدا خود را بیگناه می‌دانست اما وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت و در تناقض‌گویی‌هایش گرفتار شد به ناچار پرده از جنایت هولناک برداشت.
 
منوچهر به ماموران گفت: به خاطر اختلاف حساب مالی که با حسین داشتم روز 17 آبان ماه به خانه حسین رفتم تا اختلاف حساب قبلی‌مان را درست کنیم اما داخل خانه با هم درگیر شدیم.
 
وی افزود: در این درگیری من عصبانی شدم و با برداشتن تیشه‌ای که داخل خانه بود ضربات محکمی به سر حسین زدم تا اینکه او زمین افتاد. ابتدا فکر می‌کردم حسین به کام مرگ فرو رفته است اما زنده بود و به سختی نفس می‌کشید تا اینکه او رابه حمام کشاندم و یک دست جلوی دهانش گذاشتم و سرش را بالا گرفتم و با دست دیگرم با چاقو اقدام به بریدن سر حسین کردم.
 
مرد جوان ادامه داد: بعد از قتل اقدام به سرقت لوازم داخل خانه کردم و سوار بر خودروی حسین پا به فرار گذاشتم.
 
بنا به این گزارش، عامل این جنایت فجیع به دستور بازپرس پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی استان البرز قرار دارد.ا
+21
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  به کجا رسیدیم؟ این حد وحشیگرى؟
  1
  68
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  مردم ایران از نظر روحی سالها طول میکشد تا نرمال زندگی کنن. اول مال بعد رسانها ملی میتوانن این بوران را حل کنن
  37
  22
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  فورا" اعدام
  21
  39
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  اعدام آخر گرفتن بدهی . کاش میگفت چقدر بدهی داشته. شک نکنید چند میلیون ناقابل بیشتر نبوده و مشخصه این افراد زندگیشون همینه و اگر خوب تحقیق کنند خواهند فهمید که همون چند میلیون رو هم از کس دیگه ای دزدیده و احتمال قتل های بیشتر رو هم میشه از این آدم ردگیری و بدست آورد.
  0
  12
  ‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  نمونه یک مسلمان راستین. سر بریدن را باید از مسلمانها یاد گرفت
  11
  4
  ‌پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. آخه دوست عزیز، با اعدام که این وحشى زود راحت میشه و در مقابل جنایتى که کرده، زود راحت کردنش ظلمه به قربانیش. اینو باید زنده نگه داشت و هر روز زجرش داد تا ذره ذره بمیره. اینو باید زنده نگه دارن و هر روز ازش کار بکشن و تحقیرش کنن. باور کنید این از صد بار اعدام شدن بیشتر میتونه مؤثر باشه.
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.