عکس روز : املت خوردن متهم و سرباز مراقبش با همدیگر

این عکس فوق‌العاده را یکی از کاربران در توییتر منتشر کرده است. برای شرح داستان هم نوشته: «تهران داستان‌های عجیبی دارد؛ آمده‌ام یک جایی که مقابل محل کار و جنب کلانتری است غذا بخورم. میز کناری سریاز و مجرم دست در دست هم املت می‌خورند. اجازه گرفتم به شرط اینکه چهره‌شان آشکار نشود، از ایشان عکس بگیرم».
+108
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  باز از نظام مقدس اسلامی بد بگین آخه کجای دنیا میتونید همچین چیزی ببینید
  19
  35
  ‌سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  نلسن مندللا میگفت: هروقت نگهبان پنجره سلولِ من رو باز می‌کنه، تاریکی‌، نا امیدی و زندان رو میبینه. ولی‌ من نور، آزادی و امید به زندگی‌ رو میبینم. اینه اختلاف بین نگهبان و متهم
  5
  65
  ‌سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  این داستان کثیف کلانتری هاست. به روشهای مختلف از متهم باج میگیرند. از همون موقع که می افتند زندان کلانتری پول میگیرن برا سیگار برای آب معدنی یا نوشابه ولی رقمی که سربازها یا درجه دارها میگیرند از متهمین بسیار بالاتر از چیزی که میخرن هستش و نکته جالب دیگه اینه که با اینکه برای انتقال متهم به دادگاه بودجه دارند ولی هزینه رفت و آمد رو از متهم میگیرند و افسر نگهبان اون پول رو به جیب میزنه و البته از حق ماموریت سرباز هم یه درصدی میگیرن چون رفتن به ماموریت خودش یک رانت بازی داخل کلانتری ها و بخصوص در شهرهای کوچک در پایگاههای نیروی انتظامی هستش. علاوه بر اینها در بسیاری از موارد خود سرباز هم با متهم شروع میکنه زدوبند حالا یه موقع ها برنامه متهم هستش که با سرباز قاطی بشه تا بتونه فرار کنه یه موقع ها هم هست که سربازها از فرصت سوء استفاده میکنند و متهم رو تیغ میزنند به بهانه صبحانه یا نهار و غیره. و البته نکته غم انگیز این بی قانونی مطلق اینه که در 99 درصد فرارهای متهمین سرباز مقصر هستش و علاوه بر اضافه خدمت باید با هزینه خودش بره و متهم رو دستگیر کنه و حالا فکرش رو بکنید چه خرتوخریه.
  13
  29
  ‌سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.