قوه قضائیه پس از اعدام شتاب زده وحید مظلومین(سلطان سکه) و محمد اسماعیل قاسمی در جستجوی اموال و دارایی‌های آنهاست!

منتظری با اشاره به همکاری مطلوب دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی برای شناسایی اموال وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی و با بیان اینکه این دستگاه‌ها فهرست‌های گسترده‌ای از اموال را ارسال کرده اند و همچنان به دنبال شناسایی دیگر اموال پراکنده این افراد هستند، گفت: بر اساس رای دادگاه، اموالی که از محل ارتکاب جرم محکومین تحصیل شده مصادره و به نفع بیت المال ضبط خواهد شد.
 
منتظری دادستان کل کشور در گفت‌وگو با میزان، در پاسخ به سئوالی مبنی بر سرنوشت اموال و دارایی‌های وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی، با اشاره به اینکه تحقیقات و محاکمه همه متهمان این پرونده هنوز به اتمام نرسیده و ادامه دارد، اظهار کرد: از آنجاییکه اموال این افراد بسیار گسترده بود، توسط قاضی مربوطه و با همکاری دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی شناسایی می‌شود و حجم قابل توجهی از اموال آن‌ها نیز شناسایی شده است.
 
وی افزود: اموال، زیاد و پراکنده بود و لذا نیاز است که بررسی جامعی در مورد اموال هر دو محکوم انجام شود که در همین زمینه اطلاع رسانی صورت خواهد پذیرفت.دادستان کل کشور با اشاره به همکاری مطلوب دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی برای شناسایی اموال وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی گفت: این دستگاه‌ها فهرست‌های گسترده‌ای از اموال را ارسال کرده اند و همچنان به دنبال شناسایی دیگر اموال پراکنده این افراد هستند.
+16
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  از اینطرف میریزن به حساب بیت المال، از اون طرف اختلاس میکنن میریزن به جیب خودشون، در حقیقت، از این جیب به اون جیب میریزن. تو چیکاره اى که اعتراض میکنى؟ اصلا به من و تو چه ربطى داره؟ سند ایران رو انداختن پشت قباله ننه شون و دور هم ، سر سفره انقلاب دارن سهم خودشون رو میخورن.
  0
  24
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  من در سایت بهشت زهرا گشتم هیچ اثری از این دو اعدامی نیست وهیچ کسی با این مشخصات دفن نشده میتونید شما هم برید شخصا نگاه کنید سوال پس جسد اینها اگر اعدام شدند کجا دفن شد ؟ وشاید الان اجساد این دونفر در سواحل زیبای جزایر کارائیب با دخترکان زیبا رو در حال قدم زدن هستند؟ نمیدانم شاید هم در باغی زیبا در شمال در حال کشیدن تریاک ناب محمدی هستند وبه ریش من وشما قهقه میزنند
  1
  17
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  خودِ ملجم - تهران، ایران
  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. در مورد این‌دونفر نمی دانم اما دونفر از بستگان را که می‌دانم در بهشت‌زهرای تهران دفن شده‌اند در سایت بهشت‌زهرا جستجو کردم. یکی را پیدا کرد، دومی را نه. ظاهرا بانک اطلاعاتی سایت ناقص است.
  1
  1
  یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  [::خودِ ملجم - تهران، ایران::]. نحوه جستجوی خود را کنترل کنید من هم دنبال کسانی دیگر گشتم ونمیتونستم پیدا کنم ولی بعد یافتم شما هم تلاش کن دوباره
  1
  3
  یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  خودِ ملجم - تهران، ایران
  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. ممنون از راهنمایی. از یکی از بستگان سؤال کردم گفت فرد دوم چون جزو اعدامی‌های سال 67 است اسمش را در لیست قرار نمی‌دهند و برای گرفتن آدرس قطعه و ردیف باید حضوری مراجعه کرد!
  0
  3
  یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.