پسر موسوی‌ لاری با لابی دولت بورس گرفت و با همسرش به سوئد رفتند

کیهان لندن می نویسد :
-قرارگاه سایبری عمار در ادامه افشاگری‎های خود علیه اصلاح‎طلبان خبر داده پسر وزیر کشور دولت خاتمی و همسرش از ایران خارج شدند.
-با بحرانی‎تر شدن وضعیت جمهوری اسلامی حساسیت‌ها نسبت به خارج شدن مسئولان و کارگزاران حکومت و خانواده‎های آنان از کشور بیشتر شده است.
 
کانال تلگرامی قرارگاه سایبری عمار وابسته به برادران طائب در اطلاعات سپاه خبر داده مرتضی موسوی لاری پسر عبدالواحد موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات، به همراه همسرش سلما کاظمی، به تازگی تهران را به مقصد سوئد ترک کردند.
عبدالواحد موسوی لاری پس از استیضاح و برکناری عبدالله نوری وزیر کشور دولت اصلاحات شد
 
در این خبر با عنوان «تراژدی ژن‌های خوب، به موسوی لاری رسید» که هفتم آذر منتشر شد آمده، پسر موسوی لاری از طریق لابی‌های گسترده جریان اصلاحات با دولت، به همراه همسرش، بورسیه مقطع دکترای دانشگاه شهر لوند سوئد را دریافت کرده است.
 
به نوشته کانال قرارگاه عمار وضعیت خدمت سربازی مرتضی لاری در هاله‎ای از ابهام است و به همین خاطر ممنوع‌الخروج است و مشخص نیست او چگونه و با چه ترفندی موفق به خروج از مرزهای کشور شده و به سوئد سفر رفته.
 
عبدالواحد موسوی لاری که عضو شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان است از چهره‌های امنیتی دولت خاتمی است و رسانه‎ای شدن سفر پسر و عروس او به سوئد توسط رسانه‌ وابسته به برادران طائب در ادامه اختلافات باندهای امنیتی- سیاسی درون رژیم است.
 
جزییات ممنوع‌الخروج شدن میثم نصیری احمدآبادی رییس مرکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی مستقر در وزارت اقتصاد را نیز ۲۹ آبان قرارگاه عمار منتشر کرد و نوشت او به همراه خانواده‌اش «به زمین و زمان زده تا از آمریکا و کانادا اقامت بگیرد و برود.»
 
مرتضی موسوی لاری ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ در اعتراضات خیابانی به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ در حمایت از میرحسین موسوی بازداشت شده بود.
 
با بحرانی‎تر شدن وضعیت جمهوری اسلامی حساسیت‌ها نسبت به خارج شدن مسئولان و کارگزاران حکومت و خانواده‎های آنان از کشور بیشتر شده است.
+19
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  ارژن پارت - شیراز، ایران

  این نظامشان که دیگر نظام نیست. بی نظیست !
  4
  38
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  این داعشیها اخوندی ایران به کشورهای اروپای و امریکای سرازیر شده اند خیلی از که به این کشورها پناه اورده ایم باید از این کشورها هم فراری شویم ,که نکند اینجاهم مثل ایران پرونده سازی بر علیه ما انجام دهند و دچار مشکلات تازه امان بکنن . اینها 40 سال است به خیال راحت در ایران میکشن و میخوراند و حال میکنن اینک به اروپا و امریکا امده اند که در اینجا هم استراحت کنن با سود پولهای که با خود به این کشورها اورده اند.
  18
  25
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  کثیفترین حکومت مردم و بخصوص عوام فریب . :( کثیفترین حکومت مردم و بخصوص عوام فریب . :( کثیفترین حکومت مردم و بخصوص عوام فریب . :( کثیفترین حکومت مردم و بخصوص عوام فریب .
  8
  13
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.