مجادله مجری برنامه "من و شما" با مسعود فراستی که باعث شد وی استودیو را ترک کند - ویدیو

لحظه ترک برنامه زنده «من و شما» توسط مسعود فراستی، منتقد سینما را ببینید.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مسعود فراستی که امروز (جمعه نهم آذر) مهمان برنامه «من و شما» بود، بعد از بالاگرفتن بحث او با آرش ظلی‌پور، مجری، استودیو این برنامه را ترک کرد.
این منتقد سینما در برنامه امروز «من و شما»، از تولید و اکران فیلم‌هایی چون «هزارپا» و دیگر فیلم‌های به زعم او شبه کمدی انتفاد کرد که این امر به جدل کلامی‌اش با آرش ظلی‌پور منتهی شد. در ادامه، مسعود فراستی با توجه به جو حاکم بر برنامه، ترجیح داد استودیوی پخش زنده «من و شما» را ترک کند.
توبیخ مجری و عوامل برنامه‌ای که به مهمانش توهین کرد
عوامل و مجری برنامه «من و شما» به دلیل اتفاقاتی که در قسمت امروز این برنامه تلویزیونی با حضور مسعود فراستی رخ داد، از سوی مدیر شبکه شما توبیخ شدند.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدمهدی قاسمی، مدیر شبکه شما در پی اتفاقاتی که امروز (جمعه نهم آذر) در برنامه تلویزیونی «من و شما» رخ داد، عوامل این برنامه از جمله آرش ظلی‌پور، مجری را توبیخ و به دلیل مکدر شدن ذهن بینندگان، از مخاطبان عذرخواهی کرد.
 
امروز در برنامه «من و شما» که روی آنتن رفت، جدال لفظی بین آرش ظلی‌پور (مجری برنامه) با مسعود فراستی (منتقد سینما)، باعث شد فراستی این برنامه را ترک کند.
+48
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۰
  جوابگو - مالمو، سوئد
  درود به این مجری، فراستتی یک سوراخ پیدا کرده و پول مفتی میگیره و هیچی‌ بارش نیست،فقط مزدور ،و خبر چینه انسان مسخره و انتقاد ناا پذیر، از همه انتقاد می‌کنه اما تحمل کوچکترین انتقادی را نداره،مثل دیکتاتورها،چون احساس قدرت می‌کنه،مفت خور.
  45
  38
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  آفرین و صد آفرین به شما مجریه قوی و محکم که دقیق ترین و واقعی ترین حرفی که میشد رو گفتی . کسانی که نقد میکنن خودشون اصلا نقد پذیر نیستن . این پاچه خواره رژیم تا حالا ندیدم از یه فیلمی که به نفع مردم باشه تعریف کنه فقط از فیلمایی که به نفع رژیم هست به به چح چح میکنه
  41
  33
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  setayeshz565 - وین، اتریش

  توبیخ مجری که از ارکان اساسی صدا و سیما و رسانه های جمهوری اس...هست،حالا در هر موضعی که صحبت کنه،ولی خب به نظرم رفتار مجری میتونست کمی مودبانه تر باشه،ضمن اینکه فیلمهای کمدی امروز سینمای ایران کمی بی محتواتر از کمدی های یک دهه قبل تر هستش،یا شایدم سلیقه ها تغییر کرده،در کل ساختار فیلمها به سمت فیلمهای گیشه ای و صرفا پول آور و با اسامی پرطمطراق میره،نه به سمت محتوا و درونمایه
  9
  35
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  گنجور - َآمستردام، هلند

  به نظر من هر دو نفر ، کم رقیب، بر بلندای قله بی ادبی، گستاخی و وقاحت ایستاده اند.
  16
  41
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::setayeshz565 - وین، اتریش::]. همه جاى دنیا، سینما بعنوان یه حرفه تجارى به حساب میاد و تهیه کننده ها بسراغ کارگردان ها و بازیگرهایى میرن که بتونن پولسازى کنن، این مشکل جامعه ماست که از فیلم هاى بى محتوا استقبال میکنیم. شاید اگه سینماى ایران آزاد بود که فیلم هاى پرمحتواتر بسازه و فیلم هایى که به معضلات اجتماعى نگاهى دارن، زیر تیغ سانسور نمیرفت و اجازه اکران میگرفت، استقبال از فیلم هایى که محتوا ندارن و مردم فقط بعنوان سرگرمى بهش نگاه میکنن هم کمتر میشد. مشکل سینماى ایران، تماشاچى ها نیستن، وزارت سانسور مقصر اصلى تولید فیلم هاى بى محتواست. پاینده باشید.
  11
  18
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  همه این کثافتهای رژیمی همینطوری هستند تا بهشون بگی چرت وپرت میگی فوری قهر میکنند میرن
  36
  23
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  این پسره بی شرم جقله شعور اینو نداره که اولا به مهمون نباید توهین آمیز حرف زد. دوما مردیکه موضوع دوبار ازدواج طرف رو که دلیلش و راست بودن موضوع رو نمیدونی در برنامه زنده میگی که چی؟ راست میگه دیگه فیلمهای طنز فیلم سینمایی حساب نمیشه. فیلمهای دیگمون هم 100تا یکی خوب درمیاد.
  17
  18
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  من از آقای فراستی اصلا خوشم نمیاد ولی‌ این مجری واقعا بی‌ ادب است چون هیچ مجری حق نداره اینطور با مهمون رفتار کنه. ایرانی‌ جماعت فقط از موقعیتش سو استفاده میکنه چه آخوند چه گشت چه مامورِ شهرداری. گربه مسکین اگر پر داشتی تخمِ گنجشک از درخت برداشتی.
  11
  51
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  دانای نادان - زووله، هلند

  اینم انگار داره مد می‌شه که هر کی‌ نمیتونه جواب بده زرتی قهر میکنه، که بیشتر گند کاراش در نیاد. به نظر من کار مجری اصلا بی‌ ادبی‌ نبود. شفاف سازی بود. چون ما تو کشورمون همه چی‌ تو لفافه گفته می‌شه اینو بی‌ ادبی‌ میبینیم.
  33
  12
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Afshin51 - کلن، آلمان

  با توجه به اینکه فراستی بوق و شیپور منتقد رژیم دیکتاتور آخوندی بشمار رفته و سالهاست از اینراه ارتزاق میکند دست مریزاد به مجری شجاع برنامه میگم و امیدوارم موفق بوده و در حکومت ازاد بعدی همچنان به فعالیتش در تلویزیون ادامه دهد۰
  39
  15
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  همه دوستانی که فراصتی رو طرفدار حکومت میدونن. متاسفم از هیچی خبر ندارید. اولا فراصتی باسوادترین منتقد و فیلمشناس ایرانه. دوما سال 88 که کارگردان پاسدار بی شرفی به نام طالبی فیلم قلاده های طلا رو ساخت و در برنامه زنده گفت اگه تصمیم گیرنده بود همه تظاهرات کننده ها رو به رگبار میبست. فراصتی با شجاعت تمام در اون اختناق چنان طالبی رو کبید که آخرش طالبی گفت آقای فراصتی میفرستمت جایی که عرب نی بزنه. بعدا هم سازمان اطلاعات سپاه یقه فراصتی رو گرفت. از اون به بعد هم این بنده خدا اصلا سیاسی نگفت.
  6
  13
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  cardenas - مادرید، اسپانیا

  اول اینکه این مجادله نبود بلکه بی احترامی بود .دوم اینکه موضوغ شخص فراستی نیست بلکه بیشعوری یک احمق به عنوان مجری و بی لیاقتی مدیران صدا و سیماست. فراستی هر چقدرر هم بد باشه دلیل نمیشه یک احمق بیشعور بیاد لباس و ظااهر مهمونشو مسخره کنه اونم تو تلویزیون ملی و روی آنتن. و یه کتی جلوی مهموناش بشینه و غین لات و لوتای چاله میدون دری وری بگه. این مجری واقعا افتضاحست
  5
  45
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::cardenas - مادرید، اسپانیا::]. دقیقا
  2
  10
  شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  شب روی سنگفرش خیس - آستانه، ایران
  یه روزی همه بلند میشند میرن گورشون رو گم میکنند
  4
  4
  یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  خودِ ملجم - تهران، ایران
  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. آنچه که من می‌خواستم بگویم شما گفتید (البته بجز آن بخش بسط دادنش به کل ایرانیان!!!) فقط اضافه کنم که این مجری بی‌تجربه، بی‌ادب و بی‌شعور که خود نیز به‌وضوح دچار خودشیفتگی‌ست، نمی‌فهمد که تاثیرگذاری نقد به شیوه درست انجام آن وابسته است. با انتخاب شیوه اشتباه حتی اگر موضع درستی هم داشت، بازنده بحث شد و همین را هم نفهمید.
  3
  7
  یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  این مجری بیسواد و بی ادب کاملا مشخص بود با حمایت مخالفان فراستی حمایت میشد این احمق آنقدر بی ادب بود که رعایت مهمان و تفاوت سنی خودش را با مهمان را نکرد کاملا مشخص بود برنامه ریزی شده برای خالی کردن عقده هاش بود چه لزومی داشت در برنامه سینمائی مسئله زندگی خصوصی مهمان مطرح شود .آخه بیشعور اینهمه مسئولین و نماینده های مجلس که دچار فساد اخلاقی هستند که مرتب در خبرها میبینیم که در دفتر کار و در آسانسور مشغول عیش و حال کردن با زنان هستند و یا با تهدید زنان را مجبور به رابطه میکنند آقای مجری احمق تو اگر شهامت داشتی چرا جرات نمیکنی یکی از این نمایندگان و مسئولین را دعوت کنی و یکی از همان فیلمهای رسوایی شان را نشون بدی .فراستی بسیار آدم با سوادی ست در حرفه خودش و در باره فیلمهای ایرانی هم کاملا درست گفته و میگه متاسفانه اکثر فیلمهای ایرانی ارزش دیدن ندارند و فیلمهای خوب ایرانی بسیار کم و انگشت شمار هستند
  4
  7
  یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  آقای مجری بیسواد .....شب دراز است تو هم حتما نقطه ضعف ها و صیغه ای هائی و .....داری و حتما که کثافت کاری هایی در زندگی شخصی ات داشتی و داری منتظر بی آبروئی تو هستیم .فکر کردی خیلی هنر کردی و خیلی شاهکار کردی که با مهمان برنامه ات اینقدر بی ادبانه رفتار کردی نوبت تو هم میشود بعدجواب اون لبخند رضایت بخشی که از مثلا بی آبرو کردن و حال گرفتن فراستی را زدی خواهی گرفت ;) تشت رسوایی تو هم به زمین میفتد دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد ;)
  4
  7
  یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.