یک قاتل در سوئد تنها به ۳ سال حبس محکوم شد

یک نوجوان 17 ساله که هنگام ارتکاب قتل یک جوان 24 ساله 16 سال داشت توسط دادگاهی در سوئد تنها به 3 سال حبس محکوم شد.
 
به گزارش سایت بخش فارسی رادیوی سوئد که اخبار سوئد را به زبان‌های مختلف منتشر می‌کند، این نوجوان هنگام ارتکاب قتل، 16 ساله بود و به این دلیل، دادگاه سولنا در استکهلم، تخفیفی در محکومیت او قائل شد.
 
به نوشته سایت رادیوی سوئد این نوجوان ژانویه امسال درحالی که نقابی به چهره زده بود وارد یک پیتزایی در محله رینکه‌بی در حومه استکهلم شد و با شلیک دو گلوله به سر و گردن جوان 24 ساله، او را به قتل رساند. جرم او با آزمایش دی ان آ از خونی که روی گلوله‌های شلیک شده وجود داشت به اثبات رسید.
 
دادگاه سولنا این نوجوان را به اتهام قتل، قاچاق موادمخدر و حمل اسلحه محاکمه کرد و در نهایت به سه سال زندان و پرداخت جریمه‌ای به میزان 207 هزار کرون محکوم کرد.
 
انگیزه‌ی او برای قتل، درگیری‌ میان دو گروه بزهکار معرفی شده‌ است.
+6
رأی دهید
-52

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  مساوات - مساوات، ایتالیا

  اسکاندیناوی مخصوصا سوئد افتضاح شده مناطق خارجی نشین شده معدن جرم و جنایت یک مشت سوئدی پخمه خودشیفته هم شده اند سیاستمدار و پلیس و فقط بلدند از خودشون تعریف کنند و قمپز متمدن بودن در کنند و از طریق تلوزیون و مطبوعات نفرت پراکنی کنند خودشیفته تر از مردم اسکاندیناوی خودشون هستند و نظیر ندارند.
  18
  53
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  محمد پارسا - استکهلم، سوئد

  شما اگه نظرات در پیتی ندی هیچکی بهت چیزی نمی گه ها!
  36
  13
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  به نظر من این رفتارها باعث جری شدن یک آدم بی فکر خواهد شد و نفر بعدی که به دست این جوان کشته خواهد شد قطعا خانواده اش حق دارند درخواست اعدام یا حداقل حبس ابد قاضی که دستور داد 3 سال این طرف بره زندان رو هم باید بکنند. این امنیت و مدرن بودن نیست و متاسفانه جان انسانها در غرب برخلاف ادعاهایی که برای شرقی ها میکنند کاملا بی ارزش هستش .درسته بازم در تناسب با حکومتها در خاورمیانه و آفریقا اروپا و غرب بالاتر قرار دارند ولی خیلی روشن هستش که کشته شدن انسانها در مثلا آمریکا مثل یک اتفاق بررسی میشه و پلیس میکشه چون میگه اگر من نمی کشتم اون منو میکشت ولی وقتی می بینیم قربانی ها مسلح نبودند و اصلا نیازی به اسلحه کشیدن نبوده واقعا خنده دار میشه و خیلی راحت یه دادگاهی برگزار میشه و کلا همه یادشون میره چی شد و چرا کشته شد. حالا در اروپا هم همینطوره طرف یک جوان دیگه رو کشته آیا امکان کشتن افراد دیگه ای توسط این آدم نیست؟
  2
  15
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  hamid swed - مالمو، سوئد
  [::مساوات - مساوات، ایتالیا::]. آخه تو که اگه تو اطاق کنترل ننشسته باشی ,زدی ایتالیا, از کجات این چرت و پرتها رو در میاری ان شتین!!!!!!!!
  13
  8
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مساوات - مساوات، ایتالیا
  [::hamid swed - مالمو، سوئد::]. من 10 سال تو اسکاندیناوی زندگی کرده ام هنوز هم دوستانی اونجا دارم و بعضی وقتها به دیدنشون میروم یک کمی از مغزت استفاده کن شاید بهتر درک کنی واقعیت رو البته درکت میکنم فقر و بدبختی در وطن خیلی ها رو عاشق سوئد کرده.
  5
  7
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  تو ایران قاتلها همه وزیر و نماینده و استاندار و سردار سپاه هستند عجیبه تو سوئد زندان میشن
  3
  9
  جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.